Afstemmend Onderwijs digiDOrde" c°ntinu- rO0Ster Open Dag 28 april van 09.00u-12.00u obs de Populier weektaken toneelen musicas 50 JAAR en www.obsdepopulier.nl MOOY LOGISTICS Medewerker Fustadministratie Administratief Medewerker Populierenhof 10 Boskoop Imtech u w Administratief Medewerker Facturatie kijk voor het volledige programma op DE POPULIER De dynamische omgeving van Gas en Water bij Imtech Infra Nederland (HOOFD)FITTER GAS EN WATER UITVOERDER GAS EN WATER WERKVERANTWOORDELIJKE GAS EN WATER LOGISTIEKE PARTNER gericht op groei SOPORA ük Voor deze sterk groeiende discipline zoeken wij: (Aqcuisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld) O.B.S. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zoek je een baan met veel verantwoordelijkheden in een dynamische omgeving en wil je je kennis toe kunnen passen en verder ontwikkelen? Lees dan snel verder! Onze discipline Technische Infrastructuur is een onderdeel van Imtech Infra Nederland de focus op het totale pakket van gas, water, drukriolering, warmteaanleg en glasvezel. Het is een snelgroeiend, dynamisch en vooral specialistische discipline. De projecten waar wij aan werken vragen veel verantwoordelijkheid en zijn veelzijdig, denk aan de aanleg en het on derhoud van Elektriciteits-, Gas- en Waternetten en huisaansluitingen. Een concreet voor beeld van een project is de complete renovatie aan Gas en Waternetten en de Elektriciteit voor de gemeente Berkel en Rodenrijs Ben je enthousiast? Surf naar onze website: www.imtech.nl/infra Kijk voor meer informatie over Imtech Infra Nederland op www.imtechinfra.nl Voor aanvullende informatie over de functie kun je contact opnemen met Caroline van Dijk op 033 - 450 22 11. Jouw reactie is van harte welkom, per e-mail aan recruitment.infra@imtech.nl. In verband met toekomstige groei, willen we ook in gesprek komen met kandidaten die ervaring hebben als monteur of projectleiding op het gebied van openbare verlichting en/of verkeerregelinstallaties. Transportweg 15 - 2742 RH Waddinxveen - Postbus 407 - 2740 AK Waddinxveen Telefoon: +31(0)180 45 44 44 - Fax: +31(0)180 45 45 45 E-mail: info@mooy.nl - www.mooy.nl Imtech Infra Nederland is een onderdeel van Imtech NV. Imtech NV behoort al 150 jaar aan de top op het gebied van elektrotechniek, ICT en werktuigbouw. Als snelgroeiende technische dienstverlener met 22.500 medewerkers en een omzet van 3.8 miljard euro vormen wij een stabiele werkgever met meer dan genoeg mogelijkheden! Werkzaamheden -Tariferen en factureren van uitgevoerde retourtransporten vanuit Duitsland en Frankrijk - Uitrekenen en verstrekken van de bedragen die charters aan Mooy Logistics mogen berekenen voor retourtransporten - Tariferen en factureren voor de exporttransporten naar Duitsland en Frankrijk (op termijn) - Beoordelen en verwerken van correctie aanvragen Specifieke functie-eisen - Minimaal MBO werk- en denkniveau met bij voorkeur een afgeronde logistieke opleiding - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse of Franse taal is een pré - Stressbestendig, geen 9 tot 5 mentaliteit - Bekend met hedendaagse software op het gebied van logistiek Werkzaamheden - Controleren van de Fustadministratie - Corrigeren van fustbonnen en deze verwerken - Facturatie - Archiveren van de fustadministratie - Bijhouden van de palletlijsten - Onderhouden van (telefonisch) contact met debiteuren en crediteuren - Het doen van verbeteringsvoorstellen m.b.t. de gebruikte software - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse of Franse taal is een pré Onder meer vanwege onze sterke groei zijn wij voor onze vestiging te Waddinxveen op zoek naar nieuwe collega's in de volgende (fulltime) functies: Werkzaamheden Verrichten van ondersteunende werkzaamheden op de afdeling Administratie in de breedste zin van het woord, o.a.: - Digitale archivering transportdocumenten - Controleren transportdocumenten t.b.v. fustadministratie - Inboeken facturen - Factuurverzending - Verwerken van charternota's Informatie Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met René Noordam, Controller, tel.nr. 0180-454200 of 06-51851930. 4 I Mooy Logistics B.V. is een vooraanstaand logistiek dienstverlener op het gebied van transport en warehousing van voornamelijk groente, bloemen en fruit maar ook andere geconditioneerde producten. Wij zijn een groeiend innovatief bedrijf en vinden het in aansluiting hierop belang rijk actief te zijn in vernieuwende ontwikkelingen binnen de branche. Deelname aan projecten zoals 'Flexibel belonen' (brandstofverbruik) en 'Sociale Innovatie' (balans werk-privé) zijn hier voorbeelden van. Bij Mooy Logistics werken ruim 400 mensen en rijden 150 moderne combina ties die worden onderhouden in onze eigen garage. Ook beschikken wij over een eigen douane- afdeling en -entrepot. Specifieke functie-eisen vaardigheden - Ervaring met Transport Management Systemen - Affiniteit met IT-oplossingen - Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré Schriftelijke sollicitaties met CV graag naar: Mooy Logistics B.V., T.a.v. Ward Bruininks, Manager Personeel en Organisatie, Postbus 407, 2740 AK Waddinxveen. E-mailen kan natuurlijk ook: hrm@mooy.nl Voor meer informatie over.ons bedrijf bezoek onze website www.mooy.nl Algemene functie-eisen vaardigheden voor bovengenoemde functies - Enige jaren relevante werkervaring in soortgelijke functies - Minimaal MBO werk- en denkniveau - Goede beheersing van de Nederlandse taal. Engels, Duits en of Frans is een pré - Communicatief vaardig - Flexibele wèrkhouding - Goede bekendheid met MS Office - Klantgericht - Snel en accuraat Hl De afdeling administratie (26 medewerkers) is verantwoordelijk voor een tijdige en juiste verwerking van een groot deel van de informatie- en papierstromen van Mooy Logistics. Hieronder vallen onder meer, facturatie, debiteuren crediteuren, charteradministratie en fustadministratie. Het is essentieel dat deze processen zonder vertraging verlopen, ook gezien het financiële aspect. Daarom vinden we het erg belangrijk de juiste mensen hier voor in te zetten.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25