op alle binnen- en buitenpotterie o.a. aardewerk, zink en plastic OPRUIMING HET HUIS DE ROMPH Kassakorting op alle zUde bloemen en planten fp <J)e nieuwste trends BLOEMEN- EN PLANTENCENTRUM Pronk Your Car Waddinxpirience Veertig jaar bij Alblas MPH DE Deze aanbieding is geldig vanaf donderdag 15 juli t/m zaterdag 17 juli zolang de voorraad strekt, dus op=op Koningin Wilhelminaplein 2 2741 EA Waddinxveen T 0182 61 10 04 HET HUIS WADDINXVEEN MOORDRECHT WADDINXVEEN 2e Bloksweg 2, Waddinxveen Tel. (0182) 612559 Fax (0182) 631735 email: info@centrumverkleij.nl El 50% korting monturen op merk dinxveen. Momenteel is Hoog- endoorn sr. actief als voorzitter van de Kredietbewaking Bouw en van de Vereniging van Eige naren “Gouwe Park”. De dagelijkse leiding van de op bedrijventerrein "Gouwe Park” aan de Moordrechtse Zuidbaan 360 gevestigde Houthandel Al- blas BV is ondertussen in han den van Hoogendoom’s zonen Keesjr. enjaco. 18.00 uur. Rekeninghoudend met de grote belangstelling wordt bezoekers verzocht zo veel mogelijk lopend of met de fiets te komen. Wie met de auto komt, kan op de daarvoor aan gewezen plaatsen gratis parke ren. Meer en actuele informatie over het lifestyle-event is te vin den op de website www.wad- dinxpirience.nl. OPTICIENS 20% Voor wie op tal van gebieden nieuwe ideeën wil-opdoen, is Waddinxpirience op 27 en 28 augustus de bron van inspiratie. Tijdens dit tweedaagse evene ment presenteren topdealers uit de regio het nieuwste van het nieuwste voor binnen wonen, buiten leven en om puur van te genieten. Het exclusieve life style-event vindt plaats op het bij Wijsman Hoveniers aan de Tweede Bloksweg 42a. De toe gang is gratis. Tijdens Waddinxpirience 2010 valt er niet alleen bij de expo santen van alles te beleven. Ver spreid over het terrein vinden er van tijd tot tijd verrassende op tredens van verschillende arties ten plaats. En op het centraal ge legen terras kan men terecht voor een heerlijk kopje thee of koffie van versgebrande bonen én voor een culinaire proeverij verzorgd door cuisinier Ron de Bruin van het Waddinxveense restaurant Akkeroord. Waddinxpirience 2010 is ge opend op vrijdag 27 augustus van 14.00 tot 22.00 uur en op za terdag 28 augustus van 10.00 tot Tijdens een feestelijke bij eenkomst op vrijdag 9 juli vierde Kees Hoogendoorn sr. zijn 40-jarig jubileum bij Houthandel Alblas. Ter ge legenheid van dit heugelij ke feit én waardering voor zijn jarenlange ondernemer schap reikte Léon Hoek, Se nior Beleidsadviseur Bedrijfs ontwikkeling van de Kamer van Koophandel, de Onder- riemerspenning aan de jubi laris uit. Geboren en getogen Wad- dinxvener Kees Hoogen doorn sr. bekleedde voor dat hij in 1981 tot directeur van de houthandel werd be noemd verschillende func ties binnen dat bedrijf. Op die manier bekwaamde hij zich in het vak èn leerde hij alle facetten van de houthan del kennen. Voor zijn werk bezocht hij vele houtleveran- ciers in Europa. Daar was hij medeverantwoordelijk voor het opzetten van het zoge naamde Pick a Packsysteem waarbij een snelle levering van bepaald hout aan de eindgebruiker kon worden gegarandeerd. In de periode dat Kees Hoogendoorn sr. di recteur van Houthandel Al blas was, heeft hij een aantal andere bedrijven met finan ciële problemen overgeno men en opnieuw winstge vend gemaakt. De 63-jarige Kees Hoogendoorn sr. was vier jaar lang bestuurslid van het Industrieel Contact Wad- wFerkleij op 12 september organiseert de Lions Club Tsuytende uit Wad dinxveen in samenwerking met Frank Pronk (ervaren in het or ganiseren van eerdere auto- events) een Oldtimer-Event voorklassieke auto’s, mooie ca- brio’s of oldtimers. Er wordt een tourrit gemaakt, het Event staat in het teken van het goede doel. Op lokaal gebied is dat allereerst Care for Family. Deze stichting biedt erg welkome en prakti sche hulp aan (kansarme) gezin nen en personen die om welke reden dan ook in financiële pro blemen zijn geraakt. Zie www. carforfamily.com Het tweede lokale doel is de stichting Kin derboerderij Dierendal in Wad dinxveen. Hoewel deze stich ting een (beperkte) subsidie ontvangt van de gemeente .is de kinderboerderij verder heel af hankelijk van sponsorbijdragen. Op landelijk gebied wordt geld ingezamenld voor het Duchen ne Parent Project. Een stichting die is opgéricht door ouders van kinderen met Duchenne spier dystrofie. Op de website www. pronkyourcar.nl is meer info te vinden over dit Event. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I A Woensdag 14juli 2010 I nJ

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 6