D R c Concours Hippique bij I manege Reigersburgh Bezoek Pelhrimov aan Waddinxveen Kampeerhal De Vrijbuiter Roden, Gouda Roermond www.vrijbuiter.nl GRATIS 37." 1 39." 14." 29." 38." 39." 399." 299." 499." 4 Vervolg voorpagina I Hemelvaartconcours. plaats. Het Hemelvaart concours is inmiddels uitgegroeid tot een regionaal i begrip voor zowel pony-als paardenruiters. 19 Ruim 500 tenten ongesteld 45.000 artikelen 40.000 M2 winkelplezier Deskundig personeel Altijd de laagste prijs! 45." S3.5* e Hemelvaartsdag: Hemelvaartsdag: GRATIS Japie pop voor alle kinderen! le Pinksterdag: 2e Pinksterdag: WADDINXVEEN 24." 34." 43," Vanaf: Vanaf: 12.99 Vanaf: 493." 793." WADDINXVEEN Op donderdag .13 mei, Hemelvaartsdag, vindt op de terreinen van manege Reigersburgh, het 44e 11." R 95 Vrijbuiter Concorde Vario Negev 2 en 3 Loungeset Orleans Slaapzak Bubbles Slaapzak Canyon XL Kooktafel Genua Eetstoel Amsterdam Comfort matten Campingaz Luchtbed velours ot' Dubbelslag handpomp -Afm: (hxbxd) 85x75x53 cm. - Polyester doek - Verstelbare poten - Inclusief windscherm - 2 jaar garantie Garantie 3 ,aar - Caravan aansluitkabel neopreen - Met CEE stekker en CEE contraststekker - Diverse lengtes Garantie 3)aar -Afmeting: 220x100 cm.” - Comfortwaarde: 6°C - Katoenen tijk en flanellen voering - Aan elkaar te ritsen NU ELKE l- HALVE PRIJS! binatie's ingeschreven en zullen ruim 700 combinaties aan de start verschijnen. Er zijn acht dressuurringen waarin de le starts om 08:00 uur aanvangen. De dressuur klasses lopen van B t/m Z2 bij zowel pony's als BESTE KC-OP 2010 - Continu luchttoevoer bij het op en neer bewegen -Afmeting: 188x73 cm. - Past in alle familietenten 2 persoons: 24.” Artikelen geldig van 12 t/m 18 mei 2010. Zet- en/of drukfouten voorbehouden. - Gecoat frame - Weerbestendig - Inclusief kussens -1 jaar garantie Standaard pees op dak tb.v. voorteRtiuifel c c c *E 6 Alle vestigingen geopend van 10.00 - 18.00 uur Vestiging Roermond geopend van 11.00 - 17.00 uur Alle vestigingen geopend van 10.00 - 18.00 uur it jaar zullen er rui ters aan de start ver schijnen uit Zuid- en Noord-Holland, Bra bant en Gelderland. Tevens hebben er twee Zwitserse com- WI1DEWESS w WILDERNESS KAMPEERHAL DE VRIJBUITER Z/ MET DE VRIJBUITER t NAAR DE TT ASSEN-' Voer nieft informatie, tvwvv.vrijhu'tf ml Dijken Glas in Waddinxveen en volgt er een rondleiding door de Sintjan in Gouda. Directeur van de afdeling culturele zaken waaronder musea, zwembad en bio scoop. Stichting Vriendschapsband Waddinxveen - Pelhrimov organiseert het bezoek van de Tsjechische bestuurders aan Waddinxveen. Voorzit ter Pieter Roefs, sinds drie jaar betrokken bij de Stich ting, is inmiddels drie keer in Pelhrimov geweest. "Eens in de twee jaar vindt er een uitwisseling plaats waarbij de burgemeesters elkaar bezoeken. Daarnaast vinden er veel meer uitwis selingen plaats. Zo gaat het Waddinxveense koor Krea Musica regelmatig naar Pelhrimov en komt hun koor, Jazz Pilgrim, regel matig hier naar toe. Twee jaar geleden nog, tijdens Koninginnedag, verrasten ze de aanwezigen op het gemeentehuis met het Wil helmus dat ze speciaal voor deze gelegenheid hadden ingestudeerd." De bezoekers uit Pelhrimov wachtte een gevarieerd pro gramma. Maandag bezoch ten zij onder andere Rozen kwekerij Porta Nova en de Wagro. Dinsdag wordt een - Aluminium frame Hm - Rugleuning 5 standen verstelbaar - Weerbestendig textileen /W Aansluitkabel - Zelfopblazende matrassen I - Diktes: 5, 7 en 10 cm. I - Extra lange lengte I van 205 cm. I - Hoog slaapcomfort door “wave foam" Maandagochtend stonden bur gemeester Cremers en wet houder Gerts al vroeg in de hal van het gemeentehuis klaar om de bezoekers uit het Tsjechische Pelhrimov te ver welkomen. Zondagmiddag was de delegatie van totaal acht personen, in Nederland gearriveerd. Na een overnach ting in een Nieuwerkerks hotel wachtte hen een druk pro gramma in Waddinxveen. Burgemeester Cremers was in oktober al in Pelhrimov ge weest voor een bliksembezoek waardoor hij de meeste be stuurders inmiddels al een beetje kende en hen bij naam kon begroeten. In het gemeentehuis werd met elkaar koffie gedronken en van een echt Waddinxveens gebak je genoten. Ook werd de ken nismaking vernieuwd waarbij algauw bleek dat waar in het Waddinxveense gemeentehuis de naam Kees een veel ge hoorde is, dit in Pelhrimov voor de naam Josef geldt. Naast burgemeester Bambula waren dit keer mee gekomen: locoburgemeester Tomas Duf- ek, mevrouw Lenka Mikolas- kova (Verkeer en Vervoer), raadslid Josef Doubek, raadslid Brezina Ludek, Ingenieur Josef bezoek gebracht aan Van Slavetinsky (Milieudienst), Jos ef Schanel (Directeur van het Verpleeghuis) en Martin Ecler - Afmeting: 210x80 cm. -Comfortwaarde: 8°C - Leuk geprinte katoenen tijk en voering - Aan elkaar te ritsen E Vrijbuiter Phoenix met luifel - 4 persoons tunneltent- - Zware kwaliteit katoenen buitendoek - Afritsbaar PVC kuipzeil - Inclusief ruime luifel - Aluminium frame - Hoogte: 210 cm. ken ook altijd snel vol zitten. Het springen vangt om 08:00 uur aan met de pony-ruiters. Vanaf 14:00 uur beginnen de paarden. De paardenrubrieken lopen door tot een hoogte van 1.30 m, wat altijd een prachtig spektakel is. Manegebedrijf Reigersburgh is in 1957 gestart en is voor veel in woners van Waddinxveen, maar ook daarbuiten, een begrip en vormt de thuisbasis voor Ruiter- sportvereniging Reigersburgh - opgericht 23 april 1975 en de Stichting Reigersburgh. Het Hemelvaart concours is na 46 jaar inmiddels uitge groeid tot een regionaal begrip voor zowel pony- als paarden ruiters. In deze jaren is het evenement één keer afgelast vanwege het weer en één keer vanwege de MKZ. Het is één van de eerste grote outdoor concoursen na een lan ge winter en inmiddels komen de inschrijvingen zelfs van ver buiten de regio. Zowel de toegang tot het wed strijdterrein, als de ruime par-, keergelegenheid zijn gratis. De manege bevindt zich aan de Piasweg. paarden, en de meeste ringen draaien door tot 17:00 uur. Er wordt gesprongen in een grote springtuin van 5000 m2. Deze springtuin, met Agterbergbo- dem, is erg geliefd bij springrui ters, waardoor de springrubrie- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I -s-t Dinsdag 11 mei 2010 I I - 4 seizoenen buitendoek - Voorwand in zijn I geheel uitritsbaar - Zijwanden (rond) uitritsbaar I - Diepte: 240 cm. I - Maten3 t/m 14 I - 2 en 3 persoons koepeltent - Polyester gecoat buitendoek - PE kuipzeil i I - Glasfiber stokken j - Stahoogte: 110 cm. I - Garantie: 1 jaar 3 persoons: 47.“ De springtuin van Reigersburgh is erg geliefd bij springruiters, waardoor de springrubrieken ook altijd snel vol zitten. Foto: PR. 10 mtr. Ub - Inhoud: 20 liter - 2 jaar garantie

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 21