Sport Kaboutervoetbal bij Be Fair scoort goed Korbis 1 naar overwinning D Einde seizoen van waddinxveen Flyers I Arian de Bruijne kampioen ll’’ I I Luilaktoemooi i Handbal Voetbaltoernooi i 3 Kampioen REGIO/REEUWIJK WADDINXVEEN Tumcompetitie BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN HAZERSWOUDE Hazerswoudse Boys houdt vrij dag 30 april, op Koninginnedag, een voetbaltoernooi. Iedereen kan meedoen. Deelnemers hoe ven geen lid te zijn van Hazers woudse Boys. Inschrijven kan via renedegraafl@ziggo.nl. Er worden verschillende wedstrij den gehouden. Van 11.00 tot 12.30 uur E+F (4 tegen 4), in schrijven om 10.00 uur. Van 12.30 tot 14.00 uur D+C(4 tegen 4), inschrijven om 11.30 uur en van 14.00 tot 15.30 uur A+B+ senioren (7 tegen 7), inschrijven om 13.00 uur. Ook worden die dag de Hazerswoudse Kam pioenschappen Eiergooien ge houden. Deze wedstrijd duurt Bridgetoemooi WADDINXVEEN BOSKOOP it. i Be Fair gingen." 'Hij' was niet de enige. "Ik kom me aanmelden voor Kaboutervoetbal, mag ik bij Eva j in het groepje?" F. BOSKOOP/ WADDINXVEEN Handbalvereniging RO- WAH hield in april op twee woensdagmiddagen haar jaarlijkse schoolhandbaltoer- nooi. Afgelopen woensdag, op 21 april, streden er veer tien teams om een beker: de groepen 3/4 en 7/8 kwamen hiervoor in actie. Een week eerder was het al de beurt aan de groepen 5 en 6. De Akker uit Boskoop nam de beker toen mee naar huis. De strijd was afgelopen woensdag opnieuw spectacu- j lair. Uiteindelijk ging bij de groepen 3 en 4 de beker naar de Prins Willem Alexander- school (Oranjelaan). Bij de groepen 7 en 8 ging de hoofdprijs naar de Theo Thijssenschool. "Hij stond vanochtend om 8 uur al helemaal in z'n voetbaloutfit naar de klok te kijken totdat we naar i Opdrachten WADDINXVEEN F "We proberen er steeds een leu- Korbis 1 voortvarend. Aan de interne competitie van schaak- hand van Martijn Graveland liep Korbis direct in het begin van de wedstrijd uit naar een 2- voor sprong. Veel duels werden door de Wad- dinxveense hoofdmacht gewon nen, waardoor tegenstander Oranje Nassau niets anders kon doen dan de gehele wedstrijd achter de feiten aanlopen. De ma nier waarop Korbis definitief af- teit voor te staan tegen Niels Hoogendoom. Het verlies van een pion deed dit voor deel weer teniet. Remise was ook het resultaat van de par tij tussen Gerard Schnabel en Paul Duits en tussen Pieter Mejer en Kees Jan Kraan. Te gen Han Swarte bood Cees van Gemeren tegenstand, maar hij moest uiteindelijk opgeven. Hugo Peters en Berry van Tienhoven beslo ten tot remise. Dick de Bruijn werd mat gezet door Rick van der Linden. met een keeper op doel." Er werd ook nog een wedstrijd je gespeeld. Iedereen deed goed zijn best. Als extra opdracht mochten ze ook goed juichen. Na het voetballen stond er voor alle kabouters limonade en chips klaar. Dit voetballen voor begin nertjes wordt om de veertien da gen kosteloos door de vereni ging Be Fair verzorgd. Be Fair is te vinden aan de Toemooiweg 101 in Waddinxveen. Voor meer informatie: www.cwbe- fair.com of e-mail: kabouters@cwbefair.com. gen, zodat beslissingswedstrij den noodzakelijk zouden zijn voor het kampioenschap. Bin nenland opende sterk door het eerste kwart ruim te winnen met 13-27. Daarna knokte Flyers zich goed terug, maar Binnen land bleef toch de betere ploeg. Flyers slaagde er niet in de 14 punten achterstand weg te wer ken. Flyers kwam terug tot 11 punten, maar Binnenland zette een tandje bij en de ploeg uit Ba- rendrecht liep uit om uiteinde lijk het kampioenschap te win nen met 69-88. De D3M-meisjes van RVC’33 zijn afgelopen zater dag kampioen geworden in groep C van de eerste klasse van de meisjescompetitie van de KNVB West II. Met de overwinning van 9-0 in Noordwijkerhout op WSB zijn de meiden niet meer in te halen door concurrent NSV’46 uit Noorden. De meiden van RVC D3M zijn ongeslagen en nog zonder puntenverlies. Met nog één wedstrijd te gaan hebben ze een voorsprong van 6 pun ten en een doelsaldo van 82 voor en slechts 6 tegen over 9 wedstrijden. Het team be staat uit drie meisjes uit Reeuwijk, één uit Waddinx veen en vijf uit Boskoop. Za terdag is de laatste wedstrijd van de competitie tegen het onderste team uit de compe titie om 11.00 uur op het RVC-terrein in Reeuwijk- dorp. oor privéomstandig- heden stond Korbis 1 niet onder leiding van Ron Dissel, maar had In de tumcompetitie heeft het gecombineerde team GV Bo skoop/OKK Nieuwkoop in pou le vier de laatste wedstrijd afge werkt. De Boskoopse Laura van Driel en Melanie Verbij turnden een hele goede wedstrijd. Ze werden respectievelijk eerste en tweede op vloer en op de balk bleven beiden overeind. Ook brug en sprong voldeden zij aan de verwachtingen. GV Bo skoop/ OKK Nieuwkoop werd in de totaaluitslag derde, achter het winnende CGV en nummer twee TUMO. Een finaleplaats zat er voor dit gecombineerde team net niet in. Ook in de laatste ronde van de Voor de basketballers van Wad dinxveen Flyers is het seizoen 2009-2010 voorbij. Afgelopen za terdag stond er voor Heren 1 een belangrijke wedstrijd op het programma. Heren 3 won vrij dagavond ruim van Red Stars 4, 74-58, en Jongens Under 14 1 bleef door de 66-34 winst op Oegstgeest 2 ongeslagen. Voor zowel de Flyers Heren als tegen stander Binnenland 4 waren za terdagavond de belangen groot. Bij winst van Flyers zouden drie teams op de eerste plaats eindi- voordeel van Korbis 1, bouwde Korbis in de tweede helft gestaag haar voorsprong uit. Helaas verl oor het duel met die grotere voorsprong ook haar spanning. De 18-11 overwinning van Korbis op Oranje Nassau betekende voor Oranje Nassau een einde aan de net gestarte succesvolle reeks en houdt Korbis op drie punten van koploper DES. In Utrecht werd afgelopen zondag de finale van het Rui- tenboertoemooi gespeeld. Ongeveer 15.500 paren speel den landelijk in maart de voorronden, de beste 138 pa ren bereikten via zestien hal ve finales de finale. Uiteinde lijk namen ook twee paren van Bridgeclub Waddinx veen deel aan deze finale. Na een geweldige start van de ochtendzitting stond het paar Klaas Andringa en Robèr van Leeuwen er heel goed voor. Helaas ging het in de mid- dagzitting minder en eindig de dit paar op de zestigste plaats. De dames Liz Rade- makers en Ria Bakker eindi gen op de honderdste plaats. De finale werd gewonnen door het echtpaar Margot en Daaf Haverman uit Land smeer. stand nam van Oranje Nassau kenmerkte de wedstrijd. Na een schot van Stefanie Visser won Martijn Graveland het daaropvol gende reboundduel in het bijzijn van twee Amstelveense heren. De vrijstaande Annemarie Grave- land schatte het verzette werk van Martijn op waarde en ronde van dichtbij af. Na een ruststand van 10-6 in het Rapper, entertainer en voetbal liefhebber Ali B. zal op zaterdag 22 mei de prijzen uitreiken van het 55e Luilakvoetbaltoemooi in Boskoop. Aan het toernooi, dat traditiegetrouw op de zaterdag voor Pinksteren wordt georgani seerd, doen dit jaar 128 teams mee. Weliswaar vijftien teams minder dan vorig jaar, maar evengoed een aantal waar de or ganisatie trots op is. De eerste ballen gaan om 3.00 uur in de morgen rollen. De laatste wed strijden beginnen om 12.00 uur. Hierna zal direct worden begon nen met de prijsuitreiking, want de jeugd zal dan ongetwijfeld last hebben van dichtvallende ogen. Het grote voordeel van het minder aantal deelnemers is dat de poules zo zijn ingedeeld dat ieder team minimaal vijf keer aan de bak moet. De duur van 12 minuten per wedstrijd blijft gehandhaafd. Zoals ieder jaar komen ook dit jaar weer bij zondere namen in de deelne merslijst voor. Bij de jongens zijn er teams met namen als 'De Meisjes van Verkade', 'Hersenlo ze Pinda’s', 'Hebreeuwse Sneeuw Meeuwen' en 'Gratis Frikandellen in de Kantine'. Bij de meisjes komen onder andere Wij zijn Interessant, Maar niet Geïnteresseerd', 'De Arrogante Paperclips', 'De Boskoopse Bok- torruh' en 'Super Fantastische Geweldige Coole Voetbal- vrouwtjes'. De namen worden ieder jaar langer en origineler. Binnenkort zal ook de website van de Stichting Luilakvoetbal in de lucht gaan. Hierop zullen veel foto’s te zien zijn. Verder is er informatie te vinden over het komende en afgelopen luilak voetbaltoemooi, leuke weetjes uit het verleden, en het allerlaat ste nieuws omtrent 'het-groot- ste-toemooi-aller-tijderi. Voor meer informatie: www.luilak- voetbal.nl. van 15.00 tot 16.30 uur, in schrijven kan per koppel. Er zijn prijzen per leeftijdscate gorie. De deelnemers moe ten een rauw ei zo ver moge lijk gooien naar hun teamge noot, zonder dat het ei kapot gaat. Daarnaast worden er ook andere activiteiten ge houden, zoals schminken, een speurtocht voor de klein tjes van 4 tot 7 jaar en er is een Rad van Avontuur met leuke prijzen. hadden wanneer er weer Ka boutervoetbal is. Ze kunnen er bijna niet op wachten. Het ke ochtend van te maken, ook voor de ouders", zegt 'hoofdka bouter' Patrick, een van de trai ners. 'We laten ze bepaalde op drachten met de bal doen. Mak kelijke, maar soms wat moeilij- ker zoals van een afstand op een goaltje schieten en later zelfs wijzigde samenstelling startte Kaboutervoetbal, om de veertien dagen gehouden door Be Fair, blijkt een groot succes. Foto: Cicero nog nodig is dan, want het thousiasme droop er bij de meeste deelnemertjes van te voren al af. Vooral voetballen op het hoofdveld vonden ze gewel- dig. En hun ouders op de tri- bune vonden dat ook prachtig. Na afloop vertrokken ze alle- maal enthousiast naar huis, maar niet voordat ze gevraagd CL Uljlld 111CL kJJD WdLllLvll. 1 LCL voorziet duidelijk in een be- hoefte bij de groep die nog wat te jong is om al aan echte i competitiewedstrijdjes deel te nemen. gelegenheidscoach Rick Hagen plaats genomen op de bank. Ben Visser verving de licht geblesseer de Rick Hagen. Ondanks de ge- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I Woensdag 25 april 2010 I uievuiv v tui juiiuuix dub Inter Nos wist niemand meer de eerste plaats van Arian i de Bruijne te bedreigen. Hij I sleepte het kampioenschap in de wacht. Jeremy van Haastert won van Ad de Vlaarn. Jan van Gülik en Rick van Sandijk beslo- ten al vrij snel tot remise. Een 'nieuwtje” van van Sandijk leid- i de tot de vroege deling van het punt. Ook zijn broer Mark moest met remise genoegen ne- men, ook al kwam hij een kwali- De eerstvolgende keer dat er Kaboutervoetbal gehouden wordt bij Be Fair is over twee weken, want in de komende tijd organiseert Be Fair het evene- ment om de veertien dagen. j "We proberen er steeds een leu- r kwamen afgelopen zaterdagmorgen 45 jonge kinderen, vier- HHBR en vijfjarigen, naar het ‘Kaboutervoetbal’ bij Be j Fair. Ze deden er spelletjes en oefeningen die de jonge jeugd enthousiast moet maken voor het voetbal. Voor zover dat en-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 43