II (/Zetsen.nT) I I U vindt het natuurlijk bij Gek van Fietsen! Fiets met gratis helm en helm met gratis bril. (Gek} van F Ik wil buiten spelen! Rijnland I I 2 O www.wielewaal.nl Bekendmaking tfc GRATIS F Beleef het in onze winkel Droge voeten, schoon water Bij aanschaf van de Giant Defy i team (verkoopprijs 1299,-) ontvangt u een Giant Ares Helm t.w.v. 99,95 GRATIS GEEF NU! Giro 122 Bij aanschaf van een Agu Trabuco helm ontvangt u een Agu Sportbril t.w.v. 33,95 GRATIS op=op VROLIJK JIJ STRAKS MIJN VAKAMTIE OP? VRIJWILLIGERS VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! Jantje Beton laat kinderen veilig en vrij buitenspelen Frederik Hendrikstraat 2 (naast de julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl 2008 achterhoofd gevallen Gratis advertentie Leiden, 26 april 2010 revalidatiefonds Stichting Wielewaal organiseert groepsvakan- ties en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Definitieve wijzigingsvergunning Waterwet De ongewijzigde voorschriften van de lozingsvergunning blijven onverminderd van kracht. De definitieve wijzigingsvergunning is ten opzichte van de ontwerp-wijzigings- vergunning niet gewijzigd. Definitieve beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren De definitieve beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Tijdens de inzagetermijn kunnen belanghebbenden een beroepschrift indienen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer zij hun zienswijze naar voren hebben gebracht met betrekking tot de ontwerpbeschikking. Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u tijdens voornoemde termijn ook de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt dan niet in werking, voordat op dat verzoek om een voorziening is beslist. Nr. V.34909 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft besloten een vergunning op grond van de Waterwet te wijzigen van Boomkwekerij Nico Streng B.V. te Boskoop. Het betreft de op 19 juni 2000 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op het perceel aan de Halve Raak 28 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Nr. V.47175 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft besloten een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlakte wateren te verlenen aan B.D. Rijnbeek Boomkwekerijen B.V. te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd bedrijf, gelegen op de percelen aan de Halve Raak 43, 49, 51 en 53 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Voor informatie over de definitieve beschikking kunt u contact opnemen met de heer J.L. Eist van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063464. De stukken liggen van 6 mei 2010 tot en met 16 juni 2010 ter inzage: - bij de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken (tel. 0172-219516); - in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: telefoon 071-3063453. Hoogheemraadschap van Met een tiener in een rolstoel naar de disco... Naar het pretpark met jongeren met ADHD of autisme... Een feestdag in een vrolijk thema organiseren voor kinderen met een beper king... Ervaar hoe leuk het is om een groep kinderen of jongeren een onvergetelijke week te bezorgen! Ze zijn toch niet op hun Wielewaal zoekt vrijwilligers voor verschillen de functies. Voor de functie verpleegkundige vragen wij een medische achtergrond en BIG-registratie, voor andere functies is geen speciale opleiding nodig. Je ontvangt vooraf uitgebreide informatie en een instructie. Iets voor jou? Lees verder op: z

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 16