Van de Nat? me Kleine 'kiezel' geeft flinke stoo .Op een rijtje. regen in de kurk Ring power Balletje met flink LSPORTS .8 F ntöiix cfe Games - Alan Wake Games - EA tegen tweedehands Games - Battle of the Immortals [g] iX iiiiiSif «eter iSrÊ ■H Gadgets/Games Teletekst krijgt concurrent File View Options Help Options SS Als een spel begint met een citaat van Stephen King, dan is het duidelijk: horror! Dit is geen nieuw genre en er zijn evenveel suc cessen als mislukkingen. Alan Wake doet een heleboel goed, maar wil niet écht eng worden. Jij speelt de schrijver, die al twee jaar lijdt aan schrijversblok. Met je vrouw ga je op vakantie in de hoop te ontspannen. Al snel maak je kennis met een geheim zinnige schaduwkracht, die je alleen kunt verslaan als je er met je zaklamp op schijnt De schaduw droomwereld en de ‘ech- te’(?) wereld lopen in elkaar over, waarmee het spel aan Silent Hill doet denken. Grafisch beeldschoon en de afwisseling tussen verhaal en actie zorgen dat je je niet snel verveelt. Voor: 360 Het wordt weer warmer, dus zoeken we steeds meer ont spanning in de buitenlucht En met de Aerobie Pro wordt de tijd onder de zon alleen maar leuker. Deze ring ziet er op het eerste gezicht simpel uit, maar hij kan ongelooflijke snelheden produceren. Deze snelheid kan ook schade toebrengen, dus zorg er wel voor dat je de ruim te hebt. En als je die hebt ge vonden, is het de absolute sport om zo ver mo gelijk te gooien. Haal jij het Guinness World re cord onderuit? Bron: Iwantoneofthose.com De bedenker van de Rite in the Rain zal wellicht onder de dou che, in de regen of in het zwem bad een briljant idee gehad hebben, dat hij of zij vervolgens nergens kon opschrijven, want met dit product is dat probleem dus opgelost. Het speciale papier blijft ook in een vochtige omgeving goed beschrijfbaar. Meer op Riteintherain.com. Gadgets zijn geweldig, maar dan moeten ze het natuurlijk wel doen. En met deze Pebble geef je die energieloze gadgets weer nieuwe adem. Deze oplader is bedoeld voor noodge vallen en biedt een 5000mA batterij. En voor wie dat niets zegt even ter vergelijking: een iPhone 3G batterij is 1200mA, dus deze Pebble in een krachtige ‘kei’ in het opladen. Meer weten? Kijk dan op Firebox.com. Hoe handig teletekst ook is, hij heeft nu een flinke concurrent op z’n hielen. Met Intemet@TV kan een overzicht van het laatste nieuws kan nu direct haarscherp en volledig in kleur bekeken worden. Ook weer en verkeer en het meest recente journaal zijn binnen handbereik Bron: Samsung.com De reusachtige uitgever Electronic Arts is de ver koop van tweede hands games zat. Het bedrijf is er niet blij mee dat men sen een eenmaal uitge speeld spel op markt plaats zetten of in de ga mestore verkopen. Om dit tegen te gaan, gaat het bedrijf binnenkort de online functionaliteit van hun spellen blokkeren met een eenmalig te gebruiken code. Wie de game dus nieuw aanschaft kan met deze code bijvoorbeeld FIFA of Tiger Woods volledig spelen. Wie hem leent van iemand of tweedehands koopt, kan dat niet. Wel biedt EA de mogelijk heid om deze online functionaliteit weer te herstellen voor de prijs van €10,-. In een reactie zegt het bedrijf dat de inkomsten onder druk staan door piraterij en tweedehands verkoop, en dat ze op deze manier het hoofd boven water willen houden. Dat hiermee het recht van de consument wordt beperkt is voor EA kennelijk niet relevant. Onderweg zijn wordt een stuk leuker als je daar jouw favoriete mu ziek bij kunt horen. En als je geen zin hebt in oordopjes of koptele foon, kun je een externe speaker gebruiken. En deze Balloon Spea ker is daar wel een hele grappige variant op. In dit balletje van foam zit namelijk flink wat power en je kunt ‘m gewoon uit jouw zak of tas laten bungelen. Meer op UncommonGoods.com ’*•- r»< File View Dit gratis te downloaden on line spel ver baasde ons. Het principe doet denken aan het aloude Diablo (en recentelijk Torchlight). Jouw personage trekt de magi sche wereld in om monsters te verslaan en nieuwe buit te verzamelen. Je bent niet alleen: er zijn honderden andere spelers in de wereld, waar je mee samen kunt werken. Voor een gratis spel ziet alles er behoorlijk goed uit. De actie is snel en vloeiend, en het spel beloont je met al lerlei bonus uitrustingen als je wat langer ingelogd blijft. De sfeer is luchtig en vol met de gebruikelijke fantasyclichés. Maar on danks het gebrek aan originaliteit bleven we toch veel langer spelen dan voor een speltest noodzakelijk was. Probeer het eens zelf op boi.perfectworid.com. Voor: PC 1 Op zoek naar een leuke hersen- breker? Deze Mirror Cube is een nieuwe variatie op de gekleurde kubus puzzel die we inmiddels al- lemaal kennen. De Mirror Cube bestaat niet uit verschillende kleu- ren en ook niet uit even grote yHMB blokjes, maar is toch een kubus puzzel waarmee je urenlang zoet kunt zijn. De ongelijke blokken zijn afgemaakt met goudkleu- rig spiegelend plastic. Bij deze^ kubus is het dus niet de bedoe-\ Ijng om dezelfde kleur op één kant te krijgen, maar om op elk vlak drie rijtjes te krijgen met de verschillende formaten aan blok- jes. Deze puzzel los je dus op door de blokken op de juiste manier met elkaar in verbinding te krij gen. Bron: Megagadgets.nl Kurk wordt steeds meer ontdekt als een 'groen antwoord’, maar dit is wel een hele bijzondere toepassing: een para plu van kurk! Een leuke manier om te bevestigen dat je de natuur een warm hart toedraagt. Bron: MomaStore.org File View Options Help Help

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 31