I I I I A ALEXANDRJUM Aerobic- Spinningstudio Rudorobics Wij hebben nu een 10-rittenkaart! cj Kom voor de leukste afwisselende 1 lessen naar Boskoop. Rijnland Rijnland II Bekendmaking Bekendmaking I Spinning, Zumba, Body-Shape, Yoga, Steps! De Zonnebloem kleurt je wereld Ook bij jou in de buurt. MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS -+- cb I I www.alexandriumwoonmall.nl eb cb <-^u. Zie ons gehele iesaanbod op www.rudorobics.nl. Droge voeten, schoon water fietsmobiel.nl 60 WOONSPECIAALZAKEN Droge voeten, schoon water Méér bewegen is goed voor iedereen! Train je 'vakantiepondjes' snel weg met onze leuke lessen, ook voor beginners! oecföoop fietsen! Kijk op www.rudorobics.nl voor nog meer ander nieuws, o.a. éxtra ZUMBA op donderdagavond en Yoga flow op vrijdagavond. Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Óók voor het matten en biezen van uw stoelen. Staringlaan 17 F - Waddinxveen. Telefoon (0182) 618 804 DE ZONNEBLOEM Ei^tsmobiel >Defspets eefit LvoB'CS H<( Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 11 augustus 2010 L Vergunning Rijnlands Keur Leiden, 2 augustus 2010 Watervergunning Leiden, 2 augustus 2010 Shopping Center Megirtorr» Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer J.P. Kraayenoord van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-306 3498. Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningen rechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De stukken liggen tot en met 15 september 2010 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063450. De Verenigde Vergadering heeft op 16 juni 2010 de Verordening verlening uitsluitend recht tot slibverwerking aan HVC vastgesteld. Deze verordening is bedoeld om het alleenrecht voor de verwerking van zuiveringsslib te kunnen gunnen aan HVC en treedt in werking op 20 augustus 2010 en werkt terug tot 1 januari 2010. De verordening met toelichting ligt vanaf heden gedurende twaalf weken ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. Voor informatie over vergunning V.50602 kunt u contact opnemen met de heer J. Eist van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063464. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tot en met die datum schriftelijk en gemotiveerd een bezwaar indienen bij het College van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland (Postbus 156, 2300 AD Leiden). Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Voor het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. De stukken liggen tot en met 15 september 2010 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063451. te Gouda. De werkzaamheden vinden plaats in het kader van het nieuwbouwproject Ronsseveld fase 2. De lozing van grondwater zal in een watergang ter plaatse van de Bleulandweg te Gouda plaatsvinden. Profiteer van onze zeer coole prijzen. Alexandrium Woonmall in Rotterdam is goed bereikbaar. Via de A20 afslag 16 Pr. Alexander/Capelle a/d IJssel en met het openbaar vervoer trein- metro station Pr. Alexander. Nr. V.50602 Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben op grond van de Waterwet een vergunning verleend aan Projectontwikkelings Combinatie Bèta B.V. te Rijswijk voor het onttrekken en brengen van grondwater, afkomstig van een spanningsbemaling ten behoeve van de aanleg van een parkeergarage, gelegen aan de Ronsseweg Nr. V.50143 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 2 augustus 2010 een vergunning verleend aan Bouwonderneming Stout BV voor het dempen van overig water, het graven van nieuw water ter compensatie van deze demping en ter compensatie van extra verharding, het voor nieuwbouw uitbreiden van verhard oppervlak en het aanleggen en hebben van een parkeerplaats in de polder Bloemendaal, Winterdijk 8 te Gouda. Voor informatie over vergunning V.50698 kunt u contact opnemen met de heer J.P. Kraayenoord van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063498. U kunt de stukken van 12 augustus 201 tot en met 22 september 2010 inzien bij: - de afdeling Plantoetsing en Vergunning verlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden (buiten kantooruren op verzoek, telefoon 071-3063453 of 3063450); Nr. V.50698 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 2 augustus 2010 een vergunning verleend aan Vereniging CNS voor het aanbrengen en hebben van een grondkering in de kern en beschermingszone van overig water in de polder Bloemendaal hoek Dreef en Bleulandweg in Gouda. Hoogheemraadschap van De vrijwilligers van de Zonnebloem geven elke dag kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulpbehoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. Ook bij jou in de buurt is de Zonnebloem op zoek naar mensen die dichtbij iets willen betekenen voor een ander. Als vrijwilliger of als donateur. Doe mee: word vrijwilliger of donateur Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900-50004000. Hoogheemraadschap van BB MzüoMUVererttftj fietsen reparaties accessoires

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 8