I J I Eerste zaterdag kampioenen koga miyata Koga Lightspeed (jietsen.ni) Koga Quality Store U vindt het natuurlijk bij Gek van Fietsen! Kerkhoven naar NK Kampioen schaken F Beleef het in onze winkel -QUALITY PEOPLE IN CYCLING Ongeslagen informatie MOERKAPELLE De Koga Lightspeed is één van de modellen uit het Koga lichtgewicht programma. Een ideale fiets voor de toerfietser die een complete fiets wil en tevens waarde hecht aan een sportieve zitpositie en een laag gewicht. De Koga lightspeed is verkrijgbaar in dames en herenmodel voor slechts 1349,-. Als grootste Koga dealer in de regio bieden wij een zeer ruime collectie Toer-, Sport- en Racefietsen, stuk voor stuk Topfietsen. U kunt ook uw eigen Koga samenstellen en signeren onder het genot van een kopje koffie. Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl BOSKOOP 4 WAOO.INXVEEN db De eerste zaterdag kampioenen drinken Als een veertje gen afgesloten. Ze stonden reeds vijf punten voor op de nummer twee toen ze aan hun laatste wedstrijd thuis begonnen. Na de eerste wedstrijd gespeeld te hebben en deze te hebben ge wonnen, waren ze feitelijk al binnen, maar ze hebben de laat ste wedstrijd uiteindelijk met 5-0 gewonnen. Bijzonder is dit kampioenschap wel te noemen, want het team van Tennisvereniging Boskoop Carmen van Veen, Nicky Boot, Tijmen Boot en Bart Brand heb ben de competitiereeks ongesla- Voor meer informatie over Ten nisvereniging Boskoop: www.tv-boskoop.nl. Op deze website zijn onder meer foto's te vinden van kampioenen, clinics en verschillende toernooien. Daarnaast is er meer informatie te vinden over onder meer les sen en evenementen. Gerard van Ommeren heeft in in Emmen op 5 en 6 juni. Yan nick Verwey en Bas van Prooijen turnden hun halve finale in cate gorie Junior I - 6, tweede divisie. Yannick had veel opzien gebaard door zesde te eindigen tijdens de tweede kwartfinale. Maar hij was niet in staat dit kunstje te herha len. Hij viel net buiten de boot met een vijftiende plaats. Bas liet veel punten liggen op voltige en sloot af met een 21e plaats. Hij wist zich echter wel bij de beste zes turners te scharen op het on derdeel ringen, waarmee hij zich plaatste voor de toestelfinale. Ri chard Nobel was in categorie Se nior 4, tweede divisie, niet zo in vorm als tijdens de kwartfinale, toen hij met een vijftiende plaats erg dicht bij de beste veertien tur ners zat. Hij werd nu zeventiende en mist de meerkampfinale. Hij kan zich echter wel voorbereiden voor de toestelfinale sprong, waarbij hij zich voegde bij de bes te zes turners die daar mogen tur nen. Sander en Wouter de Graaff van het ETEC TOOS Turn Team kwamen uit in categorie Senior 3, eerste divisie. Wouter mocht door een knieblessure geen volledige wedstrijd turnen. Op basis van zijn prestaties eerder in dit seizoen, krijgt hij een dis pensatie om te turnen tijdens de finale. Zijn jongere broer Sander turnde geen optimale wedstrijd, maar kan met zijn twaalfde plaats ook zijn tas gaan pakken voor een weekendje Emmen op 5 en 6 juni. een glaasje op hun overwinning. Foto: PR e eerste zaterdag kampioenen van Tennisvereniging Boskoop (TVB) kon den afgelopen week in het zon netje gezet worden: mix tot en met 17. een spannende laatste ronde van de Finalepoule laten zien waarom hij dit seizoen de beste schaker van Moerkapelle is. Te gen Boudewijn Weijermars kwam hij met wit nooit in de problemen en behaalde hij zon der veel moeite een remise. Door deze remise was Gerard niet meer in te halen in het klassement. Met 4 punten uit vijf gespeelde wedstrijden mag Gerard zich een jaar lang schaakkampioen van Moerka pelle noemen. Achtervolger Wouter Vroegindeweij moest winnen om nog kans te maken op de titel. Tegen Tim van Bre da leek dat lange tijd te gaan lukken. Echter, Wouter vergal oppeerde zich in een toreneind spel en moest het punt zelfs aan zijn tegenstander laten. Door de nederlaag zakte Wou ter een plaats in het klasse ment. Nieuwkomer Arian de Bruijne passeerde hem na een overwinning op Maarten Vroe gindeweij. Eindstand finalpou- le: 1. Gerard van Ommeren 4 uit 5; 2. Arian de Bruijne 3,5 uit 5; 3. Wouter Vroegindeweij 3 uit 5. Bij de jeugd prolongeerde Jurian van der Waal zijn titel. Concurrent Jan Noorland maakte het hem lastig, maar was in de tijdnoodfase net niet scherp genoeg. Ook werden de schaakexamens afgenomen van de beroemde ‘stappenmetho- de’. Rutger Maaskant, Julian van Es en Luuk Qualm behaal den hun diploma voor stap 1; Atilla Roos slaagde voor stap 2. Johan van Krevelen wist een voldoende te halen voor stap 3 en schaakmeester Maarten Pil gram haalde stap 5. Bart Kerkhoven, lid van het ETEC TOOS Turn Team uit Waddinxveen, turnde afgelo pen weekend een zeer sterke wedstrijd in Waspik en ver diende een startbewijs voor het NK Hij Behaalde het startbewijs tijdens de halve fi nales en play off wedstrijden van het Nederlands Kam pioenschap voor heren tur nen. Voor de jongere turners lagen bij deze play off wedtrij- den zes tickets te wachten voor de landelijke finale. TOOS turner Luc Verwijs miste een beetje overtuiging in categorie Instap 8, talentdi- visie. Uiteindelijk bleek hij dichter bij te zitten dan wel licht gedacht: hij werd zeven de op 0.15 punten van de nummer zes, en kan zich der halve gaan richten op het vol gend seizoen. Dion Oosterom turnde in categorie Instap 10, tweede divisie, een inhaal wedstrijd, omdat hij door een blessure niet mocht turnen tij dens de halve finale. Hij turn de een goede wedstrijd, ech ter bleek dit niet voldoende om door te stromen. Bart Kerkhoven kwam voor TOOS uit in categorie Jeugd 8, derde divisie. In deze halve finale lagen veertien startbe wijzen klaar voor het Neder lands Kampioenschap. Bart was prima in vorm en verbe terde zich flink ten opzichte van zijn kwartfinale. Met een dertiende plaats kan hij zich op gaan maken voor de finale WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I Woensdag 2 juni 2010 I had nog nooit in deze samen stelling gespeeld.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29