Een nieuw plafond in 1 dag! Geslaagd buurt feest in de wingerd Gouwe Meubel www.gouwemeubel.nl PLfiMECO hoge 3Ï KORT'NGEN QP diverse SH0WR0°M MODELLEN Van Marion Hard Zat live SP Snuffelmarkt- WADDINXVEEN WADDINXVEEN Historische vaarwegen WADDINXVEEN Matige vangst WADDINXVEEN REGIO Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. Wijkplatform zoekt contact WADDINXVEEN WADDINXVEEN HM Brugweg 2 2741 KX Waddinxveen tel. 0182 61 77 05 7 5Q0 rrr Showroom F Eigen interieurstvha Foto: PR. De koffie staat klaar! ren en 40 tot 70 tieners hebben in de laatste week van de zo mervakantie genoten van al lerlei activiteiten in en rond de tenten. De kinderen hebben vol span ning gekeken naar de gebeurte nissen van Sam en Jiddo en veel verhalen gehoord over wie Je zus is, want Hij is deze week aan hen voorgesteld. Op zon dag is de tentweek in de Bethel- kerk en de Morgenster afgeslo ten met een themadienst. en 'de Vooruitgang' voor gere gelde diensten tussen de gro te steden en deden daarbij ook Waddinxveen aan. Tijd: 14.00 - 15.30 uur. Deelname is gra tis, maar aanmelden is nood zakelijk! Via telefoonnummer 0182-640572 of via e-mail wad- dinxveen@bibliotheekdegroe- nevenen.nl tredens het spits af. In het pro gramma The Long Hard Ride kunnen fans en luisteraars dit live meemaken in de studio aan de Tollenslaan. Vanaf 21.00 is de deur open en tussen 22.00 en 24.00 uur gaat het dak er af. Voor alle overige info, long- hardride@rtw.nl. RTW FM is te beluisteren op 105.8 Fm, in de ether, kabel 103.4 Fm [Waddinx veen] en via www.rtw.nl Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur, di. t/m vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur, koopavond do. van 19.00-21.00 uur. Parkeerplaatsen aan de voorzijde. Brugweg ito. Hefbrug) naar beneden, onderaan haarspeldbocht naar links Parkeerplaatsen aan de achterzijde, vanuit Utrecht/Gouda: langs het Gouwe Meubel pand rijden en voor het rinq tankstation rechts naar beneden, vanuit Amsterdam/Alphen: langs het Tinq tankstation rijden en voor het Gouwe Meubel pand links naar beneden. Op zaterdag 28 augustus is er een snuffelmarkt in de Boog aan de Constantijn Huygenstraat 2, van 10.00 tot 15.00 uur Tevens is er op 3 september weer een grote bingo met mooie prijzen. De bingo be gint om 18.00 uur. De uit Waddinxveen/Boskoop afkomstige band Hard Zat bijt op zaterdagavond 21 augustus als eerste uit een reeks liveop- Op zaterdag 11 september, tijdens open monumenten dag, organiseert de biblio theek een lezing over de his torische vaarwegen rondom Waddinxveen. De lezing wordt gegeven door Cees Verlooij en vindt plaats in het HOP (Historisch Ontmoe tingspunt). De Gouwe en de Coeneco- pervaart waren enorm be langrijk voor het vervoer van goederen en personen. Tot de komst van de spoorlijn zorgden de stoombootmaat schappijen 'de Volharding’ De vierde gezamenlijke wed strijd van de hengelsportver- enigingen uit Waddinxveen (HSW) en Zevenhuizen (HZM) werd met 20 deelnemers ge vist in de Amsteldrecht. In to taal werd 47 kilo witvis gevan gen, gemiddeld een matige vangst dus. Op woensdag 25 augustus geeft organist Sander van Marion een concert in de Sintjan in Gouda. Aanvang: 20.00 uur. PLAFONDS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182 -391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl werd georganiseerd. "We kun nen terugkijken op een fantasti sche avond. Wij hopen volgend jaar weer zoiets te organise ren. Op deze manier krijgen de mensen die nu niet geweest zijn, volgend jaar opnieuw de kans om gezellig langs te ko men op dit evenement,” aldus de organisatie. In de dagen erna vond de tent week plaats op het wingerd- veld. Stel je voor.Dat was het thema. Zo'n 190 tot 250 kinde- Het Wijkplatform Zuid-Oost staat op zaterdag 21 augustus van 10.00 tot 14.00 uur op de Beukenhof, bij de Hema. Leden van het wijkplatform zijn aan wezig om informatie te geven aan bewoners. Daarnaast kun nen bewoners een enquête in vullen. Alle deelnemers krijgen een leuke attentie. o’n 135 bezoekers ge- noten afgelopen rnaan- dag op het Win- gerdveld van het buurtfeest. Dit was georgani seerd door Stichting Vonk en de Bethelkerk. Alle buurtbe woners waren persoonlijk huis- aan-huis uitgenodigd om die avond langs te komen. Daar bij hadden diverse vrijwilligers een gerecht gekookt. Het was de derde keer dat dit evenement Maar liefst 135 omwonenden van het Wingerdveld kwamen af op het buurtfeest dat daar vorige week werd georganiseerd. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 1 1 Woensdag 18 augustus 2010 -L -L Bij Gouw

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 11