I Maak met Koga Signature uw eigen Droomfiets Goed uitgerust op de fiets! Werelds kleinste Camcorder F llP^teiten uit de wereld van de fiets 4- Giro d’Italia 2010 van Start a Bij aanschaf van de Ciant Defy 1 team ontvangt u in de maand mei een GRATIS fietshelm t.w.v. 99,95. fl dj Fiet Op zaterdag 8 mei 2010 zal de ronde van Italië starten in Amsterdam. Die dag zal een individuele tijdrit plaatsvinden rond het Museumplein. Op zondag 9 mei zal er vanaf het Museumplein worden gekoerst naar de finish in Utrecht. Maandag 10 mei start de etappe op de Zuid-as van Amsterdam en wordt er koers gezet naar Middelburg. Meer weten over de items in deze advertentie: Gek van Fietsen Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl Monteer hem op je stuur of op je helm, klem 'm vast aan je jas, zet 'm op je dashboard en laat anderen zien wat jij ziet. Deze mini camera kun je overal bevestigen, zodat je achteraf je eigen film beelden terug kan zien. De camera wordt geleverd inclusief een 2CB geheugenkaart, diverse bevestigingsadapters, een USB kabel en een lichtnetstekker. De camera heeft behoorlijk scherp beeld, zelfs bij minder goed licht, is eenvoudig te bedienen en de filmpjes kun je gemakkelijk op Youtube zetten. Koga heeft 2 verschillende program ma’s ontwikkeld. De eerste maakt het mogelijk een lichte hybride fiets, een comfortabele trekkingfiets of de ideale vakantiefiets samen te stellen. Er zijn diverse onderdelencombina ties mogelijk en ook een Rohloff naaf behoort tot één van de vele keuzemo gelijkheden. Sinds afgelopen winter kunt u ook een racefiets speciaal laten opbouwen via Koga Signature. Door het ongekend grote aantal variatiemogelijkheden heeft elke wielrenner daarmee de voor hem perfecte racefiets binnen handbereik, zij het een superlichte full carbon fiets op profniveau voor de ambitieuze kilometervre ter, dan wel een hoogwaardige aluminium fiets voor de vrijetijds- sporter als aantrekkelijk geprijsd alternatief. Er is een uitgebreide keuze in frames, maatvoeringen en onderdelen. Alle informatie over Koga Signature kunt u vinden op: www.koga-signature.com of maak een afspraak bij Gek van Fietsen.nl voor een uitgebreide voorlichting of een proefrit. Als sponsor van het Rabobank wielerteam heeft Giant besloten om ook consumenten te sponsoren bij de aanschaf van een nieuwe racefiets. De prijs is slechts 99,95 en de camera is te verkrijgen bij Gek van Fietsen.nl. ieuws Koga Signature maakt het mogelijk voor de veeleisende fietser om een Koga vakantiefiets, toerfiets of racefiets compleet naar eigen wens samen te stellen. Met de fietsconfigurator biedt Koga u de mogelijkheid uw droomfiets te ontwerpen, en dat allemaal volgens de hoge kwaliteitsstandaard van Koga. Deze Koga-Signature fiets kunt u online samenstellen via de speciale website of bij een speciaal aangestelde Koga Signature dealer. De fiets wordt volledig met de hand opgebouwd en als klap op de vuurpijl kunt u er voor kiezen om uw naam op het frame te vereeuwigen, als werkelijk signatuur op uw eigen maatfiets. Om lekker te kunnen fietsen is het belangrijk dat je goed passende fietskleding draagt. Of je nu op een racefiets, een mountainbike of op een toerfiets zit, voor elke fietser is een goede outfit beschikbaar. Bij Gek van Fietsen.nl vindt u een uitgebreid assortiment hoogwaardige fietskleding. Of u nu op zoek bent naar een goede fietsbroek, een stijlvol shirt, een perfect ademend ondershirt of kleding die 100% waterdicht is, alles is verkrijgbaar bij de Alphense fietsenwinkel. Naast goede kleding is het ook belangrijk om prettige schoenen te dragen en een helm. Een goede fietsschoen genereert betere rijprestaties en zorgt voor minder kans op pijnlijke en slapende voeten. Op een sportieve fiets is het verstandig om uw hoofd goed te beveiligen en daarom een goede fietshelm te dragen. Een val op het hoofd kan zeer veel schade veroorzaken en een helm vermindert de kans op hoofdletsel enorm. Bij Gek van Fietsen.nl krijgt u deskundig advies bij de aankoop van kleding, schoenen en een helm. U kunt de merken Nalini, Vaude, Agu, Shimano, Diadora, Giro, BBB en Falke terug vinden op de kledingafdeling. De nieuwste collectie hangt nu in de winkel. Giro dltalia

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24