van start Nu in de winkel! I Da-ag, zadelpijn! C GIANT Fietsvierdaagse LAURA weer Veilig kan ook mooi zijn! [4UM V Maak nu van je oude fiets een Giant Fietsfabrikant Giant houdt een grote schoonmaak in het assortiment. Noviteiten uit de wereld van de fiets De ideale fietsdrager, ook voor uw E-Bike! *Tot wel 500 euro inruilkorting* i Nu: <339,- I I ch Gek van Fietsen.nl fietstocht 63e editie is een waar familiefestijn Alphen aan den Rijn - de LAURA gaat op dins dag 29 juni voor de 63e keer van start. Naast de gebruikelijke vier dagen fietsen heeft de LAURA speciale activiteiten voor de hele familie op het programma. Op woensdagmiddag is er namelijk weer een spannende kinderfietstocht met leuke extra’s. De fietsvierdaagse LAURA is een waar familiefestijn! Fiets ch WlVBAU Tegenwoordig is er zoveel keus, dat iedereen comfortabel kan zitten én rijden, hoe lang de afstand ook is.” De vernieuwde Pro-user Diamant is dan een echte aanwinst. Het is een compacte, gebruiksvriendelijke fietsdrager waar mee de E-bike gemakkelijk op een auto vervoerd kan worden. Simpel te monteren en net zo eenvoudig op te bergen. Tijdens de LAURA kan er gekozen worden uit de afstanden 40, 60 en 100 kilometer. Mocht vier dagen fietsen voor u niet mogelijk zijn, dan kunt u zich ook per dag inschrijven. Ook dit jaar heeft de LAURA weer elektrische fietsen ter beschikking gesteld gekregen. Gek van Fietsen verzorgt deze voor de mensen die tóch mee willen fietsen, maar het fysiek niet meer aankunnén. U kunt zich hiervoor aanmelden via onze website www.laura-alphen.nl onder het kopje fietS4daagse. De LAURA heeft wederom mooie routes door het Groene Hart uitgestippeld. Voor uitgebreide infor matie, prijzen en het inschrijfformulier verwijzen we u naar www.laura-alphen.nl. We zien u dit jaar graag bij dit gezellige familiefestijnI Meer weten over de items in deze advertentie: Gek van Fietsen Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl Maten, modellen en materialen Rik de Bruin van Gek van Fietsen heeft al veel klanten aan een zadel op maat geholpen: "Mensen weten vaak niet dat die zadel en zitklachten simpelweg te ver helpen zijn. Zij beschouwen het als een onvermijdelijk kwaad dat nu eenmaal bij fietsen hoort. De popometer brengt daar verandering in. Het opmeten is in een kwartiertje gebeurd. Vervolgens hebben wij de keuze uit een gevarieerd assortiment van zadels in allerlei maten, modellen en materialen. Hoe comfortabel de E-bike ook fietst, u kunt nog steeds last krijgen van zadelpijn. Een veelgehoorde klacht, die echter voorkomen kan worden. Wat een schoen is voor de wandelaar, is een zadel voor de fietser. Dat moet gewoon passen. De popometer, het exclusieve zadelmeetsysteem van SQ Lab, voorkomt zadelpijn en andere klachten door een verkeerde houding. Gek van Fietsen.nl heeft dit meetsysteem in de winkel aanwezig om u te voorzien van het juiste zadel.Doe er uw voordeel mee en laat uw fietsplezier nooit meer vergallen door fysieke ongemakken. U kunt starten voor de 140 km tussen 08.00 en 09.00 uur, voor de 30 en 80 km tussen 08.00 en 13.00 uur. Tijdstip eindcontrole 17.00 uur. Gek van Fietsen.nl maakt het mogelijk om GRATIS deel te nemen aan deze fietstocht. Geavanceerd systeem Door middel van een afdruk van de zitbeenderen wordt de individuele zithouding met laser op een zadel gepro jecteerd. Vervolgens wordt daar met speciale software het juiste zadel aan gekoppeld. Op die manier kan iedereen een zadel vinden dat past als een tweede huid. Zit- en zadelproblemen behoren definitief tot het verleden. Wie dat verschil eenmaal heeft ervaren, wil nooit meer iets anders. Gek van Fietsen brengt nu als eerste in Nederland de Yakkay helm naar de consument. Vijf Deense designers creëerden een uniek ontwerp dat veiligheid combineert met een hip imago. De Yakkay helm, verkrijgbaar in verschillende kleuren en modellen, is een lust voor het oog en bovendien erg praktisch. Juist die combinatie bereikt wat wetgeving en promotiecampagnes niet wisten te bewerkstelligen: een fietshelm die door jong en oud met plezier gedragen wordt. Daarom zijn er nu een aantal modellen uit de collectie extra voordelig door zeer hoge inruilkortingen die oplopen tot wel 500,-! Kijk voor de folder op www.gekvanfietsen.nl. Wees er snel bij want OP OP! leuws Op 26 en 27 juni 2010 organiseert Gek van Fietsen.nl in samenwerking met Toervereniging Avanti de Gek van Fietsen.nl Fietstocht. Er kan gestart worden vanaf het clubhuis van Avanti, Olympiaweg 9, ingang West- kanaalweg te Alphen aan den Rijn. De afstanden zijn 30, 80 en 140 km. Nu de lente is begonnen, lonkt de buitenlucht. Steeds meer mensen gebruiken de E-bike voor een dagje uit. Natuurlijk is het ook heerlijk om je eigen vertrouwde fiets mee te nemen op vakantie. Bijna iedereen weet dat een fietshelm de veiligheid enorm bevordert, maar ja, echt modieus is het niet;

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 28