I I sport Een nieuw plafond in 1 dag! *1 ■i Koploper blijkt niet opgewassen tegen Be Fair I I PLfiMECO Duel Agon NSV '46 sterk i I cfc 1 Strijd Gelijkmaker CVC verslagen BOSKOOP/REEUWIJK Floreant heeft weer een ho ger geplaatste tegenstander pootje gelicht. Zaterdag werd CVC in eigen huis met 1-0 verslagen. De Boskopers hebben nu 21 punten uit 15 wedstrijden. Op een slecht veld speelde zich een dito partij af: weinig uitgespeelde kansen en veel balverlies. Het begon hoopvol met Jo- rik Spruijt die net naast kop te. Hij had daarna een actie in huis waarbij hij twee man uitspeelde en voorzette op Van der Klaauw. Die mikte op de keeper. Overigens kre gen de Reeuwijkers er ook een, maar ze 'peerden ‘m over de lat'. Dat CVC bijna in eigen doel schoot, leverde Floreant niets op. De winst kwam in de tweede helft tot stand. Uit een vrije trap van Micha van Dam. De ‘voor zet’ ging er binnenkant paal in. Goed voor de driepunter. Zaterdag speelt Floreant thuis tegen Schiebroek '94. BVP wint nipt BOSKOOP BOSKOOP Waddinxveen trad zondag al voor derde keer in dit seizoen aan tegen Stolwijk. De twee vorige ont moetingen gingen met 3-1 verloren. Ditmaal deelden ze de punten, 2-2. BOSKOOP WADDINXVEEN i WADDINXVEEN waddinxveen ultiem naast stolwijk Door Ton van Bemmel v Waddinxveen-verdediger Nils Kuiper speelt de aanvoerder van Stolwijk uit. Foto: Sjaak Blaazer i 5 Door Tim Tempelaars de zestien binnen. Waddinxve- ner Erik Hermans dacht de bal weg te koppen. Door de snel- een van richting veranderd schot, maar de tegentreffer kwam te laat om een Waddinx- veens feestje te verhinderen. Weel had genoten van zijn team. "Dit was een echte team- prestatie. Een heerlijke middag.” Bovendien benadrukte de trai ner dat hij sinds kort weer over een compleet fitte selectie be- kopte Hermans die over de keeper in de doelmond waar de bal nog kon worden weg gewerkt. Maar, voor de voe ten van Dennis Faber die in de mêlee toch het gaatje wist te vinden en zo zijn tweede van de middag kon maken, 2-2. De uitslag werd door de Stol- wijkers als een nederlaag erva ren. Voor de geel zwarten voelde het als een overwin ning. Trainer Edwin de Bruin prees de vechtlust van zijn team. Komende zondag spelen de Sniepbewoners in en bij Lek- kerkerk. Toch liet Waddinxveen zich Met nog vijf minuten op de klok bracht Edwin de Bruin A- junior Wesley Tol voor Arjen den Houdijker. En met alleen doelman Groen nog op eigen helft joeg Waddinxveen in blessuretijd op gelijkmaker. Nog een laatste corner. Met 21 spelers in het strafschopgebied schikt. 'We hebben geen bles sures en schorsingen meer. Dat belooft nog wat.” Zaterdag is Berkel de tegenstander van Be Fair. Eerder dit seizoen werd er nog met 5-2 van de middenmo ter verloren. "We hebben dus nog wat goed te maken”, aldus Weel. De thuiswedstrijd van Be Fair begint om 15.00 uur. minuut kwam Stolwijk op voorsprong. Stolwijker Joost van Niekerk liep Henos Mi chael eruit en mikte van zo’n twintig meter afstand tegen draads raak 1-2. Bij Waddinxveen werden de mouwen hoger opgestroopt. De ploeg ging voor egalisatie. Dat zou uiteindelijk lukken, al ging het niet vanzelf. In de 70e minuut brak Bruins door. Op zijn voorzet knikte Richard de Jeu net niet onder de lat maar een centimeter over de dwars ligger. Aan de overzijde had Stolwijk de wedstrijd in het slot kunnen gooien. De bezoe- trale verdediger besloot Be Fair zelfs een handje te helpen. Hij kopte een Waddinxveense cor ner keurig achter zijn verbouwe reerde doelman. De 1-0 was te vens de ruststand. De tweede helft werd de helft van de Waddinxveense spelma ker Aggie el Azzouti aan. Al na enkele minuten soleerde hij be hendig langs drie man en tikte eenvoudig de tweede treffer van de middag binnen. PPSC deed verwoede pogingen om de ach terstand goed te maken, maar de meerdere omzettingen lever den niet het gewenste resultaat. Zeven minuten voor tijd schoot El Azzouti de laatste hoop van de Schiedammers aan flarden. Na goed doorzetten van Jimmy de Lange kon de spelmaker be sluiten met een droge knal in de verre hoek In de slotfase deed PPSC nog wel iets terug met BVP/Pronk Haarmode blijft het goed doen in de strijd om de titel van de hoofdklas se zaalvoetbal. In De Plataan won de club vorige week met 5-4 van OACN Boys uit Schiedam. Het werd een boeiende partij die de Bosko pers goed onder controle hadden. Tegen het einde werd het nog spannend, om dat OACN Boys er bijna een gelijkspel uit leek te slepen, maar de Boskoopse formatie hield stand. Ook de concur renten TPP en BVCB won nen hun wedstrijden. Floreant is zondag in eigen huis met 1-4 onderuit gegaan tegen NSV ’46. Het duel ging in de eerste helft redelijk ge lijk op. De eerste kans was na vijf minuten voor de uit ploeg. Keeper Sjaak Wente- ler behoedde Floreant echter voor een achterstand. In het vervolg van het eerste bedrijf kreeg Floreant enkele fraaie mogelijkheden. Maar het laatste zetje ontbrak. Tot overmaat van ramp scoorde NSV wel vlak voor rust. Di rect na de onderbreking kreeg Floreant opnieuw een tegenslag te verwerken. Van uit een comer viel het twee de tegendoelpunt. Na die tweede tegentreffer had Flo reant het vooral aan keeper Wenteler te danken dat de achterstand niet verder op liep. Toch moest de Bos koopse keeper nog een derde goal incasseren. Tien minu ten voor tijd zorgde Hussein el Zeryouh voor de Bos koopse eretreffer. Na een steekpass van Pim Verlaan omspeelde hij de NSV-keep- er en rondde bekwaam af. Uiteindelijk scoorde ook de uitploeg nog een keer vanuit een comer. Ondanks de ne derlaag was trainer Ad Hoogerbrug tevreden over de inzet van zijn ploeg. "Jam mer dat we opnieuw aan de verkeerde kant van de score zitten. Maar we blijven er voor gaan." Zondag speelt Floreant de uitwedstrijd te gen Soccer Boys. konden bij wijze een tijdje weinig omhanden en van spreken wat uit hun neus eten. De rust ging in met de een 1-1 tussen stand. Peter van den Hoek - wondje boven zijn oog - werd na de pauze vervangen door i Wesley Bruins. Opnieuw werd er snel gescoord. Maar niet door Waddinxveen. In de 55e Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. Pt Al ONUS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182-391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl kers ontsnapten aan buitenspel en konden vrij op goalie Groen af. Waddinxveen haal de opgelucht adem omdat de Stolwijkse aanvallers onzorg vuldig met deze enorme kans omsprongen. In de thuiswedstrijd tegen VOC-Maarssen hebben de volleybalsters van Agon het publiek vermaakt. Dat het duel in sporthal De Plataan met 1-3 verloren ging, be zorgde coach Mario Prosperi geen slecht gevoel: „Tegen een hoger geplaatste ploeg hebben wij goed gepres teerd. Het team speelde zo als ik het graag zie." Het pu bliek moest ruim een half uur geduld hebben voordat de eerste bal geslagen werd. De aangewezen scheidsrech ter liet verstek gaan en het kostte even tijd voordat een vervanger beschikbaar was. Nadat hij zijn eigen wedstrijd had gespeeld was Waddinx- vener Laurens van den El- zakker bereid om het duel tussen de nummers vijf en vier van de tweede klasse C te leiden. Hij floot voortreffe lijk, constateerde bijna alle netfouten, durfde technische fouten te bestraffen en dat kwam de wedstrijd als kijk spel ten goede. Dat zijn be slissingen niet altijd begrepen werden zegt meer over de speelsters dan over de arbi ter. De thuisploeg had de eerste set nodig om het ritme te vinden en verloor deze, na 18-17, dan ook met 20-25. In het vervolg van het duel be moeide middenaanvalster El len van Bunningen zich steeds nadrukkelijker met het spel. Zowel aanvallend als blokkerend zorgde zij voor de nodige punten en nam haar medespeelsters op sleeptouw. Bij 19-19 werd het nog even spannend, maar met een verrassende doortikbal hield Jitske Uilen broek haar team in de race. Agon bleef de verdediging goed verzorgen en gaf geen punt meer weg: 25-19. De Boskoopse volleybalsters wa ren in de derde set sterk ge noeg om zich van een terug val te herstellen. Na 7-7 en 7- 12 ging de score vanaf 12-12 weer gelijk op. Bij 22-20 leek het erop dat de gastvrouwen de winst voor het grijpen hadden, maar in de beslis sende fase maakten zij te veel eigen fouten en verlo ren met 23-25. Dankzij dege lijk spel hield Agon vanaf 5-4 in de vierde set steeds een kleine voorsprong vast. Alle speelsters droegen bij aan de score die bij 23-20 uitzicht gaf op de setwinst. Op twee opslagen van de gasten uit Maarssen bleven de passers van Agon het antwoord schuldig en na 23-23 steeg de spanning ten top. Met een rechtdoor geslagen aan val zorgde invalster Annelies Koeckhoven voor 26-26, maar VOC-Maarssen had het laatste woord en won met 27-29. niet van de wijs brengen. De draad werd weer opgepakt. Er ontstond veel strijd met voor- namelijk duels op het midden- veld. Beide keepers hadden m addinxveen be- V gon gedreven. Al in de vierde mi- ■V nuut resulteerde dit in de 1-0 nadat een comer van Michael de Zwart door Dennis Faber werd binnenge- kopt. Lang konden de spelers van Edwin de Bruin niet van de de voorsprong genieten. Met de klok op tien minuten hadden de bezoekers de zaak al weer in evenwicht gebracht, 1-1. Nota bene met een eigen doel- punt van Waddinxveen. Stol- wijker Joost van Niekerk schoot een vrije trap keihard 4= «r„44:_„. heid van het projectiel ging dat niet goed. Hermans kon i slechts verlengen en knikte de 1 bal achter zijn verbouwereer- de doelman Jordi Groen 1-1. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I Woensdag 17 maart 2010 I y'y Be Fair heeft zaterdag een per- fect resultaat neergezet in de wedstrijd tegen het Schiedamse PPSC. Op eigen veld versloegen de Waddinxveners de virtuele koploper met 3-1. "Een heerlijke middag", aldus Be Fair-trainer Mark Weel. Het strijdplan van Be Fair was simpel. De ploeg zakte in op eigen helft en liet PPSC het spel maken. Weel: "Doordeweeks hebben we die tactiek ook gehanteerd in de oe- fenwedstrijd tegen ARC onder de 23 (2-4 verlies). Spelers liepen in die wedstrijd nog regelmatig ‘uit de organisatie’. Zaterdag was dat gelukkig niet het geval." PPSC had duidelijk moeite met de zwart witte gesloten defensie i en creëerde nauwelijks moge- lijkheden. Een Schiedamse cen-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 39