Rijndal Prem de schreeuwlelijk 4 De Prostop laser komt uitstekend uit de test! 55**- 4?/ I ---rfr.' tl i Boek nu voordelig uw vakantie via: vakantiekrant.nl 4978 721 I 8793] J233J <6642] Win een 4-daags arrangement in het voor twee personen! B COLUMN I HENK SPAAN s 1 Het WK beleven? en Rijswijk. i Op zoek naar zon? Parijs beleven en slapen in een designhotel? Op zoek naar fantastische hotelaanbiedingen? Dubai, San Francisco, New York? Voordelig en comfortabel camperen? Met 50% korting camperen? De mooiste eilanden van Italië bezoeken? Willemstad, Rome, Barcelona? menwerking met Wegener Huis- aan-huis-Media, Funda.nl en Ge- meente.nu. Ruim 67.000 burgers na men deel aan deze verkiezing, waar bij zij hun mening gaven over hun gemeente. Goes is overall winnaar. Daarnaast gratis en vrijblijvende brochure aanvragen. 6642 7178 Bij stoppen-met-roken-organi- satie Prostop kan de vlag uit. Na onderzoek blijkt namelijk dat deze aanpak u de beste onder steuning geeft bij het stoppen met roken. De therapie die is gebaseerd op een moderne la sertechniek en de juiste coaching zorgt er voor dat de roker op een veilige manier kan stoppen zonder al te veel onge makken. Bijvoorbeeld omdat gewichtstoename na het stop pen beperkt blijft. De methode houdt rekening met de veran derende stofwisseling en de be hoefte om te eten nadat een ro ker gestopt is. Zo bereikt Pro stop een wereldresultaat dat er kend en vergoed wordt door de meeste grote zorgverzekeraars. Bij een aanvullende verzekering is het veelal mogelijk om een deel van de behandelkosten te declareren. De behandelingen staan onder toezicht van een verslavingsarts en therapeuten zijn aangesloten bij landelijk er- Met Prostop komt u snel van het roken af. kende beroepsverenigingen. Zo krijgt u de garantie dat u op een USB Dia, negatief en fotoscanner! Ontdek uw vergeten en verloren gewaande foto's, negatieven, films en dia's opnieuw met de compac te USB scanner. Deze scanner kopieert de beelden direct op een SDcard (niet meegeleverd) met een hoge resolutie van 5 Megapixels. Alsof uw ingescan de foto's zijn gemaakt met een digitale camera! Ad viesprijs 169,-, lezersprijs 129,-. DVD Hoogtepunten van Oranje Het Nederlands elftal op de wereldkampioenschappen!. Geniet weer van o.a. Johan Cruijff, Johan Neeskens, Wil lem van Hanegem, Rob Ren- senbrink, Dennis Bergkamp en de grote drie van Milaan: Van Basten, Rijkaard en Gul lit. Onvergetelijke momen ten en goals. Adviesprijs 14,95, lezersprijs 9,95. Kijk voor meer informatie en kopen op www.de- weekkrant.nl/webwinkel. Toen het programma Pauw&Witteman op het punt stond beelden te verto nen van het jongetje Ruben in zijn ziekenhuisbed, zei Paul Witteman, klaarblijke lijk ter verontschuldiging: "Deze beelden zijn al over de hele wereld te zien geweest. Ik dacht: huichelaar, je hoéft ze niet te laten zien. Elke programmamaker kan zijn eigen afwegingen maken. Geef mij de tabloids maar. Die hebben geen sausje van moraliteit nodig. Zondagoch tend publiceerde de Daily Mirror een foto van de Engelse voetballer Ashley Cole en een mooie vrouw. De kop besloeg een pagina. "Ashley en Blondje in Een WC. Volgt het verhaal van een versierpoging bij de WC-deur van een nachtclub, door de in echtscheiding liggende linksback van het Engelse elftal. Het blondje, een makelaar, zet het voorval on middellijk op Facebook en noemt de voetballer 'een dwerg'. Heel Engeland, althans de hele lezersschare van de Mirror, lacht zich weer eens suf om het blauwtje dat de vreemdganger liep. De Daily Mirror weet wat verkoopt: sex, voetbal en leedvermaak. Mijn opvatting van journalistiek is het niet, maar het zal wel. Andere verkoopargumen ten zijn ziekte en dood. De Telegraaf plaatste een interviewtje met de overlevende jongen op de voor pagina. Het ging weer een stapje verder dan de gangbare ta bloidnorm, maar om de daders nu meteen dood te wensen? De hoofdredacteuren de betreffende journaliste worden beveiligd'. Dat is de snelkookpan van emoties die Nederland heet. Alle re delijkheid is hier dan ook meteen zoek. Het komt onder andere omdat het maatschappelijk debat, voor zover het zo mag heten, wordt gevoerd in dagelijkse talkshows. Het heeft een serie televi sie- intellectuelen voortgebracht van wie die Prem de grootste schreeuwlelijk is. Vergeleken met hem beoefent Geert Wilders de nuance. Inhoud is ondergeschikt aan vorm. Karikaturen scoren beter dan saaie wijsheid. Dus toen die Prem, stotterend van ver ontwaardiging en struikelend over zijn eigen importantie, het ontslag eiste van de hoofdredacteur van de Telegraaf, kon die meteen onderduiken. Uiteraard werd de scene een uur of drie later herhaald in Pauw&Witteman. "Laten we even kijken naar wat Prem zojuist in 'De Wereld Draait Door' heeft gezegd. Over twee dagen is er weer andere opwinding. zw.deweekkrant.nl/actie ga snel naar Na een spannende strijd zijn de Consultancy en is uitgevoerd in sa- win naars van de verkiezing Ge meente van het jaar 2010 be kend. De Zeeuwse gemeente Goes laat met een gemiddeld eindcijfer van 6,98 alle andere gemeenten achter zich. Op de tweede en derde plaats eindigen zjjn er winnaars is verschillende ca de gemeenten Oud Beijerland tegorieën. In de groep kleine ge en Rijswijk. meenten gaat de eer naar Eems- mond. Goes eindigt bij de middel- Het sterkste punt van Goes is hef grote gemeenten bovenaan. Leids- winkelaanbod; op dit belangrijke chendam-Voorburg scoort het beste thema wordt maarliefst een 8,1 ges- bij de grote gemeenten (50.000 tot coord. Opvallend is ook de score van 100.000 inwoners). Groningen, de 7,69 op 'Jeugd en Welzijn', het hoog- overall winnaar van vorig jaar, doet ste cijfer van alle gemeenten. De verkiezing is een initiatief van on derzoeksbureau Q&A Research het ook nu weer goed. Het eindigt als eerste in de categorie 100.000 of Op het thema'Jeugd en Welzijn'scoort Goes 7,69, het hoogste cijfer meer inwoners. van alle gemeenten. foto: felice buonadonna Prostop lasertherapie blijkt na onderzoek een slagings- resultaat te bereiken dat ruim 10 keer hoger ligt dan stoppen op eigen kracht De behoefte aan nicotine neemt sterk af en de ont wenningsverschijnselen minimaliseren. De strijd te gen de verslaving is daar mee een stuk gemakkelijker te winnen. satie Prostop is ondertussen 14 jaar actief in Nederland met in totaal 32 vestigingen. De orga nisatie is de meest populaire stopmethode van dit moment volgens onafhankelijk onder zoek via Google insights. Dat blijkt overigens ook uit eigen onderzoek van Prostop: 'Ruim 80 procent van onze cliënten is bereid om Prostop te adviseren aan vrienden en familie'. Een eenmalige behandeling kost €189 euro en duurt onge veer 50 minuten. De therapeut gaat met u in gesprek over uw rookgedrag, eventuele valkuilen en u wordt in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen. Di rect na dit consult gaat de thera peut een laserbehandeling uit voeren. Direct na deze interven tie merkt u dat de behoefte naar nicotine sterk is afgenomen. "Maar het is geen wondermid del", licht een woordvoerder van Prostop toe. "De sleutel tot succes is een goede voorberei ding en natuurlijk de juiste mo tivatie." Mocht u op een later moment toch nog behoefje hebben aan een nabehandeling, dan kunt u gratis terecht binnen 6 maan den bij uw eigen therapeut in dezelfde praktijk. Wanneer u een afspraak wenst te maken, kunt u bellen met het centrale (gratis) telefoonnummer 0800- 77 67 867 of u gaat voor meer in formatie over de laserbehande- lingen en de behandelcentra naar de website: www.pro- deël van de behandelkosten u informeren of uw zorgverze- stop.nl. verantwoorde, veilige en pijnlo- vergoed krijgen zonder dat een keraar ook een vergoeding aan- U kunt op deze website ook een ze manier kunt stoppen metro- verwijsbriefje van een dokter biedt. ken en kunt u vaak ook nog een nodig is. Bij Prostop kunnen ze De stoppen-met-roken-organi- DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL FACTIE I QLICK WIN 3 ZO Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan En de winnaar is... Goes! i i Voor het complete reisaanbod' actiecode actiecode actiecode actiecode - 'Hf! r '^3 actiecode I actiecode I actiecode I In een uur stoppen met roken F m m 5

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 47