Ronkende motoren en O I l’ de geur van diesel Fietstocht senioren 4A: Alle lastminutes vakanties nu extra voordelig Michael Jackson danceparty in Zuidhonk n Jim B I p t i e k ♦F F o l €89 Voor boekingen en brochure peterianghout.nl of 0900-0991 (0,15 pm 7 dagen per week) Ondanks de regelmatige regenbuien heeft de 19e editie van Trekkertrek in Koudekerk aan den Rijn evenals voorgaande jaren weer een record aantal bezoekers getrokken. Ook het aantal aanmel dingen lag ver boven de limiet, waardoor een groot aantal deelnemers moest worden uitgeloot. - - - 3 CV9,„ obv. halfpension 4 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 1 1 Woensdag 11 augustus 2010 I X X Door Marianka Peters voor: 2= dü 10 dagen Rimini 12 dagen Dalmatië excursiepoAhet Burgemeester Colijnstraat 21 I 2771 GE Boskoop T. 0172 214 637 E info’êcolpaoptiek.nl www.colpaoptiek.nl na een aantal jaren te zijn uit geloot, dit jaar weer van de par tij. En niet zonder succes. In de klasse Oldtimers 3,5 ton wist hij de tweede plek te bemachtigen. "De Trekkertrek is het mooi ste evenement uit de regio. Al Bijzonder en gezellig evenement! Ind. excursies: o.a. bezoek aan een Tiroolse boerderij ind. proeverij, bezoek aan Söll en Kitzbühel. Ind.: vervoer per luxe touringcar, koffie met gebak op de heenreis, verblijf in een driesterrenhotel in Tirol, begeleiding door uw chauffeur, afscheidsdiner in Nederland. Kroatië, al jaren een geliefde vakantiebestemming! Ind. excursies: bezoek aan Senj, Split, Trogir, Dubrovnik, de eilanden Hvar en Brac, boottocht. Ind.: vervoer per luxe touringcar, koffie met gebak op de heenreis, comfortabele overnachting op de heen- en terugreis, verblijf in hotel Podgorka, begeleiding door uw chauffeur, afscheidsdiner in Nederland. vanaf het begin doen we hier aan mee. Ik ben hiervoor van nacht zelfs speciaal terug geko-Z' men van vakantie. Helaas zijn we dit jaar maar met twee man ingeloot dit jaar. Mijn broer Cor had meer geluk. Zijn team tl beleeft hier zeker een droomvakantie! Ind. Excursies: bezoek aan Florence, Gabicce Mare, Gradara, Venetië ind. boottochtje, San Marino, boottocht langs de kust. Ind.: vervoer per luxe touringcar, koffie met gebak op de heenreis, verblijf in Hotel Brotas, comfortabele overnachting op de heen- en terugreis, begeleiding door uw chauffeur, afscheids diner in Nederland. Openingsaanbieding in het net geopende hotel! Praag is een unieke stad. Historische architectuur, modern zakenleven en een zinderende cultuur vermengen zich in een schitterende metropool en het NH Praha Radlicka bevindt zich in het hart daarvan. Ind.: 2 overnachtingen o.b.v. logies en ontbijt, gebruik van de faciliteiten zoals het fitnesscentrum en wifi. Vertrek in september en oktober Reiscode BE33672 Diverse vertrekdata in augustus en september Reiscode BE33936 Aankomst elke vrijdag in augustus Reiscode BEA7996 Vertrek 20 september Reiscode BE33771 p-p- obv. logies en ontbijt U. 0) E stop plaats bij café 'Het Piet je. Kosten voor de fietstocht bedraagt 3,50 inclusief 3 koffie/thee. Alle enthousiaste fietsers van 50 jaar en ouder zijn van harte welkom. De tocht gaat alleen door bij goed fietsweer. Voor informa tie daarover kunt u die dag vanaf 9.00 uur bellen met het Seniorenwerk Waddinx- veen op telefoonnummer (0182) - 631932. De volgen de lange fietstocht is een zeer speciale tocht. Dit is namelijk de 100e fietstocht. Deze staat gepland op 21 september. Tevens zal in de missie van de King of Pop een deel van de opbrengst gaan naar een project van Plenty Food in Zuid-Afrika, de stichting van een van de initiatiefne mers en grote fan, Willy van Doorn en Child Support, de stichting van de Nederlandse fanclub van Micheal Jackson. De voorverkoop van de kaarten a 3,- start dinsdag 7 september in Het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan 552 www.zuidhonk.nl van 20.00 tot 22.00 uur alwaar de initi atiefnemers aanwezig zijn en informatie te verkrijgen is bij Stichting Plenty Food. WADDINXVEEN Het Seniorenwerk Waddinx- veen organiseert met grote re gelmaat activiteiten die seni oren de mogelijkheid bieden in beweging te komen of om gezellig met elkaar te genie ten van de mooie omgeving en het gezelschap van elkaar. Op 17 augustus wordt de lan ge fietstocht (40 km) gereden. Vanaf 9.15 uur kunt u inschrij ven in het Anne Frank-activi- teitencentrum (Jan van Bijnen- pad) en uw kopje koffie of thee drinken. Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. U fietst richting Oudewater. Tij dens de tocht vindt de koffie- vanaf: H obv. haifpension mocht dit jaar met acht man meedoen.” De rivaliteit onder de broers tijdens Trekkertrek is nog altijd heel heftig. Clemens zweert bij zijn John Deere, ter wijl zijn Boskoopse broer de voorkeur geeft aan een Nuffield tractor. Daarnaast speelt de eeu wige roem tijdens Trekkertrek ook een belangrijke rol. "We hebben als broers een hele goe de band, maar eens per jaar pra ten we niet met elkaar en dat is rond de Trekkertrek. We zijn al lebei bloedfanatiek.” De weers omstandigheden tijdens Trek kertrek waren niet al te best. Hevige regenbuien zorgden er voor dat de baan erg glad werd, waardoor de tractoren minder grip kregen. Zo kreeg de Wad- dinxveense Anja Tak van wed strijdleider Hans van Leeuwen een herkansing, toen zij na 15 meter al bleef steken. Ook an deren hadden zichbaar moei te met de gladde baan. Clemens heeft zijn bedrijf overgedra gen aan zijn dochter en schoon zoon Carola en René. "Eind dit jaar wordt ik 65, dan koop ik een paar trekkers en wil ik in de ca tegorie Hobby Sport tijdens Trekkertrek meedoen.” W 3 dagen stedentrip naar Praag NH Praag Radlicka WADDINXVEEN Zaterdagavond 16 oktober vie ren we het leven en de muziek van de KING of POP Michael Jackson in wijkcentrum Het Zuidhonk in Waddinxveen. Gedurende zijn carrière deel de Michael al op jonge leeftijd zijn inkomsten met minder be deelden op de wereld en zijn be roemdheid gebruikte hij om aandacht te vragen voor men sen en individuen in nood, be dreigde natuur en milieu. De disco- dance party zal daarom een opbouw geven van de mu zikale erfenis van Michael Jack- son, deels afgewisseld met tijd genoten. WADDINXVEEN lemens Rijkenhuizen van het gelijknamige grondverzetbedrijfin Waddinxveen, was vanaf: Cb99Pf °bv. volpension De Hobby Sport categorie met opgevoerde tractoren zijn de smaakmakers tijdens Trekkertrek. Foto: Marianka Peters vanaf:

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 11