ZOEKT! ll II 11 Klaar voor de start? VEPO^ cheese www.boonstoppel.nl sherpa Mentorschap WE THINK IRF CHEESE SMHR zoekt vrijwillige mentoren Kraa Waarden BEVALT BETER! s s/e'ht Ondernemende Verzorgenden en Verpleegkundigen Receptioniste/Telefoniste m/v Wil je kraamverzorgende worden? Scheiding? Mentorschap, meer dan belangstelling Uw Shell stations Haag en Rijn 3 Hulp hodö? Wij zoeken voor ons Shellstations in Waddinxveen en Boskoop een Medewerk(st)er voor het weekend en de feestdagen. o cB RKPARTNERS ARE Ben jij de verzorgende of verpleegkundige met ambitie en niet bang uitgevallen? Voor ondersteuning van onze receptie in Bodegraven, zoeken wij een: Heb jij genoeg van knellende CAO regels en werktijdenbesluit? Wil jij je werktijden en je inkomen als zelfstandig ZORGondernemer of freelancer zelf regisseren? www.qareworkpartners.nl Wij weten een mentaliteit van hard werken en ‘teamwork’ merkbaar te waarderen. t£ Annelie Neuteboom Oostpolderweg 96 2741MG Waddinxveen integratieve kindertherapie We komen er wel uit! telefoon: 06 48266753 info@praktijksherpa.ni www.praktijksherpa.n Wij bieden Een afwisselende functie met een prima salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring. Een bedrijfspensioenregeling en een ongedwongen werkomgeving. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor deze functie is het beheersen van de Nederlandse taal in woord en geschrift, gewoon noodzakelijk. De omschrijving van de vacature is te vinden op onze website. Vepo Cheese is een oer-Hollands familiebedrijf met zo’n 200 werk nemers. Al bijna honderd jaar zitten we in de kaas. We raspen, snijden en verpakken kaas. Vanuit de beide productielocaties in Bodegraven en Oudewater en één centraal opslagdepot wordt onze kaas in heel Europa geleverd. De functie Je bent onze receptioniste en telefoniste en hebt contact met onze relaties uit heel Europa. De Duitse- en Engelse taal zijn geen probleem voor jou. Bij voorkeur beheers je ook nog Frans of Spaans. Lichte administratieve werkzaamheden behoren ook tot jouw taak. Je bent energiek, representatief en stressbestendig. Je werkt op woensdag en vrijdag 15 uur. Je hebt een flexibele instelling en kunt invallen bij het verlof van jouw collega. Vrijwilligers kunnen veel betekenen voor mensen die niet goed in staat zijn om hun wil kenbaar te maken. Als mentor kunt u zich ontplooien door middel van opleiding en ervaring waardoor u echt het verschil kunt maken in het leven van uw cliënt. Wilt u: zinvol en hoogwaardig vrijwilligerswerk doen? iets betekenen voor anderen? zich verder ontplooien? Dan is het mentorschap mogelijk iets voor u. Zowel in de ouderen- als de gehandicaptenzorg en de psychiatrie komt het steeds vaker voor dat een meerderjarige niet goed in staat is beslissingen te nemen over belangrijke zaken als verzorging en medische behandeling. Zijn er in de directe omgeving geen familie of vrienden die dit namens de persoon kunnen doen, dan kan een mentor uitkomst bieden. Als mentor behartigt u de belangen van uw cliënt, maakt afspraken, onderhoudt contact met de hulpverleners en neemt besluiten over de zorg. De benoeming van een mentor gebeurt door de kantonrechter en SMHR coördineert de aanvraag hiervan. Ook nadat een mentor is aangesteld kunt u rekenen op verdere begeleiding en scholing door SMHR. Heeft u belangstelling om mentor te worden? Neemt u dan contact op met Ruud du Bols, telefoon 06 310 452 33, e-mail gouda@smhr.nl, of bezoek onze website www.smhr.nlwaar u ons gehele werkgebied en een contactformulier aantreft. Ook een aanmeldingsformulier is daar te downloaden (maar bellen is ook goed!). Stichting Mentorschap Haag en Rijn (SMHR) zoekt vrijwilligers die in de regio Gouda - Midden Holland (en ook Den Haag en Delft e.o.) als mentor kunnen optreden. Je wordt dan op een praktische (mbt verzekeringen, administratie en belastingzaken)en realistische wijze mbt inkomen) geïnformeerd over de kansen en mogelijkheden om als zelfstandig ondernemer in de zorg te gaan werken. Dan ben jij een kandidaat om je via de website www.qareworkpartners.nl aan te melden voor de eerstvolgende informatiebijeenkomsten in 2010. Wij bieden je een zelfstandige en verantwoordelijke baan in de zorg met flexibele werktijden, keuze in contractvormen (van fulltime tot oproep), regelmatige bijscholing, leuke, betrokken collega’s, veel keus in uniformen, ruime reiskostenvergoeding en een halve dertiende maand. Wij zoeken vooral nieuwe medewerkers in de regio ten zuidwesten van Utrecht en in de omgeving van Haarlem, Gouda, Alphen a/d Rijn en Leiden. Bij Kraamzorg de Waarden kun je als leerling aan de slag. Je krijgt meteen salaris en wij betalen je (verkorte) Mbo- opleiding voor je. Als je al eerder gewerkt hebt als verzorgende of verpleegkundige krijg je een scholingstraject op maat. Waddinxveen: Shell Boonstoppel, Juliana von Stolberg'o.an 1 Kijk op www.kraamzorqdewaarden.nl voor meer informatie over de functie van kraamverzorgende en de opleiding. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. Boskoop: She! Boonstoppel Boskoop, Zijde 450 Wij zoeken iemand: die zeer flexibel is die representatief is die zelfstandig een winkel kan bemannen die een klantgerichte instelling heeft. die op korte termijn bereid is om zich eigen te maken met onze auto gerichte artikelen Wij denken aan een student(e) van minimaal 18 jaar, iemand die in wisselende diensten de kassa van ons tankstation bemant. Een baan waarin je dagelijks ongeveer 1.000 mensen op weg helpt, 400 magen vult, 200 kinderen blij maakt, de winkel bijvult, kassa draait, de pompen schoonmaakt en ook nog de bloemetjes buiten zet. Kortom een afwisselende, verantwoordelijke en dus nooit saaie baan. de FLr Waarden Spreekt dit je aan, stuur dan jouw CV per post of E-mail naar: Vepo Cheese BV t.a.v. Jan Woelders Postbus 10 2410 AA Bodegraven Als je direct wilt solliciteren, schrijf dan zo snel mogelijk een brief aan: Autobedrijf Boonstoppel BV, t.a.v. J. Oppelaar, Postbus 260, 2740 AG Waddinxveen of mail naar jantien.oppelaar@boonstoppel.nl. j.woelders@vepocheese.com Tel: 0172-635200

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 18