Vol programma Koninginnedag Meer dan 750.000 families (ZIQQO kozen al voor Alles-in-1 van Ziggo. Bent u de volgende? Doet u eens de moeite en vergelijk! Vergelijk de eneiherd van uw Interne,verbind™ eens met die van Alles-in-1Kijk eens goed naar uw tv.scherm Kan het mjssch.en scherper? Alles-in-1 Plus: Alles-in-1 Plus én digitaal tv kijken? Kies uw ontvanger! nue/9 Televisie: 30 analoge en circa 60 digitale kanalen. U betaalt 51,50 per maand. ^€39 I Televisie, Internet en Telefonie in één voordelig pakket. Snel internet voor het hele gezin: downloadsnelheid tot wel 20 Mbit/s, uploaden met 3 Mbit/s. Telefonie: gratis bellen met 1 miljoen andere Ziggo telefonie-abonnees. U behoudt uw huidige nummer. Digitale ontvanger U kijkt uw favoriete programma's in scherpe kwaliteitNormaal 99. Nu 39,- in combinatie met Alles-in-1 Plus. U betaalt dit bedrag eenmalig. HD Ontvanger vw* De kwanteit van het beeld met een HD Onhanger is supeneuh Normaal 199.-. Nu 79,- in combinatie met ABes-in-1 Plus. O betaalt dit bedrag eenmalig. Eben Haëzerschool TOOS dans, turn en twirl De TOOS demoteams zijn er helemaal klaar voor om op Ko ninginnedag te spetteren tijdens PettePret De dansgroepen zul len om 13.00, 15.00 en 17.00 uur swingen op het drijvende hoofd podium in de Petteplas. Om 17.00 uur wordt de nieuwste tak van sport binnen TOOS geïntro duceerd: Twirling. Heerlijke hits Schminken en clowns Koninginnerit WADDINXVEEN met uw hui'dige telefoonprovider ook gratis. We helpen u graag met de vergelijking. Ga naar Ziggo.nl of bel voor een advies met 0900-0730 (lokaal tarief). Koninginnedag, komende vrijdag, belooft een bijzondere dag te worden in Waddinxveen. Niet alleen het weer maar ook het overvolle programma heeft veel moois in petto. Elders in deze krant treft u- een uitneembaar programma aan. Op deze pagina de laatste nieuwtjes. füT Petteplas tijdens Pettepret. SAMSUNG SAMSUNG Nog veel meer nieuws op www.pettepret.nl Ook dit jaar organiseert de Eben-Haëzerschool in Waddinx- veen weer haar jaarlijkse Ko- ninginnedagfeest met spelletjes op het schoolplein. Er zijn al heel veel leuke, nieuwe en span nende spellen uitgezocht. We Rond 16.00 uur zullen diverse turners hun meest fraaie en spectaculaire buitelingen laten zien tijdens hun springdemon- stratie op de Puttelaan. Op Pettepret zullen DJ Ron Zandvliet en de van Uden brot- n. maar er zijn cf drukfouten willen er dus met elkaar weer een mooi feest van maken en we hopen dat jullie weer met veel broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes langs komen op het kinderplein. hers. vanaf 11.00 op het grote podium artiesten aankondigen en tevens de aftrap geven met heerlijke hits vanaf de jaren 70 tot heden. Wie een verzoek nummer wil aanvragen kan dit ter plaatse doen. Maar wilt u ze ker weten dat uw verzoekplaat beschikbaar is, mail dan alvast naar avonduren@rtw.nl. Ben je moe van de spelletjes op school of het struinen over de rommelmarkten, kom dan gezel lig ‘s middags naar het kinderplein. Dankzij de sponsoring van de Ra bobank kun je je daar ‘s middags van 2 tot 6 uur gratis laten schmin ken. Er zitten vier dames tot vier uur klaar om jullie gezichten wat extra fleur te geven. Tussen 4 en 6 uur blijven er nog twee schminksters over en ver schijnen er twee clowns op het terrein. Het zijn Bloem en Flad der, die net als vorig jaar weer een vrolijke noot proberen te brengen tussen het feestende publiek. Vorig jaar waren ze be zig met het versieren van het terrein met oranje vlaggetjes. Dat zorgde wel voor grappige si tuaties. Want hoe hang je een vlaggetjeslijn op in de lucht? We Autoclub "De Gouwe Rijders” organiseert op 30 april haar tra ditionele Koninginnerit voor de 53e keer. De inschrijving en het starten voor deze rit is op de ochtend van 30 april bij: Eetcafe Zinne, Nesse 20. Vanaf 06.00 uur tot 06.30 uur. Vanaf 06.15 uur kan gestart worden. De au to kan geparkeerd worden op de parkeerplaats van de loswal aan de Noordkade. Voor inlichtin gen: A. A. Boer, 079-3315205 of 06-23671549 Pietje Pettepret is er klaar voor. Ook de vele vrijwilligers hebben er zin in om van Pettepret weer een onvergetelijk feest te maken. Foto: Ruud Groot. In de loop van de middag wor den er vragen aan het publiek gesteld en bij een goed ant woord kan men een leuke prijs winnen, waaronder waardebon nen, wijn, en misschien wel een uur je eigen programma maken op RTWFM. Doe lekker mee en voel je ko ninklijk thuis aan de muzikale ■at gs a een ongelooflijk succes in 2009 orga- niseert Stichting Na- I tionale feestdagen Waddinxveen ook in 2010 weer Pettepret op en om de Petteplas. Dit jaar staat alles nog meer in het teken van voor en door Waddinxveen. Zo beginnen we met een ontbijt waar ruimte is voor 400 Waddinxveners. De aubade wordt ondersteund door diverse koren en de gedecoreer den worden gehuldigd inde grote tent van Partyservice van den Berg. De lokale brandweer, Scouting en Reddingsbrigade ge ven demonstraties en uiteraard kunnen kinderen daar zelf ook weer aan meedoen. Aan de Puttelaan organiseert 's ochtends de Lions weer de ge zellige kindermarkt met o.a. het rad van avontuur. Ook presente ren op diverse podia (onjbeken- de Waddinxveense bandjes zich zelf. Zo dat ook de oudere jeugd volop aan hun trekken komt. De hele dag door zijn er demon straties van Studio Da Danza en Toos op het grote podium op het water. beginnen op vrijdag 30 april om 9.30 uur met het zingen van het Wilhelmus bij de vlaggenmast. Daarna gaan we spelletjes doen tot ongeveer 11.30 uur. Ook kin deren die niet op de Eben-Haë- zerschool zitten, worden van harte uitgenodigd om de spelle- tjes mee te spelen. Dit uiteraard geheel gratis. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -| -7 Woensdag 28 april 2010 I J_ 7 - -v.@'

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 17