Wereldprimeur: IBBB Sportieve Trend: Fitnessbikes Lichtgewicht is de nieuwe standaard CO Fietscomputer [^Noviteiten uit de wereld van de fiets BASIL 1 I Maak de Hollands lente nog vrolijker met Dutch Blue 1 1 1 5 ïfc Fiet I Dutch Blue Shopper Dutch Blue-schoudertas Dutch Blue-32 liter Dutch Blue is lekker Hollands: stoer blauw, een gezellige ruit en frisse bloemen. Deze tassenserie van Basil ziet er niet alleen aantrekkelijk uit, maar ook over het ontwerp is goed nagedacht. Voor vrouwen die weten wat ze willen dus! Stijlvol maar toch gezellig. De collectie voldoet aan de hoogste gebruikerseisen en is multi-functioneel. Wil je een vrolijke en eigenzinnige uitstraling deze lente? Benadruk deze dan met Dutch Blue van Basil. De uitstraling van deze lijn is fris, met een chique touch en een knipoog hier en daar. Anders dan gewoon! Deze snelle fiets met een recht stuur is verkrijgbaar in diverse uitvoeringen. De fiets is veelzijdig, uit nodigend en bovenal een fiets die je elke dag zou willen rijden. De fitnessbike is het gereedschap voor een verbeterd uithoudingsvermogen of een stressvrije rit naar het werk. Bij Gek van Fietsen.nl vind u een ruime collectie fitnessbikes vanaf 599,- van de internationale topmerken Giant, Trek en Koga. Wilt u geen racefiets of mountainbike en toch een echte sportfiets? Dan is een fitnessbike een zeer goed alternatief. De fitnessbike is een zeer sportieve fiets voor mensen die veel tempo willen maken, maar niettemin de voorkeur geven aan een wat comfor tabele zitpositie. Meer weten over de items in deze advertentie: Gek van Fietsen Frederik Hendrikstraat 2 (naast de julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl Koga is één van de belangrijkste aanbieders van deze categorie. Dit komt voornamelijk door een goede en brede collectie fietsen die licht, sportief en toch comfortabel zijn. Daarnaast zien de fietsen er heel fraai uit. De smoothwelded frames zijn schitte rend afgewerkt en geven de fiets een luxe uitstraling. De kwaliteit van de materialen is zeer hoogwaardig en past bij de veeleisende fietser. U kunt de ruime collectie Koga lichtgewicht fietsen bekijken onder het genot van een kopje koffie bij Gek van fietsen.nl aan de Frederik Hendrikstraat 2 in Alphen aan den Rijn. Wilt u alvast een voorproefje? Kijk dan op www.gekvanfietsen.nl Of u nu op zoek bent naar een degelijke vakantie- fiets, een sportieve toerfiets of een ideale fiets voor woon-werk verkeer, licht in gewicht is een absolute voorwaarde. De lichte fietsen zijn uiter mate populair op dit moment en worden ingezet door sportieve fietsers. Door het lage gewicht en de sportievere zithouding lijkt het alsof het vanzelf gaat. Deze unieke draadloze fietscomputer met digitale dataoverdracht en programmeerbare C02-functie, rekent uit hoeveel CO2 u tijdens het fietsen, t.o.v. autorijden, bespaart. I leuws W6A5:,..N’. Deze computer biedt de mogelijkheid het benzine- en dieselverbruik van uw auto te programmeren. Door de CO2-besparingscore krijgt u een realistisch gevoel voor uw C02-verbruik. Naast deze speciale functie geeft de computer ook uw snelheid, dagaf- stand, rijtijd, totale afstand en gemiddelde snelheid weer. De C02 fietscomputer is verkrijgbaar bij Gek van Fietsen.nl en kost slechts 39,95.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 28