Molenaar OUD O» D[ G0UD5E SCHOUWBURG het nieuwe programma verschijnt 7 mei Buitendienst monteur North Sea Davit and Lifeboat Services BV is ter uitbreiding van ons team op zoek naar een: Voor het uitvoeren van inspecties en het verlenen van service/onderhoud aan reddingsboten en hun kranen op zeegaande schepen in de havens van Nederland, België en Noord Frankrijk. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een groot verantwoordelijkheidsgevoel die zelfstandig kunnen werken. Je beschikt over een technische opleiding afgerond met een diploma en/of je hebt ervaring binnen een functie waarbij techniek een groot onderdeel van je takenpakket is. Verder ben je in het bezit van rijbewijs B en beheers je de Engelse taal. Je bent bereid om diverse opleidingen in het buitenland (Duitsland) te volgen en je hebt geen 9-5 mentaliteit. Ook vind je het geen probleem om (indien nodig) in de weekenden te werken. Indien jij geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan je gemotiveerde reactie inclusief cv naar North Sea Davit and Lifeboat Services BV, Capellelaan 45, 2865 AA te Ammerstol ter attentie van Mevr. C. van der Wouden of naar info@nsdls.nl. Wat kan Van den Berg Infrastructuren je nog meer bieden? Mogelijkheden voor aanvullende opleidingen en/of bijscholingen. Een prima salaris, dat past bij een zelfstandig werkende vakman, aangevuld met goede arbeidsvoorwaarden van Van den Berg Infrastructuren en Koninklijke BAM Groep n.v. Dan is ditje kans! Bij Van den Berg Infrastructuren in Zwammerdam is in de bedrijfsgarage een plaats vrij voor een ervaren monteur/plaatwerker. Het is een interessante baan, want Van den Berg heeft 300 bedrijfswagens van diverse typen en merken volledig in onderhoud. Dat betekent dus volop afwisseling, want de personen-, bestel- en vrachtwagens worden intensief gebruikt onder zware omstandigheden. Schades worden direct gerepareerd, want het is huisregel bij Van den Berg dat al het materieel er tiptop uit moet zien. Daar kunnen de acht monteurs die bij de bedrijfsgarage werken je alles over vertellen. Maar voor je solliciteert naar deze afwisselende en zelfstandige baan moet je weten dat het wenselijk is dat je meerdere jaren ervaring hebt als monteur/plaatwerker in de autoschadeherstelbranche. Je hebt opleidingen gevolgd in vakkundig schadeherstel, zodat je weet hoe je moet voorbewerken, afwerken en onderdelen moet demonteren en weer aanbrengen. Kortom, je bent thuis in alle stappen van het proces naar schadeherstel. Natuurlijk ben je in het bezit van een rijbewijs. Het monteursteam van Van den Berg is een hechte club, dus is het ook belangrijk dat je collegiaal bent ingesteld. Nog even een greep uit wat je te doen krijgt in de bedrijfsgarage: Het uitvoeren van alle voorbereidingen, zoals werkinschatting en vakkundige demontage, montage en weer werkend maken van de te vervangen onderdelen. Het uitdeuken, richten, lassen en inpassen van de (nieuwe) onderdelen. Het zorgvuldig plamuren, schuren en voor de spuiterij voorbereiden van het plaatwerk. «vww.bam.nl «vw.vanfknberg.nl Service’Afelier JUWfLAPT^ItfLLI Schildersbedrijf 3 Meer informatie staat op www.vandenberg.nl I van den Berg www.goudseschouwburg.nl 0182-513 750 Is deze functie van monteur/plaatwerker jouw uitdaging? Stuur dan je CV met een korte motivatie waarom je voor deze baan kiest naar Van den Berg Infrastructuren, afdeling Personeelszaken, Postbus 2009, 2470 AA Zwammerdam, t.a.v. Lianne Spruijt, telefoon 0172-632117. Via de website solliciteren kan ook. Ga daarvoor naar www.vandenberg.nl en klik het icoon “Werken bij Van den Berg” aan en daarna de button “Vacatures". Kijk voor meer informatie op www.starrejobs.nl of neem voor meer details over de werkzaamheden contact op met Gert-Jan van Bodegraven via 0172-210181 of info@starrejobs.nl. Van den Berg Infrastructuren maakt deel uit van BAM Infratechniek (onderdeel van Koninklijke BAM Groep n.v.). Van den Berg Infrastructuren is gespecialiseerd in het ontwerpen, leveren, realiseren, beheren en onderhouden van technische, infrastructurele voorzieningen op het gebied van mobiliteit, communicatie, energie en service. Gezocht: ZZP-ers met ervaring in de groene sector. Voor onze locatie in Boskoop is Starre- Group DRINGEND op zoek naar ZZP-ers die ons door de drukte van het seizoen heen kunnen helpen! Deze opdracht beslaat een tijdsbestek van 3 tot 5 maanden. Wij vragen ervaring in de groene sector. Vraag onze prijs voor uw oud goud en zilver in ons atelier op de Lange Tiendeweg 19 in Gouda. Telefoon, Oó 388 24 754 Reparatie sieraad horloge Ontwerp eigen sieraad Knopen/rijgen parels kralen Inkoop oud goud zilver www.serviceatelier.eu i North Sea Davit L And Lifeboat 1 Servrces^^^ Voor de beste verzorging van al uw schilderwerk!! Ook voor behangen en glaszetten. Telefoon 0182-551231 Mobiel 06-52014988 pgyyuryi

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 26