Samen sporten bij Curves is nog leuker Kampioenen bij hockeyclub Curven ZONWERING NOORLANDER Dé specialist in geiaM^iaiiiti^ 131 I I k Geen tweede klasse Be Fair Kampioenen bij Korbis WADDINXVEEN www.curves.nl De zonnestralen vallen door het raam... De zomer komt eraan! WADDINXVEEN Hockeyclub Waddinxveen is twee kampioensteams rijker, waaronder MB1. Foto: PR 1 DE NR. 1 IN VROUWENFITNESS WERELDWIJD Alleen n«uwe «eden GeH>g b'j deelnemende locatiw ©Curves Holland speeld zou worden. HCW had genoeg aan gelijkspel, bij ver lies van HCW zou Dordrecht kampioen worden. Na een spannende wedstrijd won HCW met 2-1. Met een klinkende overwinning van 6-1 op Ring Pass uit Delft heeft Jongens C2 het kampioen schap in de tweede klasse bin nengehaald. De laatste speelron de was alles beslissend. JC2 stond aan het begin van deze laatste speeldag 2 punten voor Buitenzonwering Zoals zonneschermen, markiezen, sereens, rolluiken, terras overkappingen en parasols. Binnenzonwering Zoals verticale en horizontale jaloezieën, rolgordijnen, plissé’s, paneelgordijnen etc. Horren Wij zijn dealer van Luxaflex en Unilux. Van eenvoudig tot superdeluxe! Tel: 0182 -615298 Noordkade 74 2741 EZ Waddinxveen Korbis 1 pakt in de voorlaatste Projecten Ook voor bedrijven en kantoren zorgen onze specialisten door warmtewering voor het ideale binnenwerkklimaat. Blekerssingel 92 - Gouda - Telefoon (0182) 51 14 84 Kijk ook op: www.zonwering-noorlander.nl Openingstijden: Di. t/m vr. van 10.00 tot 17.30 uur. Za. van 10.00 tot 16.00 uur. Do. koopavond van 19.00 tot 21.00 uur. achterstand rusten: 1-2. Nadat er enkele kansen werden gemist, kwam de bal op gelukkige wijze voor de voeten van een PPSC- aanvaller. Die stelde met een subtiel passje een collega in staat keeper Rick van Hattum te pas seren. In de tweede helft leken de Rotterdammers de wedstrijd al vroeg in het slot te willen gooien. Be Fair bleef tegen een op stoom geraakt PPSC maar ternauwernood op de been. Des te groter was daarom de ontla- ding toen de ingevallen Mo el Azzouti twintig minuten voor tijd drie man passeerde en de bal in de verre hoek schoot. Het Be Fair-feestje - sfeerverhogende middelen als fakkels, toeters en meer vuurwerk waren meege nomen naar Hillegersberg - werd echter vijf minuten voor tijd wreed verstoord. Een vrije trap werd vanaf 25 meter, zonder muur, op het doel geschoten. Wat volgde was een ziedende kn al en de grootste domper van het seizoen voor Be Fair. Ook een slotoffensief kon de zo gewenste penalty’s en daarmee de kans op tweedeklassevoetbal niet meer af dwingen. "Heel zuur", beoor deelde Be Fair-trainer Mark Weel de apotheose. “Ik vond ons de be ter voetballende ploeg. Het is jammer dat het niet gelukt is. Maar ik kan wel stellen dat de zeer jonge selectie van Be Fair zich ontzettend goed heeft ont wikkeld. Dat is de basis voor het volgende seizoen.” op naaste concurrent Om moord. Vlak voor de wedstrijd van JC2 tegen Ring Pass kwam het bevrijdende nieuws dat Om moord thuis tegen Reeuwijk niet verder was gekomen dan een gelijkspel. In de eerste helft kwam de te genstander er niet aan te pas en stelde JC2 de overwinning vei lig. In de tweede helft werd er iets gas teruggenomen. Maar na het laatste fluitsignaal brak er een mooi feest los. Gun uzelf die luxe van een goede zonwering. Zonwering Noorlander levert al 40 jaar aantrekkelijk geprijsde A-merken zonwering.Vakkundig bij u thuis gemonteerd door onze eigen service-dienst. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER Woensdag 2 juni 2010 wedstrijd van het seizoen de winst bij oude bekende Madjoe. Korbis 2 kon geen vuist maken tegen Rhoda 4, dat al kampioen was. Naast deze wedstrijden werden er veel kampioensfeest- jes gevierd. Korbis 1 had moeite om op gang te komen tegen Madjoe 1. Voornamelijk het af ronden van de kansen bleek een manco voor beide ploegen, de rust werd ingegaan met een 5-2 voorsprong. De tweede helft lukte het Korbis in eerste instan tie niét om de voorsprong ver der uit te bouwen en kwam Madjoe zelfs nog op gelijke hoogte, 7-7. Door deze gelijke stand werd Korbis weer enigs zins wakker geschud, ze nam de leiding van de wedstrijd weer op zich en sloot de wedstrijd af met een 14-8 overwinning. Korbis 2 moest aantreden tegen Rhoda 4, de kampioen van de poule. Het was duidelijk dat Rhoda een maatje te groot was, vooral de zuivere afstandsschoten van de heren van Rhoda deden Kor bis al snel de das om. Er werd verloren met 19-10. Deze speel- zaterdag leverde ook nog een aantal kampioenen op voor Korbis. De A4 werd ongeslagen kampioen door van Harga A2 te winnen. De B3 werd kam pioen door van Vlaardingen BI te winnen. Korbis Cl wist met 11-3 van Kinderdijk Cl te win nen, waardoor ze alsnog ge deeld kampioen zijn geworden. Ook de C2 is ongeslagen kam pioen geworden, Trekvogels C2 werd met 5-1 verslagen. De D3 wist ook het kampioen schap binnen te halen, door te winnen van concurrent Vitesse D4. Word nu lid met een vriendin en deel de begeleidingskosten. Curves biedt een uniek fitness programma dat zowel jou als je vriendin sterker maakt. Ontdek samen dat je slechts 30 minuten nodig hebt om te werken aan een betere conditie en gezond gewichtsverlies. Maak bewegen tot een gezellige gewoonte. WADDINXVEEN h gg ockeydub Waddinx- veen (HCW) is zater- dag 29 mei twee I kampioensteams rij ker geworden. Zowel uit als thuis wisten beiden teams (de meiden en de jongens) de kam pioenstitel binnen te halen voor de club. Afgelopen zaterdag reisde het team MB1 inclusief begelei ding af naar Dordrecht waar de kampioenswedstrijd ge- Tel: 0172 - 420939 Lemelerberg 11 2402 ZN Alphen aan den Rijn Tegenover de Herenhof Be Fair is ook volgend sei zoen derdeklasser. In Hille gersberg (neutraal terrein) verloren de Waddinxveners zaterdag in de slotfase van PPSC met 2-3. Door een fu sie tussen twee clubs in de tweede klasse was het duel van zaterdag gepromoveerd tot finale van de play-offs. Be Fair kwam echter net tekort om dit buitenkansje te verzil veren en is ook volgend sei zoen 'veroordeeld’ tot het spelen in de derde klasse. Be Fair, dat liefst vijf basisspelers moest missen, startte voort varend aan 'de wedstrijd van het seizoen', maar het waren de Rotterdammers die voor het gevaar zorgden. Met lan ge ballen werden de snelle buitenspelers enkele malen gevaarlijk. Na een klein kwartier viel het eerste doel punt. Balverlies van Be Fair op het middenveld werd be straft met een tegentreffer. Al was het Waddinxveense kamp ervan overtuigd dat de goal in buitenspelpositie werd gemaakt. Ondanks de tegenslag rechtte Be Fair al snel de rug. Zeven minuten na de openingstreffer zette Johan Kok de ploegen op ge lijke hoogte. De manier waarop was zeer fraai. De middenvelder passeerde van een flinke afstand de PPSC- keeper en zag de bal tot zijn blijdschap via de onderkant van de lat in het doel gaan. Toch ging Be Fair met een

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 31