Aldus Olieman Nieuw voetbalveld Puttelaan Colofon I Benny Prasad reist wereld rond voor Jezus 'Ooit zal ik', wordt: 'nooit zal ik' Geen nieuwe vrom startersleningen 3 wisselende vangsten Fietstocht I 4 Noordkade geen vuurwerkreus WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN f- Met zijn zelfontworpen 'Bentar' heeft Benny Prasad (34) uit India in zes jaar tijd, 231 lan den bezocht. Nog drie landen en hij breekt het wereldrecord, wat overigens niet zijn doel is. "ik wil vertellen over Jezus." Donderdag bracht hij een bliksembezoek aan waddinxveen. Waddinxveense exposeert WADDINXVEEN WADDINXVEEN Door Ruud Groot I neens besef je dat het leven een trechtervorm heeft. I Aan het begin is het brede stuk, waar de wereld I voor je open ligt. Je kunt volop keuzes maken waar I je heen wilt met je leven. Lange tijd dacht ik dat ik door niet te kiezen, al die mogelijkheden open liet. Ik maakte geen carrière in de muziek, als acteur of WK- voetballer maar als ik wilde kon dat altijd nog. Maar onlangs realiseerde ik mij datje gewild of ongewild toch keuzes maakt. Ineens ben je domweg te oud om al die dingen nog te gaan doen. Afgezien van het nodige talent, maar dit terzijde. Het ‘ooit zal ik’ wordt ‘nooit zal ik’. Ik bespeur bij mijzelf een behoefte om het allemaal nog een keertje over doen. Maar dan anders. Dan had ik beter mijn best gedaan op school. En had ik die eerste jeugdlief de na een halfjaar aan de kant gezet, toen de leuke kant er af ging maar het vooral serieus en hard werken werd in plaats van liefde. Vier jaar en veel vrienden kostte mij die uitzichtloze relatie. Mocht ik alles overdoen dan had ik avontuurlijker in het leven gestaan en juist wel voor die buitenlandse sta ge gekozen. Wie weet welke deuren er open gegaan wa ren? Of had ik deze studie helemaal niet gekozen en mij zelf daarmee een late carriere-switch bespaard. Of moet ik die switch nu juist zien als het laatste avontuur in mijn leven? Het liefst zou ik de mogelijkheid krijgen om mijn leven vanaf een bepaald punt een aantal keer in vogelvlucht op nieuw te starten om uiteindelijk te kiezen voor de weg die het meest bevredigend lijkt. Een beetje zoals die film ‘Groundhog Day’. Lange tijd maakt de hoofdpersoon de zelfde dag steeds weer opnieuw mee en maakt steeds andere keuzes. Hij maakt vrienden, of slaat mensen in elkaar. Hij pleegt zelfs zelfmoord - om de volgende mor gen weer wakker te worden in dezelfde dag. Van die din gen waarvan je je wel afvraagt hoe dat zou zijn of voelen maar die je toch nooit zult doen. ‘Is dit alles’ zong Doe Maar-voorman Henny Vrienten. Eindelijk begrijp ik ‘m. Is dit dan de midlifecrisis? En moet ik nu blij zijn dat ik die in ieder geval niet gemist heb? E-mail weekbladvoorwaddinxveen@mgnieuwsbladen.nl I Kopij kan tot maandag 12.00 uur worden aangeleverd, bij voorkeur per e-mail. ven en geen vrienden. Op mijn zestiende wilde ik daarom zelf moord pleegde, maar toen ont moette ikjezus.” Dat veranderde zijn leven. “Een carrière in de muziek was voor mij niet weg gelegd. Ik had geen ritmegevoel, bij gitaarles hoefde kom. De tocht gaat alleen door bij goed fietsweer. Voor infor matie daarover kunt u die dag vanaf 9.00 uur bellen met het Seniorenwerk Waddinxveen op telefoonnummer (0182) - 631932. De volgende lange fiets tocht staat gepland op 17 au gustus. Een aantal wijkbewoners had toch wel een dubbel gevoel. Het heeft twee jaar geduurd en uit het wijkplatform is zelfs ie- jnandopgestapt, omdat het ver- ik na één les niet meer terug te komen. Maar Jezus gaf mij rit megevoel. OokgafHij mij het idee voor het ontwerp van mijn gitaar.” Het instrument maak te hem beroemd, uit alle hoe ken van de wereld krijgt hij uit nodigingen, waaronder Saoedi Arabië en Noord-Korea. “Soms wordt mij van te voren verzocht niet over Jezus te praten. Maar als mensen vragen naar mijn in strument en naar de titels van mijn liedjes, kan ik toch vertel len over Jezus, de vreugde van mijn leven." werkreus om een opslag voor 10.000 kilo vuurwerk en een verkooppunt te realiseren aan de Noordkade 68a, is door het College afgekeurd. Het past niet in het bestemmingsplan. Kantoor Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Advertenties Telefoon 0182-636381 ofO182-620626. Fax 0182-631088 E-mail verkoopgkw@mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot maandag 17.00 uur worden opgegeven. in de toekomst nog blijft be staan is niet bekend. De tot en met 25 mei ont vangen aanvragen zul- len nog worden afgehan deld. De lopende aanvragen die daarna binnenkomen, worden volledig gefinan- cierd uit het budget van de gemeente voor zover dat toereikend is. Op dit mo ment kunnen geen nieuwe aanvragen voor een star- terslening meer worden in- gediend in de gemeente Waddinxveen. WADDINXVEEN Een verzoek van de Vuur- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 14 juli 2010 De Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) viste haar tiende competitiewedstrijd met veertien deelnemers in de Oude Rijn bij Koudekerk. De uitslag was als volgt: 1. Rob Polder- Op dit moment kunnen star ters op de woningmarkt in de gemeente Waddinxveen geen nieuwe aanvragen meer indie nen voor een starterslening. De vraag naar startersleningen is zo groot dat op dit moment het budget van het ministerie van VROM is uitgeput. Gemeenten die nog over voldoende budget beschikken hebben de mogelijk heid de regeling voort te zetten. Het budget dat Waddinxveen beschikbaar heeft voor deze le ning is bijna op. Of de regeling Het Seniorenwerk Waddinx veen organiseert op 20 juli een lange fietstocht (40 km). Van af 9.15 uur kan ingeschreven worden in het Anne Frank-ac- tiviteitencentrum (Jan van Bij- nenpad) en is er een kopje kof fie of thee. Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. Er wordt gefietst naar het schit terende natuurgebied ‘de Me- ije’. Halverwege de tocht vindt de koffiestop plaats bij restau rant ‘Meijezicht. Kosten voor de fietstocht bedraagt 6 3,50 inclu sief 3 koffie/thee. Alle enthousiaste fietsers van 50 jaar en ouder zijn van harte wel- automatisering ambieert. Het nieuwe voetbalveld werd moge lijk gemaakt door bijdragen van de gemeente en van het wijk platform. vaart 3080 gram, 2. Herman Kraan 2070 gram, 3. Gerard Re- ijm 1700 gram, 4. Aat van Leeu wen 1210 gram, 5. Hennie de Kwaadsteniet 420 gram. Een en ander heeft verschuivingen in de top vijf tot gevolg. Reijm gaat nu aan de leiding met 54 pun ten, op de voet gevolgd door Van Steenderen met 55 punten. Op drie staat Poldervaart met 61 punten, vierde is Kraan met 63 punten en A. van Leeuwen staat vijfde met 64 punten. 1 Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 16.750 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Van 6 juli tot en met 7 septem ber exposeert Trudy Otter speer in de Bibliotheek te Moor drecht. Tevens ga L zij op 23 augustus een demonstratie en op 7 september een lezing ge ven over plateelschilderen, met als thema ‘Oud ambacht, nieu we stijl’. Meer info: www.biblio- theekdegroenevenen.nl In een Waddinxveense achtertuin gaf Benny Prasad (links) ging van de Waddinxveense bassist Ruben Bekx (rechts). Uitgever Redactie Regionale Nieuwsbladen Carina Bergman. Telefoon 0182-638288, fax 0182-631088 Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Bezorging Geen krant ontvangen? Bel 088-0131831. enny Prasad heeft we- reldwijd volle zalen getrokken, hij trad op tijdens het WK in 2006 en bij de opening van de Olympische spelen in Grieken land. Ook dit jaar werd hij ge vraagd voor het WK, maar hij bedankte. “Mijn doel is meer dan entertainment. Jezus heeft mij veranderd in een muzikant en dat wil ik delen met de wereld.” Op zijn bentar speelt hij veelal bekende liedjes in een eigen be werking. Maar niet zoveel, ar tritis maakt het hem onmogelijk om lang door te spelen. Sowie so is het een medisch wonder dat Benny al zes jaar op tour nee is, en dat is wat hij het liefst met de wereld deelt. In zijn jeugd kreeg hij de verkeerde ast- ma-medicijnen waardoor zestig procent van zijn longen bescha digd raakte. Ook ontwikkelde hij al vroeg artritis. "Ik faalde in mijn ontwikkeling en karakter,” stelt Benny. “Ik werd elke dag door mijn vader geslagen. De school beschouwde mij als nut teloos en vroeg mijn ouders mij van school te halen omdat ik de eerste leerling was die zou zak ken. Ik had geen doel in mijn le- MÈ BB et een mooi doel- W ffK punt nam burge- I I meester Cremers I vorige week woensdag het nieuwe voetbal veld aan de Puttelaan officieel in gebruik. Het welgemikte schot langs keeper Patrick Vermeij, die het initiatief had genomen voor een handtekeningenactie om een hardcore voetbalveld volgens het Cruyff Court prin cipe te verkrijgen aan de Put telaan. "Met vrienden voetbal den we altijd op het grasveld, maar als het had geregend bleef het water lang staan omdat de afvoer slecht was", zegt Patrick die later geen beroepsvoetballer wil worden maar een baan in de zoek aan de gemeente in eer ste instantie niet ontvankelijk werd verklaard. Nel Goedhard, lid van het wijkplatform Bo- menwijk/Groenswaard, vindt dat de Bomenwijk toch altijd al wat meer achtergesteld is. "De kinderen wilden een hardcore veld, maar de gemeente had daar geen geld voor. Bovendien werd gezegd, dat de Bomenwijk al speeltuinvereniging De Pad destoel heeft. Uiteindelijk heb ben we na de handtekeningen actie van Patrick het voetbalveld kunnen realiseren door 6 8.000,- vanuit de kas van het wijkplat form bij te dragen. Er is nog een aantal dringende wensen in de Bomenwijk, maar dat moet wachten want volgend jaar is Groenswaard aan de beurt", al dus Nel Goedhard. een ‘huiskamerconcert’ op uitnodi- Foto: Carina Bergman Burgemeester Bert Cremers opende samen met Patrick Vermeij het nieuwe voetbalveld aan de Puttelaan. Foto: Ruud Groot.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 3