I HOOFTMAN boomkwekerij U ERVAREN TIMMERLIEDEN Administratief medewerker KWEKERUMEDEWERKER (fulltime) om ons team te komen versterken. de goudse waarden sectoradministratie (m/v) met een werktijdfactor van 0,5 per week. Nl] VERWEIJ the science of hair extensions Kom óók werken bij Verweij® pro vmbo havo atheneum gymnasium www.qreat-lenqths.nl A - Enkele nieuwe collega’s (M/V) --- J ch f Wij zien je reactie graag tegemoet. eb www.verweij-ht.nl Hairextensions is booming business in de beauty- en baarbranebe. Eén onderneming is wereldwijd toon aangevend: Great Lengths. Wij staan garant voor eersteklas kwaliteit, innovative techniek en enthousiaste klanten. Gebruik de kracht van een marktleider voor uw carrière! Heb je belangstelling voor deze functie dan kun je bellen, schrijven of mailen t.a.v. Janneke van Dijk. Barwoutswaarder 97, 3449 HL Woerden. E-mail: janneke@venveij-ht.nl. Telefoon: 0348-688282. Website: www.verweij-ht.nl Er is op onze sector lyceum-havo met ingang van 16 augustus 2010 een vacature voor: Voor meer informatie kijk op onze website www. degoudsewaarden. nl. Wij verwachten: ervaring met telefoonmarketing is vereist vriendelijkheid en professionaliteit aan de telefoon inzet - en bereid zijn om te leren betrouwbaarheid Wij bieden: full-time werk bij de wereldwijde marktleider vast salaris en toegevoegde provisies degelijke vakbekwame scholing professionele ondersteuning van een succesvol team promotiekans Uw opdracht: verkoop-afspraken maken voor de buitendienst Voor meer informatie: Huda Taha-Youni, Coördinator HAG Telefonisch 0182-533555, Overig Rijbewijs en auto. Beteken je graag iets voor je medemens en werk je graag met een grote mate van zelfstandigheid, dan is dit wellicht de baan voor jou! Wij bieden: Een prettige werksfeer binnen een enthousiast team. Goede overlegmogelijkheden en flexibiliteit. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform CAO-Ziekenhuizen. Het HAG is een dynamische organisatie met ruim 30 medewerkers. Het HAG verzorgt de bloedafname bij patiënten van zowel huisartsen als specialisten op de 23 bloedafnamalocaties in de regio Midden-Holland en bij patiënten thuis. Tevens verzorgt het HAG glucosemetingen voor verloskundigen, fundusfotografie, ECG-metingen en bloedafhames voor de trombosedienst Gouda. De administratieve werkzaamheden (o.a. het in de computer aanmelden van de bloedafnames) zullen deels binnen het CCKL-geaccrediteerde laboratorium van het Groene Hart ziekenhuis gebeuren, dat aan de overkant van de weg is gesitueerd. De werkzaamheden voor de collega’s die wij zoeken zullen vooral bestaan uit bloedafname op prikcentra en aan huis, evenals uit de daarbij voorkomende administratieve werkzaamheden. WIJ VRAGEN: Je hebt aantoonbare ervaring met genoemde werkzaamheden, en een gedegen vakkennis. Je wilt je ontwikkelen tot specialist binnen onze branche en bent als ‘vertegenwoordiger’ van ons bedrijf sterk gericht op kwaliteit en het verlenen van service. Je kunt goed zelfstandig werken maar bent ook een echte teamspeler. Een rijbewijs is beslist nodig. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde: WIJ BIEDEN: Een prima salariëring en uitstekende arbeidsvoorwaarden Een collegiale werksfeer Interne en externe opleidingsmogelijkheden Werken in een innovatieve en moderne organisatie FUNCTIE: Met een bus, professioneel gereedschap en materiaal van Verweij Houttechniek ga je samen met een collega op pad. Je monteert en verzorgt jouw eigen projecten van begin tot het eind. Het werk is erg gevarieerd, door de afwisseling van de verschillende projecten. Stuurt u uw sollicitatie naar: Great Lengths B.V., T.a.v. Annelies van Teylingen Kampenringweg 3-5,2803 PE Gouda Tel: 0182 512486 annelies@great-lengths.nl 1 Boomkwekerij V.C. Hooftman, Koetsveld 3, 2771 AM Boskoop Tel. 06-55107651/0172-231299 Koetsveld 3 2771 AM Boskoop Tel: 06-55107651 Fax:0172-231277 victorhooftman postduif.net Schriftelijk: HAG, t.a.v. Mw. H. Taha-Younis Bleulandweg 3 2803 HG Gouda Huisartsenlaboratorium Gouda e.o Bleulandweg 3, 2803 HG Gouda Telefoon: (0182) 53 35 55 Fax:(0182) 57 00 91 E-mail: hag@ghz.nl christelijke scholengemeenschap Wij zoeken een medewerker voor telefoonmarketing m/v l-:’ Eisen: Sociaal Goede contactuele eigenschappen. Service- en klantgerichte houding. Een bijdrage aan de prettige sfeer binnen het team. Inhoudelijk Werkervaring op een klinisch chemisch lab, of een vergelijkbare ervaring in de zorg. Ervaring op het gebied van bloedafname is een pre. Opleiding Doktersassistent(e), Medisch Analist(e) of verpleegkundige. Wij staan ook open voor sollicitanten die een vergelijkbare opleiding en ervaring hebben in de zorg. Verweij Houttechniek heeft in haar meer dan 100-jarige bestaan een sterke positie verworven in de markt van houten gevelelementen in zowel de renovatie, restauratie als in de nieuwbouw. Verweij Houttechniek werkt in opdracht van architecten, woningcorporaties, aannemers en bouwbedrijven. Het ontwerpen, inmeten, produceren en monteren van houten kozijnen, ramen, deuren en aanverwante producten is de core-business van Verweij Houttechniek. De afdeling Montage voert grootschalige montagewerken uit, voor projecten (meest renovatie) verspreid over Nederland. Deze afdeling wil de groep medewerkers in eigen dienst gaan uitbreiden met: HOUTTECHNIEK Uw kennis van hout Het HuisArtsenlaboratorium Gouda en omstreken zoekt voor 2 tot 3 dagdelen per week (ca 4,5 uur per ter ondersteuning van haar team. Ben jij tussen de l 8-35 jaar, flexibel in werktijden, het liefst in het bezit van een rijbewijs en vind je het leuk om in een klein enthousiast team te werken met alle voorkomende werkzaamheden. Twijfel niet en bel ons of kom langs. THE 0 R I G I N A l Boomkwekerij' V.C. Hooftman is een moderne kwekerij gespecialiseerd in het kweken van visuele en bladverliezende heesters in pot en container. Voor het monteren van ramen, deuren en kozijnen

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 36