Speksnijder IAAN BV 1 Goudriaan bv Visser Smit Hanab, afdeling Warmte, ontwikkelt en groeit! Jij ook? STOtr am staaj- Visser Smit Hanab Wij zijn op zoek naar: Calculator verkoper Tekenaar -CAD voor jou geen geheimen' met leidingen' binnen warmte' (Leerling) monteur buitendienst Telefoon 0348 - 56 22 29 Fax 0348 - 56 30 68 LeKaeiecne is jouw specialiteit' GEMOTIVEERDE CHAUFFEURS trekker/ oplegger 0 Uitvoerder Warmte Meetdeskundige Pijpfitter r Plaatwerk If .1 Wij bieden jou: - marktconform salaris. - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - afwisselend werk. - prettige werkomgeving. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een: Goudriaan BV is een succesvol staalhandels en verwerkingsbedrijf. Wij vervaardigen en monteren de meest uiteenlopende producten op staal- en RVS-gebied zoals constructies, trappen, hekwerken, plaatwerk en omkastingen. Je bent in hoofdzaak bezig met het begeleiden en aansturen van het montagepersoneel op de warmteprojecten. Je streeft naar een efficiënte uitvoering van de werkzaamheden. Op basis van de planning deel je het werk in en je signaleert meer- en minderwerk. Kortom het project ligt deels in jouw handen! Je hebt een MTS opleiding, civiele techniek of WTB, evenals relevante werkervaring in de ondergrondse Infra. Dan nodigen wij je uit om mee te werken aan deze mooie projecten! Heb je interesse? Bel of schrijf ons even naar onderstaand adres: Wilgenweg 26, 3421 TV Oudewater info@goudriaanbv.nl of www.goudriaanbv.nl GOUDRIAAN BV is een ERKEND LEERBEDRIJF, allerlei mogelijkheden voor opleidingen staan tot je dienst. Je controleert en meet de warmteleidingen op lekkage. Het leidingentraject wordt vervolgens gerapporteerd met de benodigde accuratesse. Tekening lezen is een belangrijke vereiste bij deze functie, je begrijpt het traject en zet dit om in rapportages. Je hebt een VMBO vooropleiding, werkervaring in de ondergrondse Infra en je bent accuraat? Dan kan jij onze nieuwe specialist zijn! Je monteert leidingen en installaties van metaal aan de hand van werk en/ of isometrische tekeningen. Concrete werkzaamheden zijn het snijden en slijpen van pijpstukken, het stellen en hechten van lassen, het identificeren van materialen en het aanbrengen van suppcrtconstructies. Daarnaast wordt je opgeleid tot het monteren van isolatiemoffen op warmteleidingen. Het gaat hierbij om krimp en handmoffen. Zie je dit zitten? Reageer dan snel! Speksnijder Transport Bodegraven BV is een logistiek fami liebedrijf met ruim 75 jaar ervaring in nationaal en interna tionaal transport. Wij zijn gespecialiseerd in de fysieke koel/ vriesdistributie en de distributie van doe- het-zelf artikelen door de Benelux. Hierbij zijn service, kwaliteit en flexibiliteit van onze dienstverlening onze speerpunten. Om onze klanten optimaal te kunnen bedienen zijn wij ISO en HACCP gecertifi ceerd. Met een nieuw koeldistributiecen- trum aan de A12 en een modern wagen park kunnen wij onze klanten een optimaal logistiek dienstenpak ket aanbieden. Naast transport en distribu tie bieden wij tevens mogelijkheden voor geconditioneerde opslag, overslag, orderpicking en handling. Wij bieden: - Een gezellige werksfeer - Afwisselende en uitdagende functie - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - Goede salariëring volgens‘CAO voor Beroepsgoederenvervoer. Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor het ophalen en afleveren van hoogwaardige maar ook kwetsbare (gekoelde) lading in de Benelux. Je vindt het prettig om met mooi en modern materiaal te rijden en het visitekaartje van ons bedrijf te zijn. De juiste kandidaten beschikken over: - Flexibele en collegiale instelling - Servicegerichtheid en klantvriendelijkheid - Representatieve verschijning - Je bent in het bezit van rijbewijs B/C/E en een chauffeursdiploma. - Deze functie is zowel fulltime als parttime in te vullen. Je monteert leidingen en installaties van metaal aan de hand van werk en/ of isometrische tekeningen. Concrete werkzaamheden zijn het snijden en slijpen van pijpstukken, het stellen en hechten van lassen, het identificeren van materialen en het aanbrengen van supportconstructies. Je hebt een VMBO vooropleiding en relevante werkervaring in de ondergrondse Infra en specifiek de Warmteleidingen? Solliciteer direct, wij zoeken deze vakspecialist! Bij Warmte houdt men zich voornamelijk bezig met projecten in de stadsverwarming, het werkgebied is heel Nederland. Hierbij wordt in veel gevallen het hele proces in eigen beheer uitgevoerd. Denk hierbij aan ontwerpfase tot en met eindopievering van het project. Onze opdrachtgevers zijn bijvoorbeeld energiebedrijven als Eneco, Nuon, Essent, maar ook ons moederconcern VolkerWessels. SOLLICITEREN: Bel of schrijf naar: Speksnijder Transport Bodegraven BV T.a.v. Marjolein Zaal Postbus 1082, 2410 CB Bodegraven Tel: 0172-610183 (tijdens kantooruren) E-mail: m.zaal@speksnijdertransport.nl nr VolkerWessels onderneming Wij werken op het gebied van boven- en ondergrondse leiding- en kabelinfrastructuur ten behoeve van wateren energie en de daaraan verbonden installaties, zowel op land als offshore. Als onderdeel van VolkerWessels zijn wij.verzekerd van de steun van een internationaal bouwconcern met meer dan 16.000 medewerkers en 120 werkmaatschappijen in Europa en Noord-Amerika. Wij bieden Als medewerker van Visser Smit Hanab, krijg je een arbeidsovereenkomst in de CAO voor het technisch installatiebedrijf. Naast een vast loon per periode, betekent dit 24 vakantiedagen,! 3 ADV dagen en 8% vakantiegeld. Tevens bieden we je een pensioenregeling en aantrekkelijke collectieve verzekeringen aan. Ook kun je deelnemen aan een spaarloon of levensloopregeling en hebben we een leuke beloning als je een collega aan'draagt. Tot slot biedt Visser Smit Hanab je tal van opleiding- en trainingsmogelijkheden. Kijk voor meer informatie over deze of al onze andere vacatures op onze website: www.werkenbijvshanab.nl. U kunt ook contact opnemen met Bettina van LoenhoutRecruiter, via: 078-641 74 92 Sollicitatie en CV richten aan Visser Smit Hanab, t.a.v. Afdeling Recruitment, Postbus 305,3350 AH Papendrecht, E b.van.loenhout@vshanab.nl Roestvaststaal Staalconstructies Trappen

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 58