I Sport BERGAMBACHT BE WAARS ALTIJD De Waard Haerlem lastige tegenstander ONTHAAL JGASTVRIJ M B3H 11 inn ISBBI Wielrennen Schaken Gymnastiek Hardloopcursus IEJE1QI HÖ0 ICHÜQI IDEO HSDH □OOI □□□I 00Q[ 0001 □HOI □□01 □□□I 0001 8 d- 4 5 6 7 9 10 11 12 15 16 22 23 28 29 30 33 36 41 40 44 43 I Oplossing Week 10 Bergambacht De Waard is de gelegenheid voor een: X X Ook kleinere gelegenheden zoals verjaardagen en familiefeestjes kunnen bij ons uitstekend plaatsvinden. di F Bruiloft Receptie Reünie Koffietafel Personeelsfeest Vergadering Symposium Cursus Presentatie c X F E WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Vraag naar de mogelijkheden en verrassend goed geprijsde tarieven. WADDINXVEEN ang en goed gevuld zwembad 'De Sniep' in Waddinxveen zag afgelopen zaterdag SG De Gouwe-AZC het opne men tegen SG Haerlem’04. Waar de bezoekers vier maal tot scoren kwamen, kon de thuisploeg slechts één keer het net vinden. In de tweede periode ging het baltempo omhoog. Alle drie de man meers werden gemaakt door verticaal 27 32 2 8 13 17 20 39 ^124 26 p R O T E M E T S _E R N A A K T T O R L A x E R BUZ'NG Puzzels WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEMGOUWE KOERIER Woensdag 17 maart 2010 R O T O R S. E _S T E_ x K O P J E De 18e Ronde van Waddinx- veen wordt gereden op Tweede Paasdag; maandag 5 april. De ronde wordt verreden op bedrij venpark Coenecoop en begint om 10.30 uur met een wedstrijd voor junioren. Daarna volgen op het parcours van 1.500 meter koersen voor vrouwen, ama teurs en eliterenners en beloften. Om 15.00 uur is er de Rabo Dik ke Banden Race voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar. Hier kan nog voor ingeschreven wor den. Meer info: www.rondevan- waddinxveen.nl. Sportzalen Horeca Zalen Meidoornstraat 7 2861VJ Bergambacht T 0182-351933 E waard@optisport.nl van der Hoek bereikte in zijn partij tegen Henk Stam een mooi eindspel, dat hij bekwaam won. Albert Prins en Aat van der Spek maakten er een boeien de partij van. Henk Erkelens won in een interessante Spaanse partij van het jeugdige talent Gerhard van Ginkel, terwijl Jaap van der Heiden van Luit Bloem wist te winnen. Zowel de partij die ging tussen Laurens Ellers en Herman Smitskamp als de partij die ging tussen Henk van Erk en Jan Muit werden - na een lang gevecht - remise gegeven. Jaap Smit bereikte in zijn partij tegen Gerard Torenbeek een mooie stelling. Marten Nitrauw wist van de ervaren Jaap van Sandijk te winnen. Jan van der Born_en Kees Asscheman moesten het tegen elkaar opnemen in de vierde ronde van de schaakbe- ker. Toen de reguliere partij ein digde in een remise wist Van der Bom zich via een snelschaakduel te plaatsen voor de halve finale. Gymnastiekvereniging TOOS hield afgelopen week einde de dubkampioen- schappen van Recreatiegym- nastiek. Bijna 150 recreatie- gymnasten lieten zien wat ze het afgelopen jaar hebben ge leerd. Behalve de prijzen die er per categorie te verdienen waren, was er ook nog een wisselbeker te winnen. De Jeugdbeker voor de turnster tot 13 jaar met het hoogste puntentotaal werd gewon nen door Anouk Mandema- ker. De Jeugdbeker voor tur ners tot 13 jaar werd dit jaar gewonnen door Filip Jan Fi- oole. Adetiekvereniging SC Antilope uit Waddinxveen begint vanaf dinsdagavond 6 april een nieu we hardloopcursus. De cursus is bedoeld voor beginners en deel nemers die na een periode van niet sporten de hardloopschoe nen willen aantrekken en onder deskundige leiding aan conditie menspel en zes verschillende doelpuntmakers zorgden er voor dat het overwicht o<?k in de score tot uiting kwam. In de vierde periode drong Ha- erlem nog wel even aan, maar de kracht en overtuiging ont brak. De opgelopen 2-5 ach terstand kon met overtuigend spel worden omgezet in een 12-5 overwinning. Zaterdag om 17.30 uur komt koploper Ed Hardy/Robben op bezoek in de Sniep. en looptechniek willen wer ken. De loopcursus, die wordt gehouden op de atle tiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan, bestaat uit zes trainingen (geen training op 4 mei). De trainingen duren van 19.30 tot 20.30 uur met koffie of thee na afloop. De training staat onder begelei ding van de ervaren trainer Corrie Hoogendoom. Dè kosten van de cursus bedra gen 25 euro. Het maximaal aantal deelnemers is 25. Voor aanmelding en infor matie: Corrie Hoogendoom c.hoog@online.nl of op dins dag 30 maart vanaf20.45 uur op de baan. De inschrijving vindt plaats op 6 april in de kantine van SC Antilope van af 18.45 uur. Voor meer in formatie over SC Antilope: www.scantilope.nl. Ton van Nieukerke heeft, in de 26e ronde van het dubkam- pioenschap van de Waddinx- veense Schaakvereniging, ge wonnen van koploper Ronald Dannis. Arno Luinenburg kon van de nederlaag van Dannis niet profiteren; hij verloor van Barthold Jansen. Regerend club kampioen Arjan Hennink won van Teun van der Linden. Arjen Zuurmond koos in zijn partij te gen Eduard Philipse voor de En gelse opening en kreeg een licht overwicht. Maar Philipse ging er met de winst vandoor. Wim Mulder speelde een goede partij tegen Bert van der Knaap. Wim Esme Spoor en tweemaal Mir jam Pet. Tussendoor kon Ha erlem de stand nog op 2-5 brengen, maar nog voor de kantwisseling zorgde Sandra Berckenkamp voor de gelijk maker. Na de kantwissel zette de thuisploeg overtuigend het goede spel van de tweede pe riode door. Sandra Bercken kamp opende de score, de der de periode werd uiteindelijk met 6-0 gewonnen. Goed sa- SG De Gouwe-AZC zorgt voor een klinkende overwinning. Foto: PR 1. Gerookt spek.- 2. Asielzoekerscentrum .- 3. Begane grond (afk.)5. Onder andere .- 6. Boom .- 7. Landgoed .- 9. Schors .-10. Voltcoulomb .-11. Bluts .-14. Kledingstuk 15. Luxemburgse omroep .-17. Sedert.-19. Griekse wijn .- 21. Houding.- 23. Opstootje .- 26. Flauw schijnsel 27. Amsterdam Exchanges Index .- 28. Kleur29. Ver waande kwast.- 30. Metaal.- 31. Vrees .- 35. Soort onder wijs .- 37. Numero .- 38. Wondvocht.- 40. Ondernemings raad .- 42. Kosten koper. technische school.- 20. Onbedekt.- 22. Jenever .- 24. Binnen .- 25 Persoonlijk vnw..- 26. et genoegen .- 29. Omslagdoek.- 32. Sprookjesfiguur.- 33. Muurholte .- 34. In handen - 36. Edel gas 38. Geloof.- 39. Soort onderwijs .- 41. Halskraag.- 42. Zoen .- 43. Varkensvlees .- 44. Grote bijl. E O E K P A R E L N A D A M O B A

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 43