Bouwlamp? Weg kwijt? Hypnotis kleurtjes Ucril iri ós óuistörrjis Nootje 1 •4 >4 Games spelen en skypen >7 r Games - 3DS Games - Warcraft forums Games - Crackdown 2 Lekker relaxen met je favoriete muziek? De iMusic Chair is er klaar voor. De speakerstoel biedt een in gang voor iPods, iPhones of andere mp3spelers. Even oppompen - de voetpomp wordt meegeleverd - en ontspannen genieten op iedere gewenste plek. Kijk wel uit met stekels.Bron: Bestel.nl ‘s Nachts een sanitaire stop maken kan lastig zijn. Om niet helemaal wakker te wor den, wil je geen licht gebrui ken, maar zonder licht zie je niets. Deze Glow in the Dark toiletrol schijnt een beetje bij. Bron: Glow.co.uk Dat ook Lego met z’n tijd mee gaat is inmiddels wel duidelijk. De bouwblokjes zijn al lange tijd de inspiratiebron voor vele gadgets en deze Lego Brick Light is één van de meest re cente. De verlichting - natuur lijk LED - is op batterijen, dus je kunt deze lamp zelfs met je meedragen. Geen idee waarom je dat zou willen, maar het kan wel. Wellicht kun je met deze lichtblokken ook iets bijzon ders bouwen. Laat je fantasie de vrije loop. Bron: Perpemalkid.com Al die nieuwe technieken zijn geweldig, maar ma ken ons ook wel een beetje lui. Neem nou GPS. We zijn inmiddels zo gewend dat onze navigator vertelt waar we heen moeten, dat het steeds lastiger wordt om zonder hulpje onze weg te vinden. Dus hoe moet dat nou als we niet meer we ten waar de auto is geparkeerd of waar die bushalte stond waar we uitgestapt zijn. De ECCO GPS Keychain schiet te hulp. Voer de startpositie in en als je later op de dag weer terugwilt, schakel je de locator in en je krijgt alle gegevens. Hoef je daar ook niet meer over na te denken. Bron: Me- gagadgets.nl Uitgeschakeld is het ge woon een leuk pluizig kussen, maar de magie van deze grappige ac cessoire zit in de LEDjes die geactiveerd worden als je in het midden van het kussen drukt. De kleuren wisselen elkaar af in een bijna hypnoti serend tempo en geeft de woonkamer een bij zondere gloed. Maar na tuurlijk ook heel sfeervol op bed. In een stoel op de kinderkamer kan dit kussen zelfs dienen als nachtlampje. Bron: Ex- perience-it-all.com Het is een enorme muzieknoot met een hoofd van rubber. Nog niet leuk genoeg? Zet de Ota- matone, want zo heet hij, dan maar eens aan het werk en je merkt vanzelf waar de lol van deze gadget zit. Eerst even flink knijpen, dan je vingers om z’n nek en muziek maken maar! Het vraagt oefening, maar dan kom je ook wel met iets bijzon ders. Bron: Firebox.com -7' Het combineren van zoveel mogelijk handige technieken is mo menteel duidelijk trend in de wondere wereld der gadgets. Neem bijvoorbeeld deze iPhone App Station. Naast docking station kun je ‘m gebruiken om tijd en weerberichten te checken, maar ook - door hem een slag te draaien - om foto’s en films te bekijken, games te spelen en zelfs handsfree te Skypen. Bron: Loopygadgets.com. <5- Gadgets/Games V J -rnwiinïn üyaa—iiriaa» Metal Gear. en brengt Nintendo een opgepoetste 3D versie van Legend of Zelda, The Ocarina of Time op de markt. We weten nog niet wat de prijs of de verschijningsdatum is van het nieuwe apparaat. We houden je go de hoogte! File View O World of Warcraft I is nog steeds een van de po pulairste spellen ter wereld. Meer dan 11 miljoen mensen hebben een abonne ment. Behalve in de game praten de spelers ook met elkaar in de officiële forums. Nou ja, praten... Scheldpartijen zijn geen uitzondering. Blizzard, de maker van de game, wil de sfeer in de forums verbeteren. Daarom is straks ieders echte naam te zien bij ieder bericht op het forum. Blizzard hoopt dat het wegvallen van anonimiteit voor betere onderlinge relaties zorgt. In elk geval is het dan niet meer mogelijk om onder een valse naam je medespelers voor van alles uit te maken. We vinden het een gedurfde stap, waar veel spelers op dit moment heftig tegen protesteren. 'v MNTENOa3Ds File View Options Help Nintendo komt met een opvolger van de DS. Deze nieuwe draag bare spelcomputer heeft twee schermen, waarvan de onderste aanraakgevoelig is. Alle oude DS games zijn dan ook gewoon speelbaar. Het bijzondere zit hem in het bovenste scherm. Dit is namelijk 3D. En het knappe daar aan is dat je er helemaal geen gek brilletje voor hoeft te dragen. Er zijn al diverse titels in de maak die helemaal zijn ontworpen rond 3D beel den. Zo komt er een nieuwe Kid Icarus, een 3D «•h.ÈV EN POMPEN In 2007 waren wij maandenlang geobse deerd door het verzame len van groene ‘orbs’ in Crackdown. Dat je met je supersoldaat ook nog eens bendes moest uit- t schakelen was bijzaak. I Want orbs maakten je behendiger zodat je I I hoger, kon springen en moeilijker orbs in de stad kon vinden. Een gruwelijk verslavende formule. Crackdown 2 doet precies hetzelfde. En dan bedoelen we ook precies hetzelfde. De stad is identiek! Wel zijn nieuwe uitdagingen toegevoegd (zoals bewegende orbs die je moet achtervolgen) en zombies die ’s nachts door de straten zwalken. Ook moet je punten in de stad veroveren op een vijandige or- I ganisatie. Maar net als 2007 is het verhaal weer bijzaak. Orbs I verzamelen en dingen opblazen zijn het hoofdgerecht. Oh ja, je I kunt nu ook met vier spelers tegelijk door de stad rauzen. Super I leuke game, maar lijkt eigenlijk te veel op zijn voorganger om I beide te bezitten. Voor: 360 Heli

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 23