k I adê'0';. Kom en ontdek de zomer in het GROENE HORT Overstap Punt Neuro Linguïstisch Programmeren Oude Hollandse Waterlinie Zelf kaas maken! Fair Fashion Fair Boerenkaasroute Krimpenerwaard Toeristisch Vreemde blikken Gouda Waterstad Restaurant Bibelot -F a Moordrecht Haastrecht Reeuwijk Reeuwijk Haastrecht Groene Hart Reeuwijk Gouda KORTINGSBON I Gouda Pathfynder survival Waddinxveen 1 I V I I A I l I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I - >t Jl J Waarschuwing: bij deze opleiding heb je grote kans op meer plezier in je leven! Leer onbewuste patronen te doorbreken en te vervangen door gewenst gedrag en positieve gevoelens. Hierdoor verbetert jouw persoonlijk contact met familie, kennissen en collega’s. Schrijf je in voor de nieuwe cursus in september. Kijk op www.groenehart.nl Kijk op groenehart.nl en laat je inspireren voor een lekker dagje. Het is zomer! Tijd om er eens lekker op uit te trekken. In het Groene Hart kun je genieten van de leukste dagjes uit. Ontdek de mooiste natuurplekjes tijdens een vaartocht. Heb je even geen zin in het water? Maak dan een mooie wandeling of een fietstocht' Je bent er trouwens zo; het Groene Hart is een uniek gebied midden in de Pandstad! Kijk voor meer informatie en evenementen op www.groenehart.nl In Poldermuseum Gemaal De Hooge Boezem beleef je 1000 jaar watergeschiedenis in Nederland. Bezoek de expositie over de Oude Hollandse Waterlinie, die de jonge Republiek moest beschermen. Ontdek de historie van de vestingsteden en leer alles over de rampjaren 1672-1673. Kijk op www.groenehart.nl Altijd al je eigen boerenkaas willen maken? Bij Kijk en Kaasboerderij Van der Werf ben je daarvoor op het juiste adres. Onder begeleiding van de boerin maak je op traditionele manier een kaasje, dat je met bewaarinstructies mee naar huis kan nemen. Leuk voor kinderfeestjes! Kijk op www.groenehart.nl Op zondag 22 augustus zal de Fair Fashion Fair plaatsvinden. Dit gebeurt in samenwerking met Sari, een winkelketen met een vestiging in Gouda. Er zijn verder een aantal kramen met Fair Trade en ECO fnodeartikelen, zoals kleding, sieraden en schoenen. Met muziek en lekkere hapjes kan deze duurzame dag niet meer stuk! Kijk op www.groenehart.nl Het Groene Hart is de bakermat van de boerenkaas. De Krimpenerwaard is daarop natuurlijk geen uitzondering! De Boerenkaas fietsroute voert langs verschillende kaasboerderijen in de omgeving waar de boer vol enthousiasme vertelt over zijn ambachtelijke product. Let op: proeven verplicht! Kijk op www.groenehart.nl Een TOP zie je al van verre, aan de groene stalen riethalm van 5,5 meter hoog. Je kunt er de auto gratis parkeren en er starten fiets en wandelroutes in de omgeving. Bovendien ligt elke TOP in de buurt van horeca, zodat je na je tocht even kunt uitpuffen met een lekker drankje! Kijk op www.groenehart.nl Tot oktober kan je in de Hartloper terecht voor de unieke tentoonstelling ‘Vreemde Blikken'. Kunstenaars in opleiding hebben op speelse wijze blik hergebruikt om abstracte en figuratieve kunst te maken. Ook aan de kleintjes is gedacht met allerlei leuke activiteiten zoals bliklopen en blikgooien. Kom naar Reeuwijk en geef je dag een culturele draai! Kijk op www.groenehart.nl Gouda heeft een rijke scheepvaart historie, waarvan nog veel overblijfselen te zien zijn in de huidige binnenstad. Tijdens de waterwandeling Gouda Waterstad vertelt de gids allerlei leuke wetenswaardigheden. Maak de dag compleet door vooraf of achteraf lekker te gaan eten in het centrum! Kijk op www.groenehart.nl Misschien het tijd om jezelf en je partner weer eens goed te verwennen. Restaurant Bibelot is een topper in het Groene Hart. In de keuken wordt gewerkt met verse regionale producten, en dat proefje! Loopt het water je ook in de mond? Kom langs en kies voor het uitdagende Menu Gastronomique. Kijk op www.groenehart.nl Overleven in de polder! Je leert het tijdens een spannende meerdaagse survival excursie van Pathfynder. Ontdek hoe je leeft van het tand en moet navigeren en improviseren. Durf jij de u:'daging aan9 MET DEZE BON KRIJG JE 25% KORTING OP EEN SURVIVAL WEEKEND T.W.V. €229,-! Kijk op www.groenehart.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 18