8 I I DEGRAAF INBOEDELVERZEKERING? "zuÏd Holland Rijnland AA Bekendmaking Office Manager DEGRAAF DEGRAAF DEGRAAF d" j kijk op www.onderlingereeuwijk.nl of bel (0348) 50 16 33 Groei met ons mee! Droge voeten, schoon water Doe mee: word vrijwilliger of donateur Zienswijzen Inzage Onderwerp Administratief financieel medewerker op minimaal MBA niveau Kennisgeving ontwerpbeschikking Wet milieubeheer en VBLN kAAAAAJ A A.AAA Watervergunning Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de gevraagde ontheffingen te verlenen. Leiden, 5 juli 2010 DWM/276 STADIUM CROW LICHTING V' met commercieel en administratief inzicht. Salarisindicatie: Euro 2.900,-- bruto bij een 40-urige werkweek Ns Wij zien uw reactie graag tegemoet! - Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.- Telefoon 079 593 12 40 Fax 079 593 23 91 E-mail: info@bouwbedrijfdegraaf.nl üB De Graaf is een middelgrote bouw onderneming die zich vanaf de opricht ing onderscheidt door het leveren van aansprekende kwaliteit. Het heeft zich hiermee een solide positie en uit stekende naam in de bouwbranche weten te verwerven. D. de Graaf Beheer B.V. is moedermaat schappij van Bouw bedrijf De Graaf, De Graaf Onderhoud en De Graaf Exploitatie. De bedrijven vinden hun oorsprong in 1924 en tellen momenteel totaal circa 25 medewerkers. Meer informatie: www.sglconcept.com Wij bieden: Wij bieden een dynamische werkomgeving waarbinnen alle ruimte is voor eigen initiatief en zelfontwikkeling. De werkomgeving is informeel met korte en directe communicatielijnen. Het salaris is marktconform, maar afhankelijk van leeftijd en werkervaring. Solliciteren: Stuur uw CV met motivatie naar: f.vanbeusekom@sglconcept.com Wij zoeken iemand met: - HBO denk- en werkniveau - Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal (allen in woord en geschrift) - Uitstekende computervaardigheden, in het bijzonder MS Office - Communicatieve vaardigheden - Zelfstandig werkvermogen met een flexibele instelling Eigenschappen die binnen de bedrijfscultuur passen zijn teamspeler, humor, doortastend, recht door zee en representatief. Functieomschrijving: In deze functie fungeer je als de rechterhand van de directeur en het management. We zijn op zoek naar een echte multitasker. Als Office Manager verwachten wij buiten de secretariële werkzaamheden (agendabeheer, telefoonverkeer en correspondentie) datje kennis hebt van administratieve werkzaamheden, denk hierbij aan contractadministratie, inkoopfacturen en verkoopfacturen. Stadium Grow Lighting (SGL) is een jong bedrijf uit Waddinxveen dat zich gespecialiseerd heeft in grasgroei van sportvelden over de gehele wereld. De afgelopen periode maakt SGL, mede dankzij o.a. projecten bij Real Madrid, Bayern München en in Zuid-Afrika een sterke ontwikkeling door, waarbij de kwaliteit nooit uit het oog verloren wordt. Om door te kunnen groeien en ontwikkelen zijn wij op zoek naar een De stukken liggen tot en met 18 augustus 2010fèr inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063451. Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Cravenhage (sector Bestuurs rechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Kijk voor een uitgebreide indruk van ons bedrijf op de website: www.bouwbedrijfdegraaf.nl Werkzaamheden: - Het zelfstandig voeren van de bedrijfsadministratie, inclusief projectadministratie; - Het uitvoeren van diverse secretariaatswerkzaamheden; - Leiding geven aan de (financiële) administratie; - Verantwoordelijk voor de verzekeringsportefeuille; - Financiële verantwoording afleggen aan de directie, inclusief periodecijfers - Personeelszaken op alle onderdelen zoals arbo, loonadministratie, scholing, etc. -op VCA/VGM gebied. Gewenst profiel: - bedrijfseconomisch en financieel inzicht - secuur met verantwoordelijkheidsgevoel - sociaal doch commercieel - - flexibel - leidinggevende capaciteiten - kennis ervaring in de bouwsector - (uiterlijk) beschikbaar vanaf 1 oktober 2010 - goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - goede computerkennis en ervaring: Word, Excel, Outlook Wegens het vertrek van haar financieel directeur zijn wij op zoek naar een enthousiaste, flexibele, betrouwbare en ervaren Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer Ir. A. Karbalai-Sadegh van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063488. De vrijwilligers van de Zonnebloem geven elke dag kleur aan het leven van zieken, gehan dicapten en hulpbehoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. Ook bij jou in de buurt is de Zonnebloem op zoek naar mensen die dichtbij iets willen betekenen voor een ander. Als vrijwilliger of als donateur. Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900-50004000. Want de Zonnebloem is ook op zoek naar jou. Een ieder kan tot en met 30 augustus 2010 schriftelijk en/of mondeling zijn zienswijze over de ontwerpbe schikking naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunt u indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van PZH-2010-183091575. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer mr. W.M. Lambooij, tel.nr. (070) 441 66 89. Deze kennisgeving staat ook op www.zuid-holland.nl U kunt de ontwerpbeschikking en de overige relevante stukken van 19 juli 2010 tot en met 30 augustus 2010 inzien op werkdagen tijdens kantooruren (na telefonische afspraak): bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Boskoop, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0172) 21 95 15. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 16 maart 2010 een verzoek om ontheffing ingevolge artikel 10 van de Verordening Bescherming Landschap en Natuur Zuid-Holland (VBLN) en een verzoek om ontheffing ingevolge artikel 10.63 van de Wet milieubeheer ontvangen van Nico Streng Boomkwekerijen B.V. voor het dempen van een sloot met houtachtige materialen. De percelen zijn gelegen aan de Halve Raak 24, 2771 AD te Boskoop. Nr. V.50683 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 5 juli 2010 een vergunning verleend aan Gebroeders Boer B.V. te Boskoop voor het verbreden en hebben van een elektrisch bedienbare ophaalbrug over een primaire watergang ter plaatse van Reijerskoop 68 te Boskoop. 32 - 38 uur per week voor 24-32 uur per week, verdeeld over ten minste vier dagen. Hoogheemraadschap van BOUWBEDRIJF EXPLOITATIE BEHEER ONDERHOUD Uw interesse gewekt? Stuur dan uw uitgebreide sollicitatiebrief met uw c.v. voor 9 augustus a.s. naar: D. de Graaf Beheer B.V., t.a.v. de heer M. Gibbon, Postbus 14, 2750 AA Moerkapelle. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden van 12 t/m 25 augustus. DE ZONNEBLOEM

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24