Barbecue ter verster Harttrimclub gesponsord I p EP P E L king van woongenot Aldus Olieman ass?*.! r Colofon Heb je alleen enen, heb je vette pech Horekadelive uit eerbetoon afgelast Onze/ kenmerken:/ I 1 h Cursus borst voeding Bridgecursus 4 - WADDINXVEEN Dinsdag 24 augustus begin nen de informatieavonden van Borstvoedingorganisatie La Leche League weer. Nel Veenman leidt de avonden in de verloskundigenprak tijk aan de Kanaalstraat 10 in Waddinxveen. Start om 20.00 uur en einde rond 22.00 uur. U betaalt 4,50 per avond per volwassene. Uw partner en baby zijn ook welkom. De eerste avond gaat over voorbereiding op borstvoe ding en over de kraamtijd. Een heel belangrijk onder deel is het aanleggen van de baby. Is het handig om op tijd te voeden? De opvoeding kan niet snel genoeg begin nen toch? En kun je een baby te vaak voeden? Aan de borst ook? WADDINXVEEN Seniorenwerk Waddinx veen organiseert voor ieder een vanaf 55 jaar die wil leren bridgen, een beginnerscur sus ‘Bridgen’. De cursus is al leen bedoeld voor mensen die niet eerder aan een begin nerscursus hebben deelgeno men. Voor de cursus die op maandag 6 september start is nog plaats. De cursus bestaat uit 12 bijeenkomsten en kost 28,35, inclusief een lesboek. Wie wil deelnemen aan deze cursus kan zich telefonisch inschrijven bij Seniorenwerk Waddinxveen 0182-631932 of via e-mail op cursussen@ stichtingvonk.nl. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zaterdag wordt er een barbecue gehouden door en voor de bewoners van de rechte flat aan de Peppelhorst. Initiatiefneemster is Annemarie Oosterom, die samen met Marga van Maanen en Pe ter van der Sman eerst de belangstelling voor een gezamenlijke barbecue heeft geïnventariseerd. REGIO Door Ruud Groot Lam incut Binnen- Int i ten- zonwering Gordijnen Horren Kantoor Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Bezorging Geen krant ontvangen? Bel 088-0131831. E-mail weekbladvoorwaddinxveen@mgnieuwsbladen.nl Kopij kan tot maandag 12.00 uur worden aangeleverd, bij voorkeur per e-mail. ster Annemarie Oosterom (34). "Natuurlijk maakje eens even een vluchtig praatje in de lift of in de hal, maar daar blijft het dan ook wel bij. Daarom leek het me leuk, om eens iets te or ganiseren waarbij we elkaar wat beter leren kennen.” kaar en Harttrimclub Gouda Omstreken gekozen als de initi atieven die over zes maanden de opbrengst van de spaarpotten in de winkel geschonken krij gen. Stichting Specsavers Steunt heeft voor deze twee goede doe len gekozen omdat het typische goede doelen zijn waar de in woners van Gouda warm voor lopen. “We hebben uit alle in zendingen deze keer St. Gou da voor Elkaar en Harttrimclub Gouda Omstreken gekozen", zegt opticien Floris Frenzen van Specsavers. “Nieuwe suggesties kunnen nog altijd worden inge leverd bij onze winkel aan de Bij dit soort initiatieven is altijd iemand nodig die het voortouw ter hand wil nemen. En Anne marie is zo iemand, want in het verleden toen ze nog in de Char lotte de Bourbonstraat woon de, organiseerde ze altijd de Ko ninginnedag barbecue voor de Kleiweg 9. De al voorgestelde doelen door onze winkelbezoe- kers waar momenteel niet voor gespaard wordt, gaan zeker niet verloren. Deze nemen we de volgende keer weer mee als we een nieuw goed doel kiezen. En wie weet welke doelen dan de opbrengst van onze spaarpotten krijgen!” Specsavers Gouda wil de komende jaren verschillen de lokale liefdadigheidsinstellin gen, goede doelen en verenigin gen een financieel steuntje in de rug geven. Voor elke verkoch te bril of verkocht boortoestel doet de winkel een donatie aan de stichting. buurt. Voor de 'Peppelhorst barbe cue' bleek veel belangstelling. Van uit de zestig flats, hebben zich inmiddels 65 mensen aan gemeld, terwijl toch nog een be hoorlijk aantal bewoners met vakantie is. "In onze flat wonen veel jongeren die nog single zijn en deze woning als starterswo- ning zien, maar er zijn ook veel senioren waarvan de kinderen het huis uit zijn, die gelijkvloers willen wonen. Onder het motto: ‘Zo kan het ook’ is de barbecue dan een ide aal moment om elkaar wat be ter te leren kennen, zodat je ge makkelijker elkaar aanspreekt en in voorliggende situaties ook een beroep op elkaar kan doen”, aldus de initiatiefneem ster. Zaterdag staan er twee party- tenten op het voorveld van de Peppelhorst en vanaf 17.00 uur is er eerst een borreltje met een hapje. Daarna begint de geza menlijke barbecue. Ook aan de kinderen is goed gedacht. Nu maar duimen voor een mooie zonnige nazomeravond, zodat dit een aanzet kan zijn voor een mooie jaarlijks terug kerende traditie. Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Advertenties Telefoon 0182-636381 of0182-620626. Fax 0182-631088 E-mail verkoopgkw@mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot maandag 17.00 uur worden opgegeven. Bezoek ook onze website www.mcnfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. sloten om het evenement niet door te laten gaan,” meldt Ricardo van Vliet namens de organisatie. De lustrumeditie van Ho- rekadelive zou een extra groot spektakel worden met lekker eten, shows, dansdemonstraties en live-optredens. “Binnen kort beginnen we met de organisatie van Horekade- live 2011. Naar alle waar schijnlijkheid wordt het dan een tweedaagse edi tie.” Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Telefoon 0180-632703 Fax 0180-328434 KST t- ‘1 WINDOW FASHIONS k woon inmiddels vijfjaar I in de Peppelhorst flat, maar I eigenlijk ken je de naaste I medebewoners maar nau welijks,” vertelt initiatieneem- Tapijt Vinyl - Marmoleum Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 16.750 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. De vijfde editie van Horekade- live, dat op zaterdag 28 augus tus rond de Nesse zou wor den georganiseerd, gaat niet door. Als reden geeft de orga nisatie het plotselinge over lijden van horeca-onderne- mer Boudewijn Verkerk op 15 juli. Verkerk was samen met zijn dochter eigenaar van Café Zinne en het naastgelegen Bar&Bistro de Buuren. Boven dien was hij de grote initiator achter Horekadelive. "Afgelo pen woensdag is definitief be- ijdens mijn vakantie nam ik een electronisch yatzee-spelletje mee. Handig als je geen zin hebt in een boek en je reisgenoten geen zin heb ben in een spelletje. Wat zo’n ding vooral han dig maakt is de knop ‘nw.spel’. Als je steeds onmogelij ke combinaties gooit: maar twee zessen, een straatje dat maar drie nummers telt of een carré van enen, begin je gewoon opnieuw, 't Is misschien vals spelen maar ik houd nu eenmaal niet van verliezen. Ik moest hieraan denken toen ik bij thuiskomst - in de uithoek van mijn vakantie waren Nederlandse kranten niet te krijgen - hoorde dat er nu sprake is van een coali tie WD, CDA en PVV. Nadat alle combinaties zijn ge passeerd, en sommige combinaties gewoonweg niet te voorschijn wilden komen (three of a kind VVD, PvdA en CDA), komen ze met dit incomplete minderheidsstraat- je (2,3 en 5). Je zou onderhand het liefst op de knop ‘nw. spel’ willen drukken. Maar Maurice de Hond voorspelt een almaar hogere uit slag voor de PW (Yatzee!), dus de andere partijen zullen niet zo snel voor de optie ‘nw. verkiezingen’ gaan. Mij lijkt het toch wel het beste als deze drie het met el kaar proberen. Mocht het mis gaan - daar durf ik wel een full house onder de verwedden - dan kan de PW in ieder geval niet in de slachtofferrol kruipen door te huilen: ik mocht niet mee doen met het spel! Maar ik ben wel wat beducht voor de plannen van dit rechtse kabinet, met name voor de kunstensector. Al jaar en dag staat dit op de tocht. Er gaat alleen maar geld af, onder rechts en onder links. Wanneer heeft de gemeen te Waddinxveen trouwens voor het laatst een kunstwerk aangekocht? Minstens twintig jaar geleden denk ik. Steeds meer hoor je de roep dat er alleen subsidie gege ven moet worden aan cultuur die door de meerderheid gepruimd wordt. Muziek voor miljoenen, Jantje Smit, dat kaliber. Wie graag geniet van, ik noem maar iets: Dvorak, moet zelf maar over een goed inkomen beschik ken. Heb je alleen maar enen, dan heb je vette pech. In de komende jaren zal deze tweedeling alleen maar scherper worden, vrees ik. Terwijl juist die vrije sector (de chance) het spel zo inte ressant maakt: vrij in te vullen, niet te voorspellen, maar altijd waardevol. Voor enen en voor zessen. Uitgever Redactie Regionale Nieuwsbladen Carina Bergman. Telefoon 0182-638288, fax 0182-631088 Groep (RNG) Alphen aan den Rijn pecsavers Gouda heeft St. Gouda voor Elkaar en Harttrimclub Gou- da Omstreken ge kozen als de goede doelen die de winkel het komende halfjaar steunt. De brillenwinkel deed eerder een oproep aan alle in woners van haar gemeente om lokale goede doelen en/of initi atieven voor te dragen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Van kinderboerderij tot jeugdvereniging, bejaarden tehuis of dierenambulance, alle suggesties waren welkom. Uit eindelijk zijn St. Gouda voor El- Annemarie Oosterom heeft haar buren in Peppelhorst uitgenodigd voor een gezellige buurtbarbe cue. Foto: Ruud Groot. persaonlijke benadering brede kennis goede service juiste prijs/kfraiiteitsrerbwding vrijblijvende offerte 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Q Woensdag 18 augustus 2010

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 3