(Her)start verkoop huizen Noordpark Gouwe Meubel Wh Opnieuw kijken naar plan 'Hof van Pette' f VOOR 3.995,- 18 a? WWW.GOUWEMEUBEL.1ML Salontafel Kane a noten 100x100 unij WADDINXVEEN Vorige week donderdag is tijdens een inloopbijeenkomst in het gebouw van de Grontmij een nieuwe start gemaakt met de verkoop van de 89 geplande woningen in het Noordpark, de bouwlocatie aan de Noordkade. WADDINXVEEN e start van de ver- Brugweg 2 2741 KX Waddinxveen tel. 0182 61 77 05 j Wie gaat starten, start bij Gouwe Meubel. Wij bieden u een compleet huiskamer interieur, be- I staande uit eetkamertafel 'Kane' met 4 stoelen (leer), dressoir, salon- en hoektafel 'Kane', tv-meubel 'Just-racks' en een hoekbank met verstelbare rug- en armleuning voor maar slechts 3.995,-*. Deze I samenstelling is uiteraard in diverse maten, kleuren en stoffen verkrijgbaar, vraag het onze adviseur. Eetkamertafel 'Kane' incl. 4 stoelen. TV-meubel Just-racks Hoekbank (met verstelbare rug- en armleuning) a Tx-gankelijk voor rolstoelers g Door Richard Avontuur Door Ruud Groot Op de locatie van de voormalige schildervakschool aan de Es- doornlaan, staat een torenflat gepland. Foto: Carina Bergman mikt,” vond Stephan Peters (WeWa). „En het ergste is,” vond Albert Grooten (D66), "dat er wordt afgeweken van de plannen. Het voldoet niet aan de randvoorwaarden.” Ook het voorstel dat voor omwonenden mogelijk heid tot planschade bestaat, kon niet iedereen waarde ren. „Het gaat om woonge not,” aldus Lottie van den Berg (PvdA). „Dat is niet af te kopen met geld.” Wethou der Kroes meldde het dossier Hof van Pette na de verkie zingen te hebben overgeno men, maar kreeg al snel de indruk dat de communicatie beter kon. „Naar de omge ving en naar de raad. Laatst genoemde moet ookz'n in breng kunnen leveren.” De wethouder meldde de plan nen in te trekken. nomen, waaronder zestien door garages geschakelde villa’s en dertien geschakelde herenhui zen. Verder zijn er in het project zes laanwoningen, acht terras woningen en acht tuinapparte menten opgenomen. Ook wor den acht appartementen, 24 luxe appartementen, twee ei genzinnige penthouses en vier riante penthouses in het Noord2 park gerealiseerd. Uit de grote opkomst tijdens de inloopbijeenkomst bleek veel belangstelling voor het bouw project, waarvoor op 24 juni de officiële start staat gepland en naar verwachting begin 2012 zal zijn gerealiseerd. Voor meer info: www.woneninnoord- park.nl WEEKBLAD VOORWKDDINXVEEN I Woensdag 23 juni 2010 Wethouder Kroes gaat opnieuw kijken naar het bestemmings plan voor het Hof van Pette. De plannen voor de 87 apparte menten die op de hoek van de Esdoornlaan komen, zijn door de raadscommissie Openbare Ruimte afgekeurd. Onduidelij ke en achtergebleven informatie aan bewoners en raad zijn hier voor de reden. Nadat eerst twee omwonenden hun zorgen hadden geuit, vie len alle partijen over de plan- - nen. Zowel de afmetingen van de nieuwbouw, waarbij een to renflat van 22 meter is bedacht, als de manier waarop de plan nen kenbaar worden gemaakt, zijn reden voor kritiek. „Als donderslag bij heldere hemel wordt hier een torenflat neerge- In het project Noordpark verrijzen woningen in verschillende vormen en prijzen. Op 24 juni wordt de eerste paal geslagen. Starten doe koop van de wonin- gen, die gebouwd worden op de locatie Noordkade Staringlaan was al twee jaar eerder in gang ge zet, maar het gehele bouwplan heeft ernstige vertraging opge lopen door ingediende bezwaar schriften van nabij gelegen be drijven en bewoners. In de loop van de tijd hebben veel kandi daat kopers, die toen hun inte resse voor een woning in het Noordpark hadden aangegeven, hun koopoptie ingetrokken. Nu alle bezwaarschriften zijn afge handeld zijn De Pater makelaar dij en Gouwestad Makelaardij opnieuw gestart met de ver koop van de woningen. Geïn teresseerden kunnen tot 29 juni inschrijven en hun voorkeur voor een type woning kenbaar maken, waarna een definitie ve toekenning door middel van een eventuele loting zal plaats vinden door notariskantoor Van der Meulen, Koek Ubachs. Er zijn vele verschillende typen woningen in het project opge- I Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur, di. Vm vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur, koopavond do. van 19.00-21.00 uur. I Parkeerplaatsen aan de voorzijde. Brugweg (to. Hefbrug) naar beneden, onderaan haarspeldbocht naar links. Parkeerplaatsen aan de achterzijde, vanuit Utrecht/Gouda: I langs het Gouwe Meubel pand rijden en voor hetTinq tankstation rechts naar beneden, vanuit Amsterdam/Alphen: langs hetTinq tankstation rijden en voor het I Gouwe Meubel pand links naar beneden. -Afgebeelde modellen kunnen afwijken van kleur en model, vraag naar de voorwaarden in onze showroom.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25