Sport www.keukenmaxx.nl Teller Be Fair stopt bij vijf 11 I iKeukenmaxx ’f Op zoek naar maxximale keukeninspiratie? I 1 zuur verlies Competitie i Maureen Koster Korbis Strijdbaar Jeugdhandbal KEUKENS T.E.A.B. fa VERBOUWINGS- UITVERKOOP! Kom dan naar onze showroom of kijk op I BOSKOOP Floreant-zaterdag heeft een prima prestatie geleverd door PPSC, een van de kop- ploegen, op 0-0 te houden. Aan beide kanten ging het nodige niet goed, waardoor het geen hoogstaande partij was. De eerst helft domi neerde Floreant. De ploeg viel aan en drukte de bezoe kers terug op eigen helft. Bram van der Klaauw kreeg een kans maar kon het gaatje niet vinden. PPSC had me teen daarop kunnen scoren, maar de inzet werd van rich ting veranderd. De voetbal lers uit de jeneverstad namen in de tweede helft het initia tief over. Maar door eigen fa len en goede prestaties van doelman Jordi Slappendel, lukte het niet om te scoren. In de slotfase, met de junio ren Ward van de Hoogen en Erik van Zoest in de ploeg, hadden Jorik Spruijt en Ous- sama Zariouh Floreant bijna de winst geschonken, maar het mocht niet zo zijn. Zater- De voetballers van Floreant hebben zondag een ongelukkige en enigszins onverdiende nederlaag geleden. In eigen huis werd met 0-2 verloren van middenmoter Stompwijk. WADDINXVEEN i Voor het jeugdhandbal van ROWAH was het afgelopen i zaterdag een succesvolle dag. Üb A i t Door Tim Tempelaars t niet komt. Helaas lukte dat niet. Door Tim Tempelaars Bijna alle speelsters kwamen verliezen is het MB team - 22-10 aan de kant gezet. Ook grenzeloos genieten Reeuwijk (Nabij Gouda), Reeuwijkse Poort 304 (A12, afslag 12), Tel. 0182 - 399 355 vuur aan Waddinxveense aanval len. Toch kon de voorsprong pas voor rust wel een heel verve lend moment was." Ook in de tweede helft deed broekse keeper. In de tweede helft denderde de Be Fair-trein vrolijk verder. Na drie minuten zorgde Aggie el Azzouti voor de volgende treffer. De spelmaker speelde de bal direct over zijn directe tegen stander heen en schoot vanuit de dropkick snoeihard binnen. Met de derde goal was het verzet van de thuisploeg gebroken en een kwartier voor tijd kon El Azzouti zijn tweede doelpunt maken. Het slotakkoord was voor Bas van der Lugt. Uit de mooiste aanval van de middag maakte hij de 0-5. Weel was blij met het resultaat. "Zeker gezien de uitslagen van de concurrenten.” Be Fair achterhaal de door de overwinning nummer zeven Floreant, dat gelijkspeelde tegen virtueel koploper PPSC, de tegenstander zaterdag. Weel: "PPSC heeft meer te verliezen dan wij. Zij zijn de titelfavoriet maar hebben het de laatste we ken lastig.” De thuiswedstrijd begint zaterdag om 15.00 uur. 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 10 maart 2010 WADDINXVEEN Be Fair heeft afgelopen zaterdag Hassing de aansluitingstreffer te maken, maar hij kwam na een schot van El Zeryouh net te laat voor de rebound. Hoogerbrug vond de nederlaag van zijn ploeg niet helemaal ver diend. "Ik heb een goed Floreant gezien. Het was een open wed strijd waarin wij misschien wel recht op een puntje hadden. He- laas hebben we onze kansen niet kunnen benutten.” De trai ner heeft wel goede moed voor de komende wedstrijden. “Als we dit vasthouden, dan gaan we het nog een hoop ploegen moei lijk maken.” Aanstaande zondag speelt Floreant tegen NSV '46. De thuiswedstrijd begint om 14.00 uur. k BOSKOOP/RHOON Na een reeks van veertien wedstrijden met ongeslagen status is BVP Pronk Haarmo de vorige week weer eens te gen een nederlaag aangelo pen. In Rhoon op het eiland IJsselmonde werd de titel kandidaat door het fysiek sterke TOGR, voorlaatste op de ranglijst, met 8-4 versla gen. Het werd een zure avond in het oorspronkelijke dijkdorp. Al in de openingsfa se worden snel achter elkaar doelpunten weggegeven. Bij rust staan de nonchalant spe lende Boskopers met 4-0 ach ter. Bij een 6-3 tussenstand gloort er hoop, maar het zit ook tegen zodat de thuisclub met de overwinning gaat strijken. In de race om de ti tel en promotie naar de eer ste divisie blijft de schade be perkt. Ook de concurrentie ging onderuit. het echter niet. Bij de zoektocht naar de gelijkmaker moesten de Boskopers wel steeds meer risi co's nemen. Dit resulteerde uit eindelijk via een counter in de tweede goal van de middag. Een lange bal bereikte een van de Stompwijkse aanvallers die ver volgens de Boskoopse hoop aan flarden schoot. Even leek Mitch de wedstrijd ADO 2 te ver slaan met 12-10. Zaterdag 13 j maart staat de belangrijke wedstrijd tegen concurrent Weidevogels op het pro gramma. pioenschap. ADO werd met 22-10 aan de kant gezet. Ook Korbis 2 wist in een spannen- WADDINXVEEN Eindelijk mocht Waddinx- veen weer competitie spelen. Bij Haastrecht zat het de Sn- iepers niet mee. Er werd al weer van die club verloren: nipt met 1-0. De in groen ge hulde Waddinxveners kre gen de eerste kans. Wesley' Bruins schoof langs de ver keerde kant van de paal. Niet veel later kwam de ploeg goed weg bij een verre in gooi met kans voor Haast recht. De speler knalde over de ballenvanger. In het res tant van de eerste helft be hielden ‘de groenen' optisch overwicht. In de tweede helft veel lange ballen van Haast recht en strijd op het mid denveld zonder echte kansen voor beide teams. Tot de 72e minuut. De linksbuiten van Haastrecht gaf met zijn cho colade been voor en raakte een medespeler die hem bin nenknikte 1-0. Waddinxveen probeerde nog wat. Het le verde slechts één kans op. Peter van de Hoek kreeg hem er niet in. Zondag speelt Waddinxveen thuis te gen Stolwijk. 1 voor Be Fair een goede waarschu wing. De Waddinxveners konden elkaar steeds beter vinden en druk ten de thuisploeg verder terug op eigen helft. Al gauw werd dit over wicht in een doelpunt omgezet. Maus van Tol schoot de bal vanaf ruim zestien meter in de verre hoek Wat volgde was een sper- j tien minuten voor rust uitge- bouwd worden. Van Tol was op- nieuw de maker. Hij kopte uit een comer de bal achter de Schie- Floreant niet onder voor Stomp- wijk. Tot grote kansen kwam schikken over een hoop lengte. I Dat wisten we. Dan moetje i dus zorgen dat die voorzet er niet komt. Helaas lukte dat nim. Daar komt bij dat het zo vlak haar gewone spel. Met verras- sende combinaties en snelle aanvallen kwam het langszij en bij de rust had ROWAH een voorsprong van drie doel punten. In de tweede helft BOSKOOP Voor de derde maal op rij heeft Maureen Koster van At letiekvereniging AV47 de na- Mitch Hassing vecht een duel uit op de rand van het strafschopgebied. Pint Verlaan kijkt toe hoe het afloopt. Foto: Sjaak Blaazer WADDINXVEEN De Waddinxveens Korfbal- vereniging Korbis heeft in de wedstrijd tegen ADO, de nummer 3 van de poule, la- ten zien dat zij een absolute kanshebber is voor het kam- i zeer belangrijke punten gepakt door de uitwedstrijd tegen Schie- broek '94 met 0-5 te winnen. De Waddinxveners creëerden kans op kans en spaarden de thuisploeg door het bij vijf goals te houden. Trainer Mark Weel had zijn spe lers voor de wedstrijd gewezen op het belang van de wedstrijd. Hij sprak zelfs van 'D-Day'. Toch was er in de beginfase nog geen sprake van een offensief Schiebroek start te opportunistisch en zocht conti nu de lange spits. Diezelfde aan valler kreeg na tien minuten een dachten dat de stayers onder de hardloopsters meer kans zouden maken, werd het toch - Maureen Koster die direct de i leiding nam en steeds verder uitbouwde tot een grote voor- sprong van 40 seconden. Hier- mee komt de teller van natio- nale titels op zeven. Daarnaast veroverde ze drie keer de tweede plaats. Ook Merel van Steenbergen liep mee bij de Meisjes A, één van haar eerste crossen voor de nationale titel. Ze eindigde als zevende. Voor Maureen wordt het baansei- zoen spannend, want ze kan zich kwalificeren voor de we reldkampioenschappen jeugd in Canada op twee afstanden: de 800 en 1.500 meter. Merel hoopt een mooi baanseizoen te draaien met als doel mee te doen met de Nederlands kam pioenschappen. Zij is na het seizoen door een Amerikaanse College uitgenodigd om voor een jaar het team te verster ken. stoomde ROWAH op naar het kampioenschap en de i champagne: einduitslag 14-9. tot score. Zonder één punt te verliezen is het MB team - met nog drie competitiewed- strijden te spelen - onbereik- i baar voor de concurrenten. dag speelt Floreant uit bij CVC Reeuwijk. i riante mogelijkheid om de score te i openen, maar zijn lob ging net naast. Het bijna-doelpunt bleek Weer nederlaag voor Floreant zondag i Vier van de vijf ROWAH- teams wonnen hun wedstrijd. Het klapstuk van de zaterdag- middag was de kampioens wedstrijd van de meisjes B (12 tot 15 jaar). Tegen het sterke Ventura uit Schiedam moest het nog alle zeilen bijzetten om het kampioenschap te pak- ken. De zenuwen speelden in de eerste minuten ook flink op, waardoor de ROWAH- meiden na enkele minuten met 3-0 achter stonden. Lang zaamaan kwam het team in BOSKOOP rainer Ad Hoogerbrug was ondanks de verlies- partij tevreden. "Ik heb een goed Floreant ge- zien.” Vooraf leek er voor Flo- i reant weinig te halen in het i thuisduel. Eerder dit seizoen werd er immers met 7-0 verlo ren van Stompwijk. Toch was het krachtsverschil nu een stuk kleiner. De Boskopers kregen i zelfs enkele goede mogelijkhe- den om de score te openen. Hussain el Zeryouh en Pim Verlaan waren dichtbij, maar i tot een Floreantdoelpunt kwam het niet. i Vlak voor rust scoorde de uit- ploeg wel. Een van de lange mensen van Stompwijk kon na een hoge voorzet koppend de score openen. Hoogerbrug baalde van de treffer. “Zij be- tionale titel op de cross in de wacht gesleept. Voorgaande twee jaren bij de meisjes B en nu bij de meisjes A. Dit jaar i werd de cross gehouden in Hellendoom. Het parkoers was glooiend en bosrijk en ging over en afstand van bijna i 6 kilometer. Ondanks de prog- Ic'v

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 30