Kampioenen bij Korbis Sport Uitreiking bokalen bij Ijsclub Otweg Aandacht voor jeugd H1 doet goede zaken Winst ROWAH Medailles I koop het officiële KNSB-diploma gehaald. WADDINXVEEN Nieuwe Voorjaarscollectie WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP Start HSW seizoen WADDINXVEEN In het Zoetermeerse Silverdome hebben afgelopen zaterdag 48 pupillen van Ijsclub Otweg uit Bos- I WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP A 5 Door Ruud Groot cf pioen. Korbis Bi is ongeslagen kampioen geworden in de twee de klasse. Zaterdag 6 maart stond de voorlaatste wedstrijd op het programma, tegen Nieu- werkerk B2. De BI, dat het ge hele seizoen al met ruime cijfers weet te winnen, had geen enke le moeite met de tegenstander. strijden op de Uithof de meeste persoonlijke records had gere den. Patricia werd door de trai ners gekozen voor haar inzet en enthousiasme. Beiden ontvingen de wisselbeker van Perry Hout man, een van de naamgevers van de bokaal. In Silverdome heerste zaterdag een geweldige sfeer. Nadat de slalom en de start- en remproef in een hoog tempo waren afgewerkt, werd er een heuse marathon gereden. Door de luide en enthousiaste aanmoedigingen van de meege komen supporters, vaak ouders De ploeg van Martijn Graveland mag zich volgend zaalseizoèn opmaken voor de eerste klasse. De B2 kon drie wedstrijden lang het kampioenschap binnenha len, maar verzuimde dit tot tweemaal toe. Pas de laatste wedstrijd, tegen DVS ’69 BI, wist de ploeg het kampioen schap veilig te stellen. Korbis A3 wist haar laatste zaalwedstrijd tegen IJsselvogels A2 met een .overtuigende uitslag van 13-5 winnend af te sluiten. Na deze wedstrijd kwam het bericht dat de koploper onverwachts verlo ren had, waardoor de A3 alsnog gedeeld kampioen is geworden. en familie van de schaatsers, ontstond er een 'Elfstedensfeer'. De diplomawedstrijden en de uitreiking van de bokalen vorm den het slot van een goed schaatsseizoen. Ijsclub Otweg maakt zich nu op voor de zo merse activiteit: skeeleren. Overtocht 23. 2411 BS. Bodegraven Telefoon (0172) - 65 08 71 De dames van Handbalvereni ging ROWAH behaalden afge lopen zondag een opvallend goed resultaat tegen DWS uit Schiedam. ROWAH strijdt met DWS om de derde plaats in de com petitie. ROWAH begon de wedstrijd wat tam en stond snel met 4-0 achter. Halverwe ge de tweede helft kwamen de ROWAH-dames beter in hun spel en kwamen ze steeds dichterbij een gelijke stand. Bij de rust was het verschil nog één doelpunt Na rust werd het een zeer spannende wed strijd. Door stetk verdedigend werk kwam DWS alleen nog door strafworpen aan haar doelpunten. Aanvallend speelde ROWAH slordig, maar was het toch de sterkste. In de laatste minuten stelde ROWAH de winst vei lig 14-16. Veel teams van RO WAH waren overigens vrij in het afgelopen weekend. Behal ve de dames speelden zondag de Heren Junioren A tegen het Zoetermeerse Gemini. RO WAH kwam - mede door blessures maar vooral omdat het team tegen zichzelf speel de, veel te kort en de Zoeter- meerders wonnen overtuigd (33-14). Komende zondag spelen deze herenjunioren teams opnieuw tegen elkaar. De ROWAH- jongens hopen dan een beter resultaat neer te kunnen zet ten. Zaterdag speelde alleen het meiges-B team van RO WAH tegen DWS. De mei den B (12-15 jaar) lieten een punt liggen (8-8) maar kunnen desondanks zeer tevreden zijn over het afgelopen seizoen. Ze vierden vorige week al het kampioenschap in hun leef tijdscategorie. Aankomend weekend spelen de ROWAH-teams hun laatste speelronde in de zaal. Voor het Jongens-C team (10-13 jaar) en het ROWAH-herenteam is het nog spannend. Beide teams kunnen kampioen worden. De Jongens-C hebben zaterdag (om 11.10 uur in Sporthal de Dreef) de volle winst nodig te gen Atomium uit Rotterdam. De heren hebben zondag (om 13.00 uur in Sporthal de Dreef) ook de winst nodig tegen Snel- wiek uit Rotterdam, maar bij een gelijkspel wordt het een re kenpartij met doelsaldo's. Ook de Damesjunioren A en de Damessenioren spelen aanko mende zondag thuis. De volleyballers van Be Fair speelden afgelopen zaterdag de retumwedstrijd tegen Sovicos H3 uit Den Haag. Een belangrij ke wedstrijd, omdat Sovicos vlak onder Flam Haarden op de negende plaats in de competitie staat en moet waken voor de gradatie. Coach Hans van Vark kon door blessures niet beschik ken over drie basisspelers, zodat een beroep gedaan werd op het tweede herenteam. Flam Haarden begon sterk aan de eerste set door zowel aanval lend als verdedigend het initia tief te nemen. Sovicos kon het Tijdens de onderlinge wedstrijd hebben de ruim 100 jeugdleden van Gymnastiekvereniging Bos koop de prijzen verdeeld. Bij de selectiemeisjes die in de categorie ‘Keuze oefenstof turnen behaal de Liz Byme de gouden medaille. Lin van der Hoek was in ‘ver plichte oefenstof de sterkste. Bo vendien behaalde zij de hoogste score en nam de wisselbeker in ontvangst. Van de oudere meisjes die recreatief turnen scoorde Hei de van Eijl de meeste punten. Bij de aspiranten dames deed Suzan ne van Zoest hetzelfde. In groep 7/8 behaalde Eva Voordouw goud. Anika Senneker presteerde hetzelfde in groep 6. Anne Vro- mans bleef in groep 5 de concur rentie de baas en groep 4 kreeg twee winnaars, te weten Dyantha Paauw en Karis van Straalen. Eva de Jong behaalde in groep 3 de hoogste score en dat leverde haar een gouden medaille op. Haar puntentotaal was ook over de he le linie het beste en zij nam de wisselbeker voor de recreatieve meisjes meer naar huis. Bij de B- meisjes was Rinka Kranenburg de sterkste. Bij de jongens kreeg Tim Wijsman in groep 4 het hoogste aantal punten voor zijn baltiekoe- fening. Hij kreeg een gouden plak en de wisselbeker. In groep 3 liet Tobias van Steenis van zich spre ken. voor deze sport te interes seren. ‘‘Tenniskids is een speciaal opgezet program ma, waardoor kinderen in de leeftijd van 5 tot 10 jaar op een leuke manier kennis kunnen maken met de ten nissport”, zegt Hoffmans. Be Fair heeft met trainer Klaas Andringa vele jonge talenten voortgebracht. De open dag op het tennispark van Be Fair aan de Dreef wordt zaterdag 20 maart gehouden vanaf 13.00 uur. Meer info: www.tennis- kid.nl en www.tennisver- enigingbefair.nl. Robert Houtman ontvangt de bokaal uit handen van naamgever Perry Houtman. Foto: PR snelle tempo niet bijbenen en moest passen (25-15). In de tweede set zette Be Fair het goe de spel voort. Met snel spel op de middenpositie en met effec tieve spelers Peter Bruggen- kamp en Gijs Sluijter hield Flam Haarden het initiatief (25-19). Door een aantal positionele wis selingen kon Sovicos in de derde set echter Be Fair achter zich houden. De Waddinxveners moesten deze set aan de Hage naars laten. Voor Sovicos was er in de vier de set geen doorkomen meer aan en Flam Haarden won deze set met 25-16. De vangsten bij aanvang van de competities van de Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) waren bedroevend slecht. De eerste wedstrijd van de ‘zaterdag' competitie werd met vijftien deelnemers gevist in de Oude Rijn bij Zwammer- dam. Bij elkaar werd slechts 3,7 kilo witvis gevangen. De uit slag is als volgt: nummer één is Tinus Bogaard met 1.430 gram, op de tweede plaats is Frans van Steenderen geëindigd met 470 gram, nummer drie is Gert v/d Bosch met 430 gram, op de vierde plaats staat Rob Polder- vaart met 400 gram en num mer vijf is Wim Houtman met 350 gr. Ook de eerste ouderen wedstrijd werd in de Oude Rijn gevist, vooraan bij Alphen. Hier was de vangst nog slech ter. Jan van Gemeren werd eer ste met 1.010 gram, Herman Kraan 800 gram behaalde de tweede plaats en Rob Polder vaart eindigde als derde met 100 gram. Senioren/Mode Nu het zaalseizoen bijna ten ein- de is, mag ook Korbis zich een aantal kampioenen rijker reke- nen. De Bi en B2 hebben allebei op 6 maart het kampioenschap al binnen gehaald. De A3 werd afgelopen zaterdag, toch nog enigszins onverwacht, kam- Tennisvereniging Be Fair heeft i voor het komende zomersei- zoen een extra jeugdtrainer i aangetrokken om jongeren meer in beweging te krijgen. Be Fair is de grootste tennis vereniging in Waddinxveen en heeft altijd al veel aandacht be- steed aan de tennisopleiding van jongeren. Maar er is toch sprake van enige afname van belangstelling voor het tennis, waardoor dit jaar Mike Hof- i fmans als jeugdtrainer is aan- getrokken om de jongeren WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERitR I a -i Woensdag 17 maart 2010 I J. a het uitreiken van B de diploma’s ontvin- gen Patricia Zuhr en I Robert Hooftman de zogenoemde Houtman-Ma- stop bokalen. Robert kreeg de beker omdat hij tijdens de wed-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 41