Voorbelasting van Alblaslocatie gestart Aldus Olieman Colofon Te groot geworden door klein te zijn Speeddaten tijdens Open Huizen Route i d Muziekfeest WADDINXVEEN WADDINXVEEN Foto's kinderen op politiemotor WADDINXVEEN WADDINXVEEN Op twee plaatsen in Waddinxveen werden zaterdag viswedstrijden gehouden. Hengelvereniging HSW hield in het kader van de Sportweek een wedstrijd met een record aantal van 92 deelnemers. De Bethelkerk organiseerde tegelijkertijd een wedstrijd in de vijver bij de Bilderdijklaan. Uitslag loterij Gouwebloem WADDINXVEEN WADDINXVEEN CDA met Marja van Bijsterveldt WADDINXVEEN Campagne tegen kinder mishandeling waddinxveense I e nieuwe coalitie voert de eigen dorpse identi teit aan als reden om niet met Gouda te trou wen. Maar hoe dorps is Waddinxveen eigen lijk? We hebben geen stadsrechten gekregen, Kantoor Oranjelaan 9. Waddinxveen Advertenties Telefoon 0182-636381 of0182-620626. Fax 0182-631088 E-mail verkoopgjcw@mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot maandag 17.00 uur worden opgegeven. Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn ERA-makelaar Marcel Me ijer blikt vooruit: "Dat is dan ook wat het publiek zo plezierig vindt aan deze ac tie. Veel mensen weten niet precies wat ze willen. Door veel te kijken ontdek je je woonwensen. Kijkers kun nen terecht tussen 11 en 15 uur. Zit er een huis bij dat goed voelt, dan maken mensen een vervolgaf spraak, maar dan wel met de verkopende ERA-make laar." U vindt ERA Makel aardij Waddinxveen aan de Passage 63, telefoonnum mer (0182)611111. “Een bezichtiging van een huis duurt best lang. Voordat je een huis helemaal gezien hebt en de toelichting per kamer hebt ge hoord, ben je zo een half uur verder. Terwijl je soms echt bin nen vijf minuten al ziet dat het huis helemaal niet is watje zoekt. Eerlijk gezegd is dat de reden waarom we het liefst hui zen bekijken tijdens de Open Huizen Route. Een echte "speeddate" met een huis," al dus een huizenzoeker. Op zater dag 5 juni 2010 organiseren de ERA-makelaars de tweede lan delijke Open Huizen Route. Op zaterdag 5 juni organiseert Stichting Wijkwerk de Zuidplas weer het jaarlijkse muziekspek takel. Vanaf 19.00 tot 23.00 kun nen bezoekers onder het genot van een hapje en drankje genie ten van 2 live-bands de Funky Tabasco en Superstition. Adres: Zuidplaslaan 552. Tijdens Pettepret zijn er door de politie (KLPD) heel veel foto's gemaakt van alle kinderen die zich op een stoere politiemotor wilden laten fotograferen. prijs Passagebon Lotnr. 7695, 2e prijsLevensmiddelenbon Lotnr. 5640, 3e prijs Dinerbon - Lotnr. 2735, 4e prijs Slagersbon Lotnr. 0842, 5e prijs Bloemen bon Lotnr. 2393, 6e prijs Bloe menbon Lotnr. 5450, 7e prijs 'Bloemenbon Lotnr. 6133, 8e prijs Bloemenbon Lotnr. 4914, 9e prijs Bloemenbon Lotnr. 5546, 10e prijs Bloemenbon Lotnr. 5393. Een ieder die in het bezit is van een lotnummer eindigend op een 6(zes)heeft ook een prijsje. De prijzen kunnen worden afge haald op maandag 7 juni tussen 19.00 en 21.00 uur in het ge bouw van Stichting "De Gou- webloem”, Tollenslaan 161 te Waddinxveen. -Nadere informatie tel. 616203 zwaar verkeer over de Zuidkade vermeden. Eerder leidde de aan voer van grond tot onrust onder Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.900 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. veense Sportweek is er met een record aantal van 92 deelne mers, waaronder acht teams, weer gevist in de Gouwe bij Boskoop en Waddinxveen en in het Gouwekanaal aan de Broekweg. Gewonnen werd er door Ron Sluijk uit Nieuwerbrug met 16 kilo brasem. Team Geers uit Brabant was het winnende team. Er werd in drie vakken gevist van 08.30 tot 12.30 uur en de vangst was met 280 kilo witvis goed te noemen of- ook aanwezig. Vanaf 20.00 uur ontvangt het CDA belangstel lenden met een kopje koffie of thee in restaurant Bibelot aan de Limaweg 54. De bijeenkomst begint om 20.30 uur. Deze bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk, dus ook niet CDA leden zijn van harte welkom. Meer informatie op de website www.waddinxveen.cda.nl Oude tijden herleven. Grote schepen meren deze weken aan, aan de Zuidkade. De lading ve le kuubs zand bestemd voor de Alblaslocatie. Voordat gestart kan worden met de bouw van de 180 woningen moet de slap pe bodem worden voorbelast. Gedurende 30 weken, met een aantal onderbrekingen, wordt het zand hiervoor aangevoerd. Als gevolg daarvan is de Zuidka de in deze periode afgesloten. Door een omwonende werd hier tegen een voorlopige voor ziening aangevraagd. Een week later werd die weer ingetrokken. Met aanvoer per schip wordt schoon er op sommige stukken toch een aantal ‘nullen’ werden genoteerd. Vak A aan de Zuid kade in Boskoop kwam met ruim 141 kilo als meest succes vol uit de bus. Het team van de organiserende HSW uit Wad dinxveen viel met 53 punten en 30 kilo net buiten de prijzen. Tijdens de Waddinxveense sportweek worden gedurende een aantal weken wedstrijden bij diverse sportclubs georgani seerd om deze sporten te pro moten. viswedstrijden Bezorging Geen krant ontvangen? Bel 088-0131831. Redactie Carina Bergman. Telefoon 0182-638288, fax 0182-631088 E-mail weekbladvoorwaddinxveen@mgnieuwsbladen.nl Kopij kan tot maandag 12.00 uur worden aangeleverd, bij voorkeur per e-mail. D dat is een ding dat zeker is. Verder hebben we een echte Dorpstraat, een lief klinker straatje waar ook nog eens de jaarlijkse Dorpstraatbrade- rie gehouden wordt. Kom daar maar eens om in Gouda. Kenmerkend voor een Dorp is natuurlijk dat iedereen el kaar kent. Nu vind ik alleen al het feit dat zowat iedereen familie is van iedereen hier in Waddinxveen, daar toch wel een duidelijk bewijs van. Denk aan de Van den Ber gen, de De Bassen, de Van der Lootjes, de familie Baas, de Oosterommen. Zelfs uw columnist, hoewel niet in Wad dinxveen geboren, is via via gerelateerd met een bekende Waddinxveense bakkersfamilie, een bekende Waddinx veense fotograaf, een bekende Waddinxveense hovenier en een bijna bekende Waddinxveense musicalschrijfster. Een echt dorp staat natuurlijk bol van de agrarische activi teit. Maar veel boeren telt ons dorp niet. Het merendeel zit tegenwoordig in het gemeentehuis. Maar goed, we hebben ze nog wel. Terwijl Gouda alleen nog die Madu- romdamboertjes aan de Bloemendaalseweg heeft. Een Dorpshuis is' nog zo'n fenomeen dat elk dorp moet hebben. Maar het enige pand wat daar in Waddinxveen voor in aanmerking kwam, het Trefpunt, is vorig jaar ge sloten. Misschien kan er in het nieuwe centrum, dat toch alleen maar op papier bestaat, zoiets nog ingepland wor den? Sowieso doet dat centrum veel te stads aan. En zoals burgemeester Cremers terecht vast stelde: die bouwplan nen in Triangel, Alblas en waar allemaal nog meer, dra gen niet bij aan dat dorpse beeld. Voor je 't weet zijn we te groot geworden door klein te willen blijven. En dat was toch ook niet helemaal de be doeling. Begrijpt u er nog wat van? Nee? Geeft niks. Een echt dorp kan namelijk ook niet zonder Dorpsgek. AHe auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (tie inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG £-4- de betreffende auteur. tweede plaats Voor de 6-jarige Levi Willemsen en de derde plaats ging naar de 9-jarige Da mian Doelsamat die tevens met de felbegeerde wisselbe- ker naar huis ging. Hij ving een voorn van 17,5 centimeter lang. De organisatie is tevreden over het verloop van de wedstrijd. "We hadden een fantastische tijd met elkaar, en daarom ho pen we dit evenement volgend jaar weer te organiseren." In het kader van de Waddinx- A1 deze foto’s zijn nu te zien op de website van de Stichting Na tionale Feestdagen Waddinx veen www.pettepret.nl; wie zelf foto's wil hebben kan ze downloaden. Er staan maar liefst 300 foto’s op de website. Bij de door notaris Mr. J.A.M. Koek gehouden trekking van de door de stichting De Gouweb loem gehouden verloting zijn de volgende prijzen gevallen: le- M n het water aan de Bilder- I dijklaan werd zaterdag 29 I mei, voor de vierde ach- tereen volgende keer een viswedstrijd gehouden. Vooral veel jeugdige vissers kwamen samen met hun ou ders - op de wedstrijd bij de Bethelkerk af. De inzet waren drie bekers en een wisselbeker voor degene die de langste vis zou vangen. De eerste plaats was voor de 9- jarige Reinier Harskamp, de Op donderdag 3 juni vindt de re gionale CDA Manifestatie in Waddinxveen plaats. Marja van Bijsterveldt, staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Weten schap en nummer 5 op de kan didatenlijst voor het CDA zal bij deze manifestatie aanwezig zijn. Daarnaast is de regionale kandi daat uit Reeuwijk. Marja Kwast. omwonenden. Zij vreesden schade aan hun woningen door de langsrijdende vrachtwagens. Twee viswedstrijden vonden er zaterdag plaats in Waddinxveen: in de vijver bij de Bilderdijklaan en in de Gouwe bij de Zuidkade. Foto's: Riekelt Bezemer. WADDINXVEEN Donderdag 3 juni tussen 12.15 en 13.00 uur komt een regionaal infoteam naar de Passage in Waddinxveen in het kader van een campagne tegen kindermishandeling. De boodschap van de cam pagne is dat kindermishande ling in ieders omgeving voor komt. Daarbij is twijfel en onzekerheid of er wel sprake is van kindermishandeling heel normaal. Het infoteam confronteert op een opval lende manier voorbijgangers met het feit dat kindermis handeling ook in hun omge- ving voorkomt. Het team deelt flyers uit met meer in- formatie, ook kunnen er vra- gen gesteld worden. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I q Woensdag 2 juni 2010 I ff)

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 3