Lachen om een II spastisch meisje Avond4daagse: lopen voor strijd tegen kinderkanker dé Weekkrant Familiedag Kom op 23 juni naar de Euromast, betaal slechts 1 euro entree en help mee het record aantal bezoekers op 1 dag te verbeteren. Moedig ze aan met Hansaplast! Wik w 1 4h Sponsor Avond4daagse helpt alle moeders van Nederland 1 HUP«F I COLUMN I HENK SPAAN Hansaplast vindt het belangrijk dat kinderen genieten van een actieve levensstijl; daarom is Hansaplast vanaf 2010 officieel sponsor van de Avond4daagse. Hansaplast wil alle moeders van Nederland helpen om hun kin deren tijdens de Avond4daagse op een leuke manier te suppor ted die kleintjes kunnen im mers wel wat extra aanmoedi- rialen persoon- gemaakt worden. De kit is helemaal gratis bij aankoop van Hansaplast Blaarpleisters plus Hansa plast Nemo Kids pleisters. Ga dus snel naar DA, Uw Ei gen Drogist, Dio of O’chelle, want op=op (actie loopt t/m 13 juni). Loop mee! Doen uw kinderen al mee met deze actie? Ga naar www.loopvoorkika.nl, download het sponsorformulier en ontvang de KiKaband. Speciale Euromast Munt Elke bezoeker krijgt een spe ciale Euromast 50 jaar munt als herinnering aan deze bij zondere dag. Deze munt wordt eenmalig uitgegeven en is daarmee een uniek verza melobject Speciale entreeprijs bezoekers Iedere gast betaalt slechts €1,00 entree. Dat is minder dan de toegangsprijs in 1960! Brasserie Op 23 juni bieden we op meer dere plekken in de Euromast versnaperingen tegen betaling aan. De brasserie zal een aan gepast assortiment aanbieden. Houd wel rekening met lange re wachttijden. Reserveren is niet mogelijk op 23 juni. De ac tie geldt alleen op 23 juni en geldt niet in combinatie met andere acties. Dat ik ooit nog in een come dyclub zou belanden, had ik niet gedacht. Zeker in Neder land is stand up comedy ge annexeerd door de jeugd. Iemand van mijn leeftijd steekt af bij de rest van het publiek als een zwarte cric keter in het team van Zuid- Afrika. Twintigjaar geleden racete ik bij nacht en ontij als een lachjunk door Lon den op zoek naar nieuwe kicks. Tenslotte raakte ik verzeild in de East End, hartje gang sterland, waar een pub was met een stokoude komiek die heel vaak 'cunt' zei en die als hij er echt zin in had, vanaf het podi um over de eerste rij heen pieste. Daar heb ik geleerd datje in een comedyclub nooit vooraan moet gaan zitten. Zaterdagavond was ik in Toonders terechtgekomen, de befaam de club onder het Hilton Hotel in Amsterdam, ooit opgericht door Raoul Heertje en nu geleid door Jan-Jaap van der Wal. Of het was toevallig een hele goede avond, of het niveau van de jonge comedians is structureel hoger dan vroeger. Er was een Rotterdamse jongen, Patrick Laurey, die nog bij zijn ouders woonde. "Ik zeg altijd dat ik op kamers woon maar niet dat de kamer in mijn ouderlijk is en dat mijn huisgenoten pap en mam heten. Een andere comedian, Henry van Loon, hield een verwoestende monoloog waarbij je maar beter uit de buurt kon blijven. Aan een jongen op de eerste rij vroeg hij hoe hij heette. "Maarten?" "Maarten Boeiuh!" Mijn hart werd gestolen door een mooi, spastisch meisje dat Floor van der Wal heette. Eerst moest ze uitleggen dat ze niet dronken was, maar spastisch. Het begon haar de laatste tijd wel te irriteren, zei ze, dat mensen dachten dat ze een typetje speel de. Ze was gewoon spastisch, verdomme. "Heb je wel eens een bijnadood-ervaring gehad?" vroeg ze. "Ik ben een keer bijna onder een bus gekomenzei een meisje, ongewild grappig. "Denk je dat je het op me zou kunnen doen?" vroeg ze aan een jongen. De jongen dacht van niet. "Jouw probleem dan. Ik heb een hele goede tril functie”, zei ze. LEZERSACTIE I EUROMAST De Euromast en dé Weekkrant willen 10.000 bezoekers ver welkomen om daarmee het re cord aantal bezoekers uit 1973 verbeteren. U bent welkom vanaf 10 uur 's ochtends tot 10 uur ’s avonds. Tijdens de Avond4daagse Avond4daagse loopt voor KiKa. leed aan leukemie. Ze is nu van 2010 kunnen duizenden De uitdaging is om 25.000 kin- kinderen lopen voor KiKa. Het doel van deze actie is om kinderen bewust te maken van de strijd tegen kinder kanker. Met de bijgele verde stift kun- niet alleen een belangrijk event nen alle mate- voor de kinderen, maar tevens een uitstekende gelegenheid lijk voor alle moeders om hun kin deren aan te moedigen. Moe ders zijn zonder uitzondering immers de grootste fans van hun kinderen en iedereen mag dat zien. Hansaplast, bekend van de pleisters, is sponsor van de Avond4daagse. Bewegen is gezond. In het onderwijs wordt er alles aan gedaan om de jeugd meer aan het bewegen te krijgen. In de gymnastieklessen, maar ook door deelname aan de Avond4daagse te sti muleren. Als nieuwe officië le sponsor van de Avond4daagse maakt Han saplast bewegen nog leuker, ging gebruiken! Om bewegen en aanmoedigen leuker te maken heeft Hansa plast nu een waanzinnige pro motie; wie nu naar één van de deelnemende drogisterijen gaat en Hansaplast Blaarpleisters plus Hansaplast Nemo Kids Pleisters koopt, ontvangt geheel gratis de Hansaplast Aanmoedi- gingskit! Deze kit bevat allerlei leuk aanmoedigingsmateriaal De Week van de Avond4daagse om de kinderen die aan de gaat op 7 juni van start; in deze Avond4daagse week vindt meer dan de helft meedoen aan te van alle Avond4daagses plaats, moedigen tij- Veel kinderen staan alweer te dens de pittige trappelen om mee te doen met wandelavonden. dit grote landelijke sportfeest. Hiermee is de Avond4daagse Euromast bestaat 50 jaar, viert u ook mee? 50 jaar geleden openden de Euromast haar deuren voor het eerst. De Euromast is gebouwd ter ere van tuinbouwtentoonstellingFloriade. Inmiddels hebben bijna 16 miljoen bezoekers boven Rotterdam uitgetorend. In de winkel van de Euromast vindt u het Euromast 50 jaar boek, de speciale postzegel en het Euromast magazine. 'schoon' en gaat de grote broer deren met de KiKaband mee te van de Avond4daagse, de Nij- laten lopen. En zo een spon- meegse Vierdaagse, lopen voor soropbrengst van 500.000 euro KiKa. Zij is hiermee een voor- voor onderzoek naar kinder- beeld voor alle kinderen die de kanker op te halen. Ruim 10.000 Avond4daagse voor KiKa lopen, kinderen hebben al een KiKa band gratis thuisgestuurd ge- Door het downloaden van het kregen, sponsorformulier via www.loopvoorkika.nl kunnen Voorbeeld ze familie, vrienden en buren De aftrap voor de actie was op vragen hen te sponsoren. 17 mei j.l. in het Amsterdamse De kinderen krijgen dan de Ki- Bos in Amstelveen. Daar werd Kaband. Een stoere ambassa- de eerste KiKaband uitgereikt deursbanddielaatziendatjede aan Lara van Stokkom. Lara g 4 Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan EUROMAST 1960>2010 2 ~o 73 m W en

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27