Sport I Nationaal midgetgolf- toernooi succesvol 11 WoonActie-f feil 44 j’er WbonActief Titel voor Baan Laat u verrassen door deze ideale starterswoning! www.vdsm.nl T 0172 53 49 41 Deze leuke eengezinswoning ligt op een goede locatie en heeft een achtertuin waar u heerlijk van de zon genieten kunt. Een woning welke u tevens kunt uitbreiden door middel van een op- en/of uitbouw. De woning, inhoud circa 240 m3, is voorzien van hardhouten kozijnen. Ingezetenen, economische of maatschappelijk gebonden aan de gemeente Rijnwoude genieten de voorkeur. Halfvrijstaande woning met een circa 32 meter diepe, zonnige achtertuin. Deze karakteristieke woning ligt op een rustige locatie aan een brede sloot, nabij winkels en scholen en beschikt over eigen parkeergelegenheid voor de deur! Wilt u ook gebruik maken van onze actieve aanpak en ons opvallende Te Koop-bord in uw tuin? Maak dan nu een vrijblijvende af spraak met één van onze makelaars. Wedstrijden TOOS WADDINXVEEN -- Hoge scores WADDINXVEEN I- Lustrum Wandelgroep WADDINXVEEN Jacob Reviusstraat 18 te Hazerswoude-Rijndijk Vraagprijs 198.000,— k.k. Goudse Rijweg 98 te Boskoop Vraagprijs 299.000,— k.k WADDINXVEEN BOSKOOP Ln< van 16.00 tot 18.00 uur en Jon gens groep 7/8/klas 1. dat van vorig jaar. Winnaar bij de Dames senioren A werd Els van der Stroom (De Trekvo gels) met 99 slagen en daarmee ook tevens Toemooiwinnaar bij de dames. Ruud Slappendel (Zoetermeer, maar zijn carrière in Boskoop begonnen) werd eerste bij de heren A met 92 slagen, en ook hij werd daar mee de beste heer van het toer nooi. Marco Slomp (Zoeter meer) kwam uit op 95 en werd tweede. Bij de heren senioren A ging de strijd tussen Hans Broodbakker en Roel Groen- huysen (Hole Ridders uit Rid derkerk). Maar met 97 wist Broodbakker zijn clubgenoot uiteindelijk met één slag af te troeven. Ramon Craane (Geldrop) werd met 98 slagen eerste bij de heren B, Wendy van Luypen (Hole. Ridders) won bij de dames A met 101. Joke Rolman (W.I.K. Lexmond) werd kampioen bij de dames B met 113. In sporthal De Meerkamp in Amstelveen werd afgelopen weekend de landelijke Junior Master badminton kampioen schappen Van Zijderveld ge speeld. Aan dit kampioenschap deden 150 spelers mee tussen de prestatie, omdat haar tegen standster in de finale, Jessela van Soerland, op dit moment op de tweede plaats van de Landelijke Junior Master- ranglijst staat. In de derde set van de finalepartij wist ze een achterstand van 19-16 nog goed weg te werken. Uiteindelijk won Marlies de partij met een eindstand van 21-19; 16-21 en 21-19. Met haar damesdubbelpartner, Melisa Alkan, spelend bij badmintonclub Den Bosch, bereikte ze de halve finale. Datzelfde gold ook voor de gemengd dubbel. De Waddinxveense turnster Rosalin Kerssies (pupil 2, eer ste divisie) heeft de totaalsco re van 55,350 punten be haald. Dit resultaat behaalde ze tijdens de landelijke voor- wedstrijd van afgelopen za terdag in Alphen aan den Rijn. Door een val van de balk, wat 1,3 punt scheelde, liet ze de eerste plaats net glippen. Ook de andere twee Wad dinxveense turnsters, Lotte Janssen en Tessa Gutker, gaan door naar de halve fina le. Lotte Jansen (pupil 1, eer ste divisie) had een totaalsco re van 51,3 punten en be haalde daarmee een achtste plek. Tessa Gutker (senior, eerste divisie) viel, met nog steeds een trainingsachters- tand door een rugblessure, in een sterk deelnemersveld buiten de prijzen. Baan, spelend bij badmintonclub Invictus en de Badminton Aca demy Zuid-Holland in Den Haag. Marlies Baan speelde mee in de leeftijdscategorie tot 11 jaar. Zij had zich voor drie on derdelen ingeschreven. Met haar enkelspel haalde zij een score van 100 procent. Een goede Twee dagen lang deden tientallen deelnemers mee aan het nationaal midgetgolftoemooi in Bos koop. Foto: PR De Sportief Wandelgroep van SC Antilope heeft afgelopen za terdag haar 5-jarig bestaan ge vierd. De groep ging al vroeg op pad naar duingebied Meijendel bij Wassenaar voor een pittige strandtraining. Terug bij de ade- tiekbaan was er voor iedereen een brunch, waarbij trainings- coördinator Ineke van der Knaap en de trainers van spor tief wandelen in het zonnetje werden gezet. De clubkampioenschappen van de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging TOOS worden gehouden op vrijdag 12 en za terdag 13 maart. De wedstrijden zijn in de Sport- en Turnzaal van TOOS Plaza aan de Staringlaan 18 in Waddinxveen. De onge veer 250 recreatiegymnastiek meisjes, dames, jongens en he ren kunnen dan in hun wedstrij den laten zien wat ze het afgelo pen jaar hebben geleerd. Behal ve de prijzen die er per categorie zijn te verdienen, zijn er ook nog twee bekers te verdienen, namelijk de Jeugdbeker Meisjes voor de turnster tot 13 jaar met het hoogste puntentotaal en de Jeugdbeker Jongens voor de tur ner tot 13 jaar met het hoogste puntentotaal. Deze prijzen zul len na de laatste wedstrijd wor den uitgereikt. De deelnemers hopen op veel publiek. De toe gang is gratis. De volgende wed strijden worden gehouden: Jon gens groep 2 t/m 6 op vrijdag 12 9 en 15 jaar, waaronder Marlies maart van 16.00 tot 18.00 uur; Meisjes groep 3/4 deel I op za terdag 13 maart van 8.30 tot 10.30 uur; Meisjes groep 3/4 deel II op zaterdag 13 maart van 10.45 tot 12.45 uur; Meisjes groep 5/6 op zaterdag 13 maart van 13.15 tot 15.45 uur; Meisjes groep 7/8 op zaterdag 13 maart et nationaal toernooi 11 van de Boskoopse midgetgolfvereni- I ging De Trekvogels trok enkele tientallen deelne mers. Onder een stralend blau we lucht werden afgelopen za terdag en zondag per dag vier ronden gespeeld. Zaterdag had den 39 deelnemers zich inge schreven en zondag stond de teller op 38 spelers. Daarmee is het aantal bijna net zo hoog als Tel.0172 53 4941 www.vdem.nl WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I nn Woensdag 10 maart 2010 I yy

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33