II I I Éi I Bastiaan Optiek feestelijk heropend Zaterdag 27 maart Open Huis V? Kom in de Kas in polder de Zuidplas Woon Actief I 4- 4- fa i» i i UL I www.vdsm.nl T 0172 53 49 41 Kom kijken tussen 13.00 en 16.00 uur en laat u verrassen door deze ideale starterswoning! Deze leuke eengezinswoning ligt op een goede locatie nabij openbaar vervoer, scholen, winkels en de wekelijkse markt en heeft een achtertuin waar u heerlijk van de zon genieten kunt. Een woning welke u tevens kunt uitbreiden door middel van een op- en/of uitbouw. Bijzonderheden: Informeer bij ons kantoor naar de mogelijkheden voor het verkrijgen van een starterslening. Ingezetenen, economisch of maatschappelijk gebondenen aan de gemeente Rijnwoude genieten de voorkeur. Deelnemende bedrijven: Deze karakteristieke, half vrijstaande woning ligt op een rustige locatie aan een brede sloot, nabij winkels en scholen en beschikt over eigen par keergelegenheid voor de deur! Quiz Afgelopen vrijdag vond, onder grote belangstelling, de feestelijke heropening van Bastiaan Optiek aan de Groensvoorde plaats. Tevens werd stilgestaan bij het twintigjarig bestaan. Jacob Reviusstraat 18 te Hazerswoude-Rijndijk Vraagprijs 198.000,— k.k. KssSsk Kom kijken tussen 11.00 en 15.00 uur en ervaar de circa 32 meter diepe en zonnige achtertuin! Goudse Rijweg 98 te Boskoop Vraagprijs 299.000,— k.k T 4 WADDINXVEEN Door Fred Spoor tK d- Marjoland Bredeweg 1A Bas vd Wilt Abraham Kroesweg 3 Kwekerij van Dam Abraham Kroesweg 6 Kaashoek Paprika Abraham Kroesweg 10 V.O.F. de Jong -Uithol Abraham Kroesweg 14 J. Oudijk/ v.d. Wilt Abraham Kroesweg 17 Bregman Potplanten Abraham Kroesweg 21 Van Vuuren V.O.F. Abraham Kroesweg 27 Jac. Oudijk Abraham Kroesweg 27 Porta Nova Abraham Kroesweg 28 Potplantenkwekerij Sjaloom Abraham Kroesweg 31 Ichtus Flowers Abraham Kroesweg 21 Kersenkwekerij jomajole Middelweg 5, Moerkapelle SO Natural Bredeweg 48a, Zevenhuizen- Moerkapelle verrast de bezoekers met bij zondere rolschaatsdemon- straties. Spectaculair is ook de roofvogelshow. De roof- vogelopleider heeft onder an dere valken, uilen, buizerds, gieren en arenden. Welke roofvogels hij meebrengt, is nog een verrassing. Cremers dat ook, want hij toon de zich graag bereid om met een dappere sprong door een papie ren deur die eerste echte ope ning te verrichten. Hij prees het initiatief van beide ondernemers die ondanks moeilijke economi sche tijden de moed hadden ge- Ook voor ander vermaak is ge zorgd. Voor kinderen is er onder andere schminken, een spring kussen, de Floriade Kids en een avontuurlijke speurtocht met quizvragen langs de kassen. Er kan gesmuld worden van echt boerenijs en oliebollen. Rol- schaatsvereniging Rolling '90 naar en René Melching vierden het resultaat van een ingrijpende verbouwing, samenvallend met het 20-jarig bestaan. Beiden von den het tijd voor een officiële opening die in de voorgaande ja- ren nooit had plaatsgevonden. Gelukkig vond burgemeester Bastiaan Molenaar kreeg een bijzondere brillenset aangeboden van OVW-voorzitter Henk de Bas (niet op de foto). Burgemeester Cremers (rechts) verzorgde de opening. Foto: Ronald Stam WADDINXVEEN In de Zuidplaspolder staat tij dens het evenement Kom in de Kas dit jaar kijken, keuren, proe ven en genieten centraal op za terdag 27 maart. De opengestel de tuinbouwbedrijven liggen aan de Abraham Kroesweg in Waddinxveen en de Bredeweg (Moerkapelle). Ze zijn open tus sen 10.00 en 17.00 uur. Op de opengestelde bedrijven telen de tuinders rode rozen, gerbera’s, snij- en potorchi- deeën, paprika en vele soorten pot- en perkplanten. Het thema van Kom in de Kas is dit jaar ‘Mooi, lekker gezond’. In de Zuidplas wordt daar op al lerlei manieren invulling aan ge geven. Zo kan er geproefd wor den van gezonde kasgroenten, zijn er demonstraties bloem schikken, is er te genieten van een heuse groenteshow en is er een plantenbeoordelingswed- strijd. Het gaat daarbij om de mooiste vorm, bloem, het mooiste blad, kortom de uitstra ling en de kwaliteit. De smaak van het publiek telt. En het vak manschap van de teler. m m et was bomvol tij- dens de (helopening van Bastiaan Optiek I in winkelcentrum Groensvoorde. Bastiaan Mole- toond een fraaie herinrichting te realiseren. Henk de Bas, voorzit ter van de OVW, sloot zich daar in een geestige toespraak volle dig bij aan. Zijn vader, aldus De Bas, had hem vroeger geadvi seerd te kiezen voor een winkel met sieraden of opticien te worden. "Dan heb je weinig winkelruimte en opslag nodig, terwijl je toch goed verdient," was zijn wijze raad destijds ge weest. Het pakte voor De Bas uiteindelijk anders uit als eige naar van de HEMA en Fixet. Onder grote hilariteit bood hij, namens de OVW, een tweetal geschenken aan, zorgvuldig verpakt in toiletbrillen. Volgens zijn zeggen de enige brillen die in de ruime collectie niet voor komen. Ook de medewerkers lieten zich niet onbetuigd. Zij vulden de leemte in het reno- vatieplan met het aanbieden van een moderne paraplubak. Trouwe klanten van het eerste uur, relaties en familie genoten van een bijzonder moment in het bestaan van een gewaar deerde opticien, die met gede gen vakkennis, optimale appa ratuur en goede dienstverle ning een groeiende schare klan ten weet te binden. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -7-1 Woensdag 24 maart 2010 I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 15