Gemeente Nieuws Milieuzaken Aanvraag subsidie 2011 Vrijwilliger op feest Werken Bouwzaken Groen Bezwaar Wet geluidhinder Vergunningen loket Ruimtelijke ordening RubriekGemeentenieuws uit Waddinxveen BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAGEN VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN De volgende bouwvergunnin gen zijn verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20100023 Mercuriusweg 1, het wijzigen van een zijge vel (09-03-2010); OMVORMEN GROEN VOORZIENINGEN WADDINXVEEN-NOORD De eerste werkzaamheden OVEREENKOMSTEN ART. 6.24 WRO BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN OPGELET VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN MILIEUVERGUNNING INGETROKKEN BESLUIT GELUID ONTWERPBESLUIT GELUID B&W zijn van plan het volgen de besluit te nemen: ONTWERP PROJECTBE- SLUIT 'HOUTEX' GOUD WAARD VERLEENDE BOUWVERGUNNING MET ONTHEFFING 20080217 Middelburgseweg 12, het vergroten van een woning (05-03-2010). •wEEra^vDc^w/wmm: L"-? Vrijwilligers zijn van onschat- De gemeente Waddinxveen verleent jaarlijks subsidies aan organisaties die op diverse ter reinen met hun activiteiten het beleid van de gemeente uit voeren en ondersteunen. Indien u in aanmerking wilt ko men voor een gemeentelijke bare waarde voor Waddinx veen. Daarom organiseert Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen namens de Ge meente Waddinxveen op 28 mei 2010 een feestelijke bijeen komst voor een aantal vrijwil ligers. Deze vrijwilligers krij gen als blijk van waardering - voor hun vrijwillige inzet een volledig verzorgde feestelijke avond aangeboden. roep .kunnen instellen bij de rechtbank Den Haag. Dit be roep kan worden ingesteld binnen zes weken na bekend making van dit besluit. heeft winst te maken. De aanvraag wordt getoetst aan de hand van Algemene Subsidie verordening (uit 2007) en rele vante beleidsdocumenten. U kunt de verordening vinden op www.waddinxveen.nl. In de verordening wordt nader omschreven aan welke beoor delingscriteria de aanvraag moet voldoen. Indien uw aan vraag tijdig is ingediend en volledig is, wordt het in be handeling genomen en nemen B&W uiterlijk voor 31 decem ber 2010 een besluit op uw aanvraag. Organisaties die in 2010 subsi die verleend krijgen, ontvan gen de aanvraagformulieren op het postadres. U kunt meer informatie ver krijgen via het secretariaat van de afdeling SBO, tel. 624 500. haakjes vermelde datum: 20100046 Distributieweg 8, het slopen van een vloer in een be drijfspand (05-03-2010). of neem contact op met Stich ting Vrijwilligerswerk Wad dinxveen, via tel. 601729. Deze bekendmaking, met bijbe horende stukken, staat ook op www.milieudienstmiddenhol- land.nl. De volgende sloopaanvragen zijn ontvangen op de tussen 20100027 Weidezoom 68, het plaatsen van een ber ging (09-03-2010); 20100031 Roosje Voshoeve 88, het plaatsen van een dakkapel op het voor- dakvlak (09-03-2010). Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het in dienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehou den. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indie nen bij de Rechtbank ‘s-Gra- venhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter be ziet dan of met de bouw/sloop mag worden be gonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten ver bonden. B&W hebben twee overeen komsten gesloten, als bedoeld in artikel 6.24 Wet ruimtelijke or dening met Legenda Vastgoed- De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100043 Sniepweg 13E, het plaatsen van lichtmas ten,hekwerken en goals (04-03-2010); 20100044 Jan Willem Frisoweg 57, het plaatsen van een schuur (03-03- 2010); 20100045 Vijverlaan 24, het plaatsen van een dak kapel op het voordak- vlak (03-03-2010); 20100047 Noordeinde 138, het oprichten van een aangebouwde berging met terras (05-03- 2010); 20100048 Schuberthof 5, het plaatsen van een aan bouw (05-03-2010). Het is géén verkiezing; vrijwil ligers worden op deze avond niet persoonlijk genoemd of naar voren gehaald. U mag meerdere vrijwilligers, bijvoorbeeld van verschillende organisaties, aanmelden. De aantallen zijn onbegrensd. - Zuidkade tussen nr 5 en 8, 9 leilinden Deze bomen staan te dicht bij een nieuw te bouwen pand. De bomen worden her plant in de directe omgeving. - In berm nabij Zuidplaslaan nrs 49 en 111, 2 platanen. Deze bo men zijn beschadigd door storm. - In berm nabij Piasweg 16a, 1 es. De boom is beschadigd door storm en heeft een slech te conditie door zwamvor- ming. - In park hoek Kerkweg-West /Esdoomlaan, 1 es. De boom is beschadigd door storm. - In groenstrook nabij Molenring 21,2 kastanjes en 1 linde. De kastanjes hebben een slechte conditie en de linde is bescha digd door storm. - In groenstrook Kanaaldijk nabij het Centrumplan, 6 essen. De ze bomen moeten wijken om ruimte te creëren voor het Centrumplan voor landings plaatsen bruggen. B&W hebben de volgende ver gunning ingetrokken op grond van art. 8.25 (Wm): - Garagebedrijf Firma Tromp: revisievergunning (9 mei 2007) voor een garagebedrijf op het perceel Henegouwerweg 26b. Dit besluit kunt u tijdens ope ningsuren vanaf 11 maart tot en met 21 april 2010 inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een af spraak maken via tel. 624624. Tijdens deze periode kunt u be zwaar indienen bij het college van B&W. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar in dient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffie recht) betalen. Deze bekendma king, met bijbehorende stukken, staat ook op www.milieudienst- middenholland.nl. B&W hebben het volgende be sluit genomen: - Het vaststellen van hogere ge- luidswaarden voor het realise ren van 10 nieuw te bouwen appartementen op de locatie Zuidkade 28-30-31. Dit besluit en de daarbij behoren de stukken kunt u vanaf 11 maart tot en met 22 april 2010 inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een af spraak maken via tel. 624624. Binnen deze termijn kunt u be roep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorzie ning aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een be paald bedrag (griffierecht) beta len. Beroep kan worden inge steld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; - belanghebbenden die redelij kerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. ontwikkeling V.O.F., gevestigd te Hardinxveld Giessendam, voor de uitbreiding van de Plus supermarkt aan de Zuidplashof en de herontwikkeling van de locatie Zuidplashof 5 te Wad dinxveen. Het betreft de ontwik keling van ongeveer 50 apparte menten en de ontwikkeling van maatschappelijke voorzieningen en de uitbreiding van een super markt met inpandige laad- en losplaats nabij de Zuidplashof te Waddinxveen. Een zakelijke op gave van de inhoud van de over eenkomst met bijbehorende stukken, conform artikel 6.2.12 Besluit ruimtelijke ordening ligt met ingang van donderdag 11 maart 2010 gedurende zes we ken tijdens openingsuren ter in zage bij de Publieksbalie. Als u vindt dat uw directe be langen worden geschaad door de verlening van een - hier voor genoemdé - verleende vergunning/ beschikking, dan kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de be schikking een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van B W. (tenzij in de berichtgeving hierboven een andere procedure is ver meld). - Het vaststellen van hogere ge- luidswaarden voor het realise ren van 42 appartementen en 53 grondgebonden woningen op het voormalige Houtexter- rein te Waddinxveen. Dit ontwerpbesluit en de daarbij behorende stukken kunt u van 11 maart tot en met 21 april 2010 inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken via tel. 624624. Zienswijzen tegen de ontwerpbeschikking kunt u in de genoemde periode indie- Hebt u een vraag over een vergunning, dan kunt u al leen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergun ningenloket. Als u (uitgebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de me dewerkers van het Vergun ningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de medewer kers kunnen zich voorberei den op uw bezoek. Voor vra gen of het maken van een af spraak kunt u bellen met tel. 624 500. B&W hebben ingestemd met het ontwerp projectbesluit ‘Houtex’. Het plan heeft als doel de ontwikkeling van woning bouw op de voormalige Hou- texlocatie planologisch mogelijk te maken. Het plangebied wordt begrensd door: het spoor Gouda - Alphen aan de Rijn aan de oostzijde, het Wamaarplantsoen aan de westzijde, postbedrijf TNT aan de noordzijde en de geplande Centrumlocatie aan de zuidzijde. Met ingang van 11 maart 2010 ligt het ontwerp projectbesluit 'Houtex' gedurende 6 weken (tot en met 21 april 2010) tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Tevens is het plan raadpleegbaar via de website van de gemeente: www.wad- dinxveen.nl. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk of monde ling zijn of haar zienswijze over het ontwerp projectbesluit naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden ge richt aan de gemeenteraad van Waddinxveen. Voor het indie nen van een mondelinge ziens wijze kunt u contact opnemen met de heren D. Koppenaal en RJ. van den Brink van de afde-' ling SBO bereikbaar via tel. 624 624. subsidie in 2011 kunt u uiterlijk 1 april 2010 schriftelijk een aan vraag tot subsidieverlening in dienen. De aanvraag dient te be staan uit: een activiteitenplan, een begroting van uw organisa tie met daarin opgenomen een begroting voor het realiseren van het activiteitenplan en een balans. De aanvraagformulieren vindt u op www. waddinxveen. nl via trefwoord ‘aanvraagfor mulier subsidie’. Om voor subsidie in aanmer king te komen dient u o.a.: a. activiteiten te (gaan) ver richten die passen binnen de gemeentelijke doelstellingen ten aanzien van beleidsvelden zoals deze blijken uit de ge meentebegroting, die ten dien ste staan van de Waddinxveen- se bevolking en die niet in sub stantiële mate politieke, gods dienstige of levensbeschouwe lijke vorming beogen of feite lijk betreffen; b. een rechtspersoon te zijn met volledige rechtsbevoegd heid die niet het oogmerk nen bij het college van B&W van Waddinxveen, maar moet u zenden aan de Milieudienst Mid- den-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u zich rechtst reeks richten tot de Milieudienst Midden-Holland via telefoon 545700. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar vo ren brengen over een ontwerp besluit, kunnen later beroep in stellen tegen een definitief be sluit. U kent vast wel een vrijwilli ger die goud waard is voor een (sport-)vereniging, kerk, buurt, evenement of school. Iemand die zich enthousiast inzet voor een bepaald doel maar daar mee niet ‘te koop’ loopt en dit ‘gewoon doet’. Kent u iemand die zich als vrijwilliger belan geloos inzet voor een ander en die u zo'n volledig verzorgde avond gunt, vul dan uiterlijk op 29 maart 2010 op de websi te: www.vrijwilligerswerkwad- dinxveen.nl (opent nieuw ven ster) het aanmeldformulier in Omdat deze vergunning met gebruik van een ontheffings- procedure is verleend kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht de natuurlijke of rechtspersoon, die tegen het ontwerpbesluit hun zienswijze naar voren hebben gebracht of kunnen aantonen dat zij rede lijkerwijs niet in staat zijn ge weest, tegen het besluit be- van de groenrenovatie starten deze week. De start is bij de Vondellaan Tesselschadelaan en bij de Wingerdflat. Deze twee plekken worden gerooid en aangeplant in maart. Ook worden er bomen verwijderd in de Vondelwijk, in de Win gerd en in de wijk Groens- waard 2. De tekening van de werk zaamheden in wijk Groens- waard 2 hangt in de hal van het gemeentehuis. Voor nadere informatie kunt u de heer Visser benaderen via h.visser@waddinxveen.nl. Woensdag 17 maart 2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 7