Viva la France De Fiets van het Jaar 2010 Goed en veilig met de fiets op vakantie? Maak nu uw eigen droomfiets De Giant Rabobank Team Replica Noviteiten uit de wereld van de fiets i De Koga E-Light is uitgeroepen tot Fiets van het )aar 2010. Deze nieuwe elektrische fiets van het Nederlandse merk Koga is het bewijs dat elektrische trapondersteuning prima past bij sportief fietsen voor vrije tijd maar ook om dagelijks gezond, snel en zonder overmatige inspanning naar het werk te gaan. De stille ION motor en de intelligente software zorgen voor een complete fietsbeleving, maar dan mét een aangename steun in de rug. De lithium-lonbatterij zit in de drager en kan gemakkelijk worden uitgenomen om op te laden. De sportieve lijnen, 21 versnellingen en krachtige V-brake remmen maken duidelijk dat deze fiets houdt van een stevig tempo. Voor wie het iets minder sportief wenst heeft Koga de elektrische fietsen van de Tesla-modelserie; comfortabel en klaar voor dagelijks gebruik of een stevige toertocht. De hoge kwaliteit en klasse van koga is in elke Tesla optimaal gecombineerd met de superieure ION- trapondersteuning; optimaal zit- en rijcomfort gaan samen met een stille, vrijwel onzichtbare aandrijving. De krachtige batterij is bij de Tesla fraai ingebouwd in het frame. Gloednieuw op de markt is het topmodel Tesla-Special, met een summum aan luxe een extra krachtige aan drijving, voor nog meer souplesse. De Koga E-light is vanaf heden te verkrijgen bij Gek van Fietsen.nl. Dus kom langs en maak een Proefrit op de Fiets van het Jaar 2010! Trek heeft de laatste 10 jaar enorm veel grote overwinningen geboekt met deze Madone serie. De Tour de France is de laatste 10 jaar, 9 keer gewonnen door iemand op een Trek. Alberto Contador wofi afgelopen jaar nog glansrijk, maar Lance Armstrong is toch wel de meest bekende winnaar van de laatste jaren. Ook dit jaar zal hij aanwezig zijn in de Tour de France en strijden om de overwinning. Wilt u ook uw eigen droomfiets samenstellen kijk dan op www.projectone.trekbikes.com of kom langs bij Gek van Fietsen.nl voor een uitgebreid advies. Meer weten over de items in deze advertentie: Gek van Fietsen Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.Ö172 - 499 586. 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl Als u goed en veilig met de fiets op vakantie wilt is het belangrijk dat uw fiets in een optimale conditie is. De fiets moet betrouwbaar mee, en daarom is het van het grootste belang dat de onderdelen van uw tweewieler in de beste staat zijn. In de Service S Techniek afdeling van Gek van Fietsen kunnen gekwalificeerde fietstechnici uw fiets voorzien van het benodigde onderhoud. De remmen, versnel lingen, wielen, stuurinrichting etc. worden goed gecontroleerd, gesteld en gesmeerd en waar nodig van nieuwe onderdelen voorzien. Maak een afspraak voor een onderhoudsbeurt van uw fiets, zodat u zonder technische problemen van een heerlijke vakantie kunt genieten. Bel voor meer informatie of een afspraak naar 0172-499586. Bij Trek kunt u nu uw eigen racefiets samenstellen. Via de speciaal ontwikkelde site kunt u in de madone serie uw fiets helemaal zelf opbouwen. Er is keuze in diverse kwaliteiten en kleuren van het frame, maar u kunt de fiets ook in uw eigen design gespoten krijgen. Van alle grote fabrikanten kunt u de beste kwaliteit van de onderdelen laten monteren en de fiets helemaal naar wens bestellen. Op zaterdag 3 juli begint het Bhto grootste wielerspektakel van het jaar, de Tour de France. In Rotterdam wordt de proloog gereden over een mooi uitgezet parcours van 8,9 kilometer dwars door de binnenstad met de start op de Erasmusbrug. Op zondag 4 juli start de ie echte etappe ook in Rotterdam waarna men eindigt in Brussel. Alle informatie over de Tour de France 2010 en de start in Rotterdam kunt u vinden op www.tourdefrancerotterdam.nl Het Rabobank wielerteam rijdt al sinds begin 2009 op de Giant TCR advanced carbon racefiets. De renners uit het team praten vol enthousiasme over deze fiets en de prestaties liegen er niet om. De nieuwe generatie racefietsen in de Giant collectie is geheel geïnspireerd op deze topfiets. Met het gebruik van hoogwaardige materialen kan een zeer lichte fiets worden gebouwd met optimale rij- eigenschappen. De officiële teamfiets is natuurlijk niet voordelig maar biedt optimale kwaliteit voor de veeleisend wedstrijdrenner. Voor de veeleisend wedstrijdrenner.zijn er 2 replica’s geproduceerd met dezelfde uitstraling als de Rabobank teamfiets. Er is een aluminium variant, de Defy 1, met een complete shimano 105 onderdelengroep voor slechts 1299,-. De carbon replica wordt ook geleverd met een com plete shimano 105 onderdelengroep en geeft echt het gevoel van een wedstrijdfiets. De fiets weegt slecht 8 kg en is gemaakt voor de fanatieke wielrenner, en kost slechts 2199,-. U kunt de fiets bekijken via www.gekvanfietsen.nl of kom langs in de winkel en laat u opmeten voor uw ideale racefiets. - b Fiet t leuws

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19