Project “Mercurios” te Waddinxveen Project “de Backerij” te Waddinxveen l lil I I Verkoop vanaf de bouwplaats! I I de pater Kom woonwinkelen bij de Pater makelaardij zaterdag 24 april a.s. www.depater.nl SS makelaardij Kom woonwinkelen op de bouwlocatie! 1 Kom woonwinkelen op de bouwlocatie! Er zijn nog koop woningen beschikbaar! Er zijn nog 4 appartementen beschikbaar! di ■k xffi H bill n .1 Op zaterdag 24 april organiseert de Pater makelaardij een verkoop/infor- matiemiddag vanaf 2 nieuwbouwlocaties in Waddinxveen. Kom tussen 11.00 en 15.00 uur gezellig woonwinkelen op de bouwlocatie van het project “Mercurius” te Waddinxveen en het project “de Backerij” te Waddinxveen. De makelaars van de Pater makelaardij zijn aanwezig om bezoekers te informeren. Uiteraard zijn er ook verkoopbrochures beschikbaar. Belangstellenden voor een appartement in dit unieke bouwproject zijn van harte welkom zaterdag 24 april a.s. op de bouwlocatie (woonhuis Zuidkade 12 te Waddinxveen). U bent van harte welkom zaterdag 24 april a.s. op de bouwlocatie (hoek Junolaan/Mercuriusweg te Waddinxveen). Koopsommen vanaf: 490.000,- v.o.n. (incl. 2 eigen parkeerplaatsen) Koop/aanneemsommen (type A) vanaf: 257.500,- v.o.n. I CË In Waddinxveen gaat in 2010 een uniek bouwproject van start: Residence De Backerij. Op een schitterende locatie langs de Gouwe wordt een appartementen gebouw met 7 appartementen gerealiseerd. De appartementen zijn ruim, licht en bieden een prachtig uitzicht op het water en de monumentale hefbrug van Waddinxveen. Winkels en de horecaboulevard liggen op loopafstand. In het ontwerp van de Residence is ruimschoots rekening gehouden met parkeren: er is een parkeerkelder onder het gebouw én een buitenparkeerterrein met eigen parkeerplaatsen. De parkeerkelder is volledig afsluitbaar en vanuit de appartementen direct toegankelijk. Nabij de Mercuriusweg/Junolaan te Waddinxveen wordt door De Langen en Van den Berg Vastgoed B.V. een project van 20 woningen gerealiseerd. De bouw is inmiddels gestart. Het project kent een eigentijdse, moderne architec tuur met een aardse steen. Stoer en stedelijk wonen op een prettige afstand van winkels, scholen en recreatievoorzieningen. Er is sprake van standaard woningontwerpen die u als koper naar eigen wens kunt aanpassen. Hierbij valt te denken aan een uitbreiding aan de achterzijde of het plaatsen van een dakkapel. De percelen van de woningen variëren vanaf circa 108 m2 tot circa 170 m2. De inhoud varieert vanaf circa 350 m3 tot circa 400 m3. Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 rijndijk@depater.nl Boskoop tel. 0172 - 21 54 09 boskoop@depater.nl Waddinxveen tel. 0182 - 61 38 22 waddinxveen@depater.nl Het aanbod van appartementen is divers en varieert van riante 3- en 4-kamer- woningen met een royaal terras of balkon tot een prachtig penthouse met een dakterras. De woningen hebben een bruto vloeroppervlakte van ca. 151 m2 tot ca. 165 m2, hebben een flexibele indeling en kunnen naar eigen inzicht worden ingedeeld. Residence De Backerij is een kleinschalig appartementencomplex en is ontworpen in de vorm van drie geschakelde villa’s. Er is veel aandacht besteed aan de keuze voor materialen en de detaillering. De Backerij heeft haar, hoofd entree aan de Zuidkade en krijgt een sfeervolle ontvangsthal met trapopgang en lift naar de appartementen en de parkeerkelder. De 20 woningen zijn grondgebonden gezinswoningen in diverse indelings- en gevelvarianten en zijn in twee rijen van elk 10 woningen (woningtype A, B, C en D). Elke woningrij ligt met de achterzijde aan een zogenaamde parkeerstraat waar bewoners toegang tot hebben. Hier treft u per woning naast een buitenberging, één parkeerplaats met optioneel een carport per woning. Beide woningtypen worden op de begane grond ingedeeld met een tuingerichte woonkamer en een open keuken aan de voorzijde. De eerste verdieping telt drie slaapkamers, een betegelde badkamer met douche, tweede toilet en wastafel. De royale zolder is vrij indeelbaar. De vliering is bereikbaar door middel van een vlizotrap. 4 U>

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 8