maffia! Wij zeiden ’cash Ijsland verstond 'ash Na 25 jaar weer op de planken Minicruise Engeland Shoeby zoekt mee naar Stylist van de Sterren! BOEK NU! l Boek i I v.a. 49 euro p.p. Win en volg de vrouwen in de Cinderella dekbedovertrek 1 pers. Dvd-box Life Jan Keizer en Anny Schilder treden op voor lezers van dé Weekkrant COLUMN I HENK SPAAN I 3-daagse minicruise Huil 49 p.p. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie tot 95 euro) 5 m Salvo Solt,He DONKERDER DAN MIDDER NACHT ITFKAIBf IHB1I l.F ft DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL ARJEN KOOKT I MAKKELIJK EN GEZOND Wat eten we vandaag? ACTIE I KLIK WIN Wk I LEZERSACTIE I P&0 FERRIES V I Jan Keizer. "Ik voelde meteen weer die sfeer van toen." Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan i Adviesprijs 49,95 Lezersprijs 29,95 Kijk voor meer informatie en kopen op www.deweekkrant.rd/webwinkel. Boek uiterlijk 10 mei 2010. Ga naar www.deweekkrantnl/arjen-kookt Beleef twee avonden en nach ten aan boord van deze sfeer volle schepen en maak over dag kennis met Engeland tij dens een stadsbezoek aan de stoere stad Huil of de mooie plaats York Huil Huil biedt in een aangename sfeer veel plezier voor de hele familie. Met een leuke haven, vele gratis musea, traditionele pubs, twee grote overdekte winkelcentra en gezellige En gelse winkelstraten, is Huil een ideale stad voor een dagje uit voor jong en oud. York Haar middeleeuwse uiterlijk en schilderachtige straatjes ge combineerd met moderne winkels, een imposante kathe draal, leuke attracties en meer dan 30 musea maakt de stad York leuk voor iedereen. Maak een wandeling over de oude stadswallen om de stad te ver kennen en rust tussendoor uit bij een gezellige Afternoon Tea. Vertrek 1,3,4,5,6,8,9,10 en 24 mei 2010 vanaf Rotterdam en 1,3,4,6,7,9,10,11,18,20,21,23,24,25 mei 2010 vanaf Zeebrugge Inclusief 2 overnachtingen aan boord o.b.v. volbezette Standaard Inside cabin en busvervoer naar Huil centrum v.v. Beperkt beschikbaar voor nieuwe boekingen. Voorwaarden van toepassing gingen we eigenlijk verder waar we waren gebleven," vertelt An- ny. "Het gaf direct weer een heel goed gevoel. Ik heb er dan ook heel veel zin in om weer samen op de planken te staan." Jan: “Wat me opviel tijdens het op treden was de enorme positieve reacties van het publiek Ik kijk er dan ook erg naar uit het nieu we album te presenteren aan het Nederlandse publiek én de ze KWF for Life! Concerten te mogen geven!" Kaarten Kaarten Rang 1, 2 en 3 kosten respectievelijk 45,35 en 25 euro. Bestellen kan via de Nationale Theaterkassa, tel. 0900 9203 of SEE tickets, tel. 0900 1353, dage lijks van 10.00 tot 22.00 uur. Geef wel bij de reservering de actiecode JA2404 door. bestelling de actiecode JA2404 in te voeren. Geniet van deze 10-delige BBC serie, in haarscherp HD geschoten, die onderzoekt hoe de enorme diversiteit van het leven op aarde is ontstaan. We hebben een slachtoffer in huis van de IJslandse Aswolk. Ze heet Aura (21) en ze was op weg van Boston naar Edinburgh waar ze studeert. Ze standde op Schiphol, zoals er op Fiumi- cino in Rome, op Charles de Gaulle in Parijs, op Heath row in Londen en op alle grote vliegvelden van Euro pa tienduizenden mensen niet precies weten wat ze moeten doen, of wat de dag van morgen brengen zal. Het is volgens de gangbare definities geen ramp, maar Aura was knap ongelukkig toen ik haar kwam weghalen uiteen nieuwbouw hotel aan de rand van Amsterdam. Nooit eerder heb ik me zo duidelijk de macht van de nieuwe communicatiemiddelen gerealiseerd. Toen Aura merkte dat haar oponthoud langer zou gaan duren dan de normale vertragingen van het internationale vliegver keer, zette ze via haar laptop een berichtje op Facebook, een plek op het internet waar vrienden en vriendinnen elkaar van hun lotgevallen op de hoogte houden. "Ik ben oké, maar gestrand in Amsterdamluidde haar mede deling. Mijn in Vancouver studerende dochter las het en stuurde een sms dat ik haar moest skypen. Aura was een jaar lang een van haar huisgenotes geweest in Edinburgh, samen met een Japans en een Grieks meisje: vriendschappen voor het leven. Als ik geen kind had gehad, zou ik echt niet weten wat 'skypen was, laat staan dat ik het zou kunnen. Nu ging ik achter mijn computer zitten, zette het Skype-pro- gramma aan, klikte op de telefoonknop en het videosymbool en sprak twee seconden later via het beeldscherm met mijn dochter. "Pap, je moet Aura uit haar hotel halen. Ze is overstuur, haar moeder in Boston is ook overstuur en ik heb haar gemaild dat ze op mijn kamer mag slapen. Hier is haar mobiele nummer. Een halfuur later zat Aura bij ons in de kamer bij te komen. Over twee dagen gaat ze weer weg. Haar ijshockey teamgenoot Sam, zelf gestrand in Helsinki, heeft voor haar via het internet een bootticket geregeld van Rotterdam naar Huil. Dan nog een uur of drie in de trein en ze is thuis. Bel 020 - 201 33 33 (ma - za, 09.00 - 17.30 o. v.v boekcode WEG. Adviesprijs 34,95 Lezersprijs 29,95 Voor een heerlijke nachtrust. Dit prachtige streepsatijnen dekbedovertrek van Cinderella is van een zeer hoge kwaliteit en voelt zijdezacht aan. Dit luxe dekbedovertrek is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren blauw, bordeaux en naturel. 2 3 m m g 25x Jan Keizer en Army Schilder ge ven op maandag 25 april 2011, tweede paasdag, twee concer ten. Deze concerten beginnen om 15.00 uur en 20.00 uur. Dé Weekkrant geeft bij twee kaar ten de nieuwste cd van Jan en Army ter waarde van twintig eu ro cadeau, zolang de voorraad strekt. De opbrengst van de concerten gaat naar KWF Kan kerbestrijding. ring staat hier voor een thema uit de collec tie van Shoeby centraal waarin de voorbij gangers worden gerestyled. Deze opdracht vindt plaats in een winkel van Shoeby. Bastiaan van Schaik beoordeelt samen met Mieke van Deursen, directeur Shoeby, de aankomende stylisten op hun mode-in- zicht, creativiteit en authenticiteit 10 adembenemende afleveringen. Een nieuwe mijlpaal in de geschiedenis van de natuurdocumentaire! X ■■AuteurSalvo Sottile kerbestrijding. zanger. "Anders had ze het niet Anny wijdde zich aan haar ge- Toen Jan het verzoek kreeg met kunnen vinden! We hebben lek- zin; ik ging door met de band. Anny op de tachtigste verjaar- ker zitten kletsen. Het werd wel dag van Mies Bouwman Mon een halve toonsoort lager, we Amour te komen zingen, begon hebben het speciaal opnieuw het weer te kriebelen. "Ik heb Jan Keizer en Anny Scltilder gaan weer samen concerten geven. De primeur is voor de lezers van dé Weekkrant in één van de mooiste theaters van Nederland, het Fortis Circustheater te Scheveningen. Bovendien krijgen zij de nieuwste cd cadeau! naten op NET 5 te volgen. Elke aflevering moeten de stylisten in spé een aantal op drachten uitvoeren. Zo moeten de kandida ten in het item 'BN’er zoekt stylist' de per fecte outfit voor een BN'er vinden voor een speciale gelegenheid. Maar de kandidaten moeten ook nietsvermoedende voorbijgan- uur is de spannende afvalrace van modefa- gers een metamorfose geven. Elke afleve- Het is voorjaar... tijd voor een paar dagen lekker weg.. Stap aan boord van de 12 dekken hoge, 215 meter lange Cruise ferries van P&O Ferries voor een 3-daagse minivakantie naar Engeland. Shoeby zoekt mee naar Stylist van de Ster ren! Bastiaan van Schaik assisteren tijdens de komende Amsterdam International Fas hion Week én een baan als stylist bij Shoe by. Dat lonkt voor de winnaar van Stylist van de Sterren. Elke woensdag om 22.00 Toeslag bus York: 11 p.p. Toeslag zeezicht: 28 per cabin Onbijt/diner: 30 per persoon (per enkele reis) Het is heel apart om nu, na 25 Speciale VIP Kaarten kosten 75 jaar, weer zo naast elkaar te euro. Dit zijn de beste plaatsen staan. voor in de zaal inclusief koffie, moeten arrangeren." Toen Anny bij mij binnenstapte thee, gebak en consumpties, haar gebeld om te vragen of ze Hij herinnert zich: "Toen Anny in huis, voelde ik meteen weer het wat vond. We moesten kij- wegging bij ons, had ik er niet ken of we het nog in dezelfde op gerekend dat BZN een suc- - Deze kaarten zijn te bestellen die sfeer van toen. Zij is ook zo op de website www.concert- vriendelijk en vrolijk, echt pret- plaats.nu. Vergeet niet bij deze toonsoort konden zingen. Ik gaf ces zou blijven. Ze was voor mij tig gestoord. mijn adres aan Anny,” lacht de een beetje Agneta van Abba. "Tijdens het optreden bij Mies

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33