ROGAM levert prijs Roparun koga miyata Koga Lightspeed (Gek} van (fietsen.nl) Foto-expo Koga Quality Store U vindt het natuurlijk bij Gek van Fietsen! i Piet Honkoop TEAM Beleef het in onze winkel QUALITY PEOPLE IN CYCLING Start nieuwe amv-cursus ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Slotdag w Waddinxveen WADDINXVEEN De Koga Lightspeed is één van de modellen uit het Koga lichtgewicht programma. Een ideale fiets voor de toerfietser die een complete fiets wil en tevens waarde hecht aan een sportieve zitpositie en een laag gewicht. De Koga lightspeed is verkrijgbaar in dames en herenmodel voor slechts 1349,-. Als grootste Koga dealer in de regio bieden wij een zeer ruime collectie Toer-, Sport- en Racefietsen, stuk voor stuk Topfietsen. U kunt ook uw eigen Koga samenstellen en signeren onder het genot van een kopje koffie. Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl MOERKAPELLE A Is een veertje tafetteloop ter wereld voor het goede doel. Door de uitgifte van loten wordt er geld ingeza meld. Tijdens de Roparun lopen de deelnemers in teamverband van Parijs naar Rotterdam. Het doel van de Stichting Ropa run is om geld in te zamelen ten behoeve van de kwaliteit van leven van kankerpatiënten. ROGAM Autogroep is een suc cesvolle familieonderneming met een rijke historie. ROGAM is al ruim 55 jaar officieel dea- jaren start muziekvereniging De Kleine Trompetter in sep tember weer met een nieuwe amv-cursus (algemene muzika le vorming) voor kinderen van Groep 4 en 5 van de basisschool. De kinderen leren tijdens deze groepslessen (maximaal 8 leer lingen) noten lezen en liedjes spelen met behulp van de blok fluit. Ook maken ze kennis met veel verschillende instrumen ten. Op deze manier krijgen de leerlingen een goede muzikale basis om zich verder te ontwik kelen op een muziekinstrument naar keuze. De lessen worden ook dit jaar weer gegeven door De ervaren fluit- en muziekdo cent Madeleine Brok-Boertje. Voor aanmelden en informatie kunt u mailen naar: suzanne@ dekleinetrompetter.nl Na het succes van de afgelopen Zaterdag 12 juni vond weer de jaarlijkse viswedstrijd om de Piet Honkoop Visbokaal plaats. Om 06.30 uur werd er gestart in de Gouwe, dichtbij de Sluizen te Gouda. Er werd door de 21 vissers fanatiek maar zeer sportief gevist, want de Piet Honkoop Vis bokaal staat bekend als een prestigieus toernooi, en het wordt gezien als een grote eer om de beker te winnen. Om 14.30 uur werd er op de grote toeter geblazen en werd er door twee personen alle visnetten leeggehaald en werd er gewogen. Na wat kleine strubbelingen, weeg schaal te water, was alle vis gewogen en werd het in het diepste geheim genoteerd want de prijsuitreiking zou later die dag plaatsvinden. Om 18.00 uur werd er door alle vissers en hun gezin ver zameld bij de speeltuinver eniging De Overkant. Daar vond de inmiddels beken de barbecue, plaats. Ieder een kon naar hartelust eten en drinken. Ook werd Piet Honkoop welkom geheten om de prijs uit te reiken. De winnaar van deze editie was met grote voorsprong Nino Sloof met 9300 gram, tweede was Peter Koster met 8200 gram en als derde eindig de Robert van de Woud met 8200 gram. Piet Honkoop reikte de be ker met de grote oren uit aan Nino en bedankt vervolgens In de bibliotheek exposeert Pau la van Doom- van der Meijde met foto’s Zij belicht tijdens deze expositie drie onderwer pen, namelijk zwanen, zonson dergangen en bloemen. “Ik ben geboeid door onderwerpen uit de natuur. Zij zeggen mij wat over de Schepper die alles ge schapen heeft. Het rijk van de dieren heeft daarbij voor mij een bijzondere aantrekkings kracht. Naast fotografie heb ik ook schilderen als hobby. Het heeft mijn voorkeur om dieren te schilderen die ik eerst zelf ge fotografeerd heb. Je kunt ech ter niet van iedere foto en schil derij maken en daarom wilde ik mijn fotografisch werk zicht baar voor andere mensen ma ken. Door de lens bekeken en in een ogenblik vastgelegd is het dubbel genieten van dieren, bloemen en vogels. Vooral het fotograferen van zwanen heeft mijn voorkeur en ik probeer deze schitterende dieren in alle mogelijke en onmogelijke posi ties te portretteren. De kick zit al in de klik, daar wordt je ge woon blij van”, aldus Paula van Doorn- van der Meijde. De ex positie is tot eind juli en is voor iedereen gratis te bezichtigen. Per volgend seizoen gaat w Waddinxveen fuseren met WSE. Ter afsluiting van de ver eniging wordt zaterdag 19 juni een groot slotfeest georgani seerd. Leden, oud-leden en ie dereen die de club een warm hart toedraagt zijn hierbij uitge nodigd. Het feest begint om half twee met het kijken van de wed strijd Nederland - Japan op gro te schermen in de kantine. Om 18:00 uur begint ‘Waddinxveen got talent’. Vervolgens is er om 20:00 uur een playback show. Ter afsluiting is er een spette rend optreden. Tussendoor wor den veilingen gehouden waarbij spullen van de voetbalvereni ging geveild worden. Ier van Mercedes-Benz perso nen,- en bedrijfswagens en te vens van de merken smart en Mitsubishi Fuso. Naast de ves tiging in Gouda (Moordrecht) heeft ROGAM ook vestigingen in Bergschenhoek, Rotterdam (Spaanse Polder), Hellevoet- sluis, Dordrecht en Woerden. ROGAM is al enige jaren spon sor van de Roparun en verbindt zich bovendien regelmatig als sponsor aan andere goede doe len in de regio. Piet Appel, Nico van Vliet en visbokaal 2010 Works voor hun medewerking aan dit gezellige toernooi. p woensdag 9juni K ontving mevrouw M U Van Alphen uit Moerkapelle de hoofdprijs van de Roparun lo terij, een gloednieuwe Merce des- Benz B-Klasse. Mevrouw Van Alphen nam de sleutels in ontvangst van de vestigings manager van ROGAM Gou da, Ruud Jansen. De Roparun is met het 530 kilometer lange traject de langste non-stop es- Mevrouw Van Alphen uit Moerkapelle werd verrast met een gloednieuwe Mercedes Benz van RO GAM die zij won in de Roparun Loterij 2010. Foto: PR. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I nQ Woensdag 16 juni 2010 i 2-'7

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29