In de wolken en uit de wind. Erick Tol doet toch mee volleyballers Agon houden promotiekansen in eigen hand De nieuwe E-Klasse Cabriolet vanaf 51.900,- ROGAM +- Taekwondoka's Fietsseizoen c Tennisjeugd Woning te koop gevraagd! gevraagd! ERA Makelaardij WADDINXVEEN ERA 1 Mercedes-Benz introduceert op 27 maart de nieuwe E-Klasse Cabriolet. Het heerlijke gevoel van open rijden krijgt een nieuwe dimensie. De E-Klasse Cabriolet is als enige auto ter wereld ook te voorzien van het AIRCAP-systeem. Dit zorgt ervoor dat de rijwind effectief over de gehele passagiersruimte geleid wordt. Zo kunt u samen met maar liefst drie medepassagiers volledig windvrij genieten van open rijden. In elk seizoen van het jaar. Gem. verbruik van 5,4 tot 11,01/100 km (1 op 18,5 tot - 9,1), CO2-uitstoot: 143 tot 257 gram. - 274! HB Waddinxveen Marcel Meijer, NVM-makelaar/beëdigd taxateur o.g. BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN Concentratie In verband met succesvolle verkopen zoeken wij nieuwe opdrachtgevers. Tot ziens op 27 maart a.s. bij ROGAM Gouda. www.era-waddinxveen.nl Kevin doet op 27 maart mee met het Yoo Sin toernooi in Nij megen. Vestiging Gouda "Grote Esch 50, 2841 MJ Moordrecht, tel. 0182 - 69 60 60. Vestiging Woerden Rietdekkersweg 2, 3449 JC Woerden, tel. 0348 - 41 42 16. www.rogam.nl, info@rogam.nl Passage 63 Irene Holierhoek, 2e Suma de Gelder. Poule D: le Logan van der Wal, 2e Jesse de Koning. Poule E: le Matthew van der Wal, 2e Frank Luiten. Poule F: le Sascha van den Nieuwendijk, 2e Sanne Theunissen. Tel (0182)61 II 11 Fax.: (0182) 63 13 33 punten op. Na 17-12 kwamen de bezoekers er niet meer aan te pas en met 25-12 haalde Agon de eerste set binnen. schouder en gelaat kon Tol daags daarna niet meedoen aan de Meeus Race. Als toeschouwer stond hij wel langs het parcours van de Ronde van het Groene Hart. Dat Erick T olhard voor zichzelf is en opti mistisch is, blijkt wel uit zijn uit spraken: "Op Tweede Paasdag, 5 april, moet ik van de partij zijn in de Ronde van Waddinxveen." Tol: "Mijn sleutelbeen is niet be schadigd, dus ga ik er voor hon derd procent van uit dat ik om 16.00 uur aan start sta op het Coenecoop Bedrijventerrein. Want de Ronde van Waddinx veen is voor mij een thuiswed strijd.” Tol zal zijn rondjes rijden in het gele shirt van WV Noord-Hol- land. Verhuisplannen? Neem contact op met ERA MAKELAARDIJ WADDINXVEEN! Het fietsseizoen van de Bo- skoopse afdeling van Toerclub Avanti wordt geopend op woensdag 31 maart. Vanaf die datum beginnen iedere woens dag om 19.00 uur de trimtoch- ten van 25 a 30 km lengte. De kosten voor deelnemers die geen lid zijn van Avanti be draagt 0,50 eurocent per keer. De start vindt plaats vanuit het MFC ‘De Plataan' aan de Snij- delwijklaan 2 in Boskoop. De volleyballers van Agon hebben de belangrijke thuis wedstrijd tegen Boni met 3-1 gewonnen en houden de kansen op directe promotie naar de eerste klasse in eigen hand. In sporthal De Plataan kwamen de nummers twee en drie van de tweede klasse C in actie en schotelden het publiek een aantrekkelijke wedstrijd voor. Vanaf de eerste opslag ge bruikten de spelers van de thuisploeg de service als het eerste aanvalswapen en zet ten de gasten uit Utrecht on der druk Na 6-6 durfde spel verdeler Mario Prosperi ook de middenaanvallers in het spel te betrekken, waardoor de aanvallen van Agon min der voorspelbaar werden. Bij 16-7 lieten de gastheren het even afweten en kwam Boni terug tot 16-10. Agon herstel de zich snel en gevarieerd aanvalsspel leverde volop Het zit de jonge Boskoopse belofterenner Erick Tol (19) niet mee. Na verdienstelijke optredens in de Ster van Zwolle (180 kilometer) en de Ronde van Groningen (160 kilometer) kwam hij afgelo pen zaterdag in Dordrecht hard ten val. Door verwondingen aan In Tenniscentrum Waddinxveen is afgelopen zondag de winter competitie voor de jeugd afge sloten. Tijdens het slottoemooi deden 45 kinderen mee. Organi sator en tennisleraar Frank van den Berg deelde samen met ten nisleraar en nieuwe eigenaar van het tenniscentrum Jeroen Baars de bekers uit. Ook kinde ren uit Boskoop, Zevenhuizen, Gouda en Reeuwijk deden mee aan deze competitie. De poule- winnaars: Poule A: le Roy van den Berg, 2e Erik Holierhoek Poule B: le Kevin Meershoek, 2e Aron Verkleij. Poule C: le De JITAE Taekwondo Club hield afgelopen woensdag in sporthal de Duikelaar in Wad dinxveen clubexamens voor haar jongste witte band dragers. Coen van Oudheusden, Jennifer Kuipers en Michelle Luiken slaagden allen voor hun witte band met gele slip. De witte band met groene slip ging naar Jurian van der Stoep en Sander Luiken. Achot Mnatzakanian kreeg de blauwe slip. Rick Vreeswijk Ruben Stougie en Er- ben Moerman veroverden de rode slip. Chris Plantenga en Mamix Nieuwstraten slaagden voor hun zwarte slip. Kevin Olieman legde een prima exa men af voor de zevende geup, de gele band met groene slip. keren. Na 20-25 had Agon een vierde set nodig om de winst veilig stellen. De thuisploeg kreeg de vorm van de eerste en tweede set weer te pakken. Boni liet het aanvallend afweten en bij 12-5 zat Agon al op rozen. Met time outs en een wissel probeerde Boni de bakens te verzetten, maar juist in die fase zorgde de overigens onopvallend spelende Gerard van Dijken voor belang rijke punten. Bij 18-7 was Boni al kansloos, maar gaf de strijd niet op en bij 22-13 nam Agon-coach Aad Versluis voor de zekerheid een time-out. Met een rechtdoor geslagen aanval brak Arjan van Schoonhoven de ban, waarna hij ook het beslissende punt voor zijn rekening nam: 25-14. Trainer Aad Versluis heeft ook de coaching op zich genomen en het sociale wisselbeleid is ver vangen door het principe ‘de besten spelen’. ‘We willen terug naar de eerste klasse', is zijn cre do. Gesteund door een goede aan valsopbouw ging Agon in de tweede set op dezelfde voet ver der. Aan het net werden de sco ringskansen benut en bij 11-4 had de thuisploeg al een beslis sende voorsprong genomen en bouwde die steeds verder uit: 25-12. In een ongewijzigde op stelling begon Agon aan de der de set, maar drukte niet door. Boni speelde voor haar laatste kans op tenminste één winst punt en hield met een gesloten blokkering de Boskoopse aanval lers van scoren af. Agon had problemen met de concentratie en toen coach Aad Versluis bij 1- 6 zijn eerste time-out nam, was zijn ploeg eigenlijk al niet meer te redden. Na 9-14 kwamen de wisselspelers in het veld, maar zij konden de kansen niet doen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I -rr Woensdag 24 maart 2010 I J

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19