□-C0 familieberichten Marius Kersbergen CD Jan Harkes Gerrit Loef O Marius Comelis Kersbergen weduwnaar van Harmina Kersbergen-Kruit Jannigje Neven Gerrit Ramp weduwnaar van Hendrika de Jong-Alblas -Riek- Hendrika Honkoop-Zwanenburg -Riek- O CD k d Psalm 130: 5 12 augustus 2010 betuiging 2 Korinthe 5 vers 1 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. weduwnaar van Aaltje Harkes-Verbree in de leeftijd van 87 jaar. Mam, Weduwe van Johannes Jakob de Jong De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. 116 augustus 2010 in de leeftijd van 78 jaar. Martin en Denice Barry en Marcella 12 augustus 2010 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. famHiebenchterionHne.nl Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Na moeilijke jaren van geestelijke achteruit gang, is in het geloof van Gods erbarmen, van ons heengegaan onze vader en opa Zorgcentrum Boskoop Correspondentieadres: A.J. Ramp Enterij 35 2771 MZ Boskoop De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 16 augustus op de gemeentelijke begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. Onze moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: "Dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Op 85-jarige leeftijd overleed onze lieve moeder, oma en omi Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis "Bloemendaal", afdeling "Moriaanhof", voor de liefdevolle zorg waarmee zij werd omringd. Correspondentieadres: leplaan 114 2742 XT Waddinxveen De begrafenis heeft woensdag 18 augustus plaatsgevonden op de algemene begraaf plaats “Thijmhof" te Waddinxveen. sinds 2 januari 1992 weduwe van Leendert Honkoop Als je ouder wordt en niet meer weet wie je bent als je mensen ziet maar ze niet echt meer herkend, als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Piet Alie en Jaap Marco en Sandra Pascal en Mireille Leny en Willem Cor Sandro en Tanya Dominique Ton en Barry Ronald Yvonne en Arjan Rita en Co Chantal Bianca en Martijn Fred en Ria Dirk (Dap) Annelies en Ahmed Sheraine Haar achterkleinkinderen: Dylan, Maaske, Connor, Rosalie en Elin Oud-Beijerland: H. Kiers-Ramp J.W. Kiers Jeffrey Stephanie Boskoop: A.J. Ramp S.W. Ramp-Lock Priscilla Dennis Sabrina t Gouda, 13 augustus 2010 Correspondentieadres: M. van Kempen-Kersbergen Prins Bemhardstraat 16 2215 AW Voorhout Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame schoonzuster, tante en oud-tante Zorgcentrum Souburgh, Waddinxveen correspondentieadres: K. Neven Vijverlaan 9 2742 ZK Waddinxveen Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben heeft de Here op 91-jarige leeftijd thuisgehaald onze lieve moeder en oma Boskoop 13 augustus 2010 Correspondentieadres H.J. de Jong Noordeinde 148 2742 WH Waddinxveen Waddinxveen, C.C. Boon-Mijderwijk Bruinisse, E.P. Schot-Boon neven en nichten en hun (klein)kinderen Nu mugje rustig in Gods schaduw overnachten. Zijn liefde dekt je veilig toe. Wij danken een ieder die onze schoonzus en tante de afgelopen jaren met liefde en zorg heeft omringd. Ik verwacht de Heere; mijn ziel verwacht, en ik hoop op Zijn Woord. sinds 28 februari 1987 weduwe van Hendrik Boon Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind, Tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind Marianne en Kees van Kempen Kevin en Diana Wouter en Kim Annie en Piet Griffioen Eveline en Focco Aland en Bianca Miranda Herman en Bep de Jong Linda Peter en Nicola Jan Hennyen Leo van Klaveren Marieke Abco Anja en Wouter en achterkleinkinderen wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Heden werd van ons weggenomen onze buurman. mevr. Pappot mevr, de Kruyff Arno Debora fam. Douma fam. v/d Linden Zorgcentrum Souburgh, Waddinxveen correspondentieadres: Sparrengaarde4 2742 DM Waddinxveen 15 augustus 2010 Voorweg 92 2391 AC Hazerswoude-Dorp Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, omringd door allen die hem lief waren, voor ons toch nog onverwacht door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve vader en trotse opa Gelegenheid tot condoleren donderdag 19 au gustus van 19.30 tot 20.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, "De Korenaar", Dorpsstraat 183 te Hazerswoude-Dorp. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 20 augustus om 10.30 uur in de "De Korenaar", aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Provinciale- weg te Hazerswoude-Dorp. Heden is in alle rust overleden mijn geliefde vader, schoonvader, onze lieve opa en mijn oude opa Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. sinds 31 januari 1995 weduwnaar van Mijntje Ravenhorst Altijd voor een ander toegewijd Soms ook een tikkeltje eigengereid Een (schoon)vader, een (oude) opa op wie je kon bouwen en op wiens woord je kon vertrouwen Sjaak en Jannie Karin en Hans Vera fam. Pit fam. Verweij Willemiek Gijs Mark Liesbeth Dennis Jan Dinyen Jaap Martijn en Anke Jaco en Petra Moniek Annigje Cornelia Ramp-Le Clercq Boskoop, t Boskoop, 25april1927 10 augustus 2010 d Wilma Kersbergen Debbie Joep Overlijden ii -«-Jubileum in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Waddinxveen, t Waddinxveen, 2 juni 1913 11 augustus 2010 Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar de liefdevolle zorg van het personeel van Irene 4 van Zorgcentrum Boskoop. Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 Metfamilieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Op zaterdag 21 augustus is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.30 uur in het Uitvaartcentrum aan de Stationsstraat 16 te Waddinxveen, waarna om 10.45 uur de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis heeft omstreeks 11.45 uur plaats op begraafplaats Thijmhof, Alberdingk Thijmlaan te Waddinxveen. Waddinxveen, 7 maart 1925 In vertrouwen op de goedheid van God is, na een werkzaam leven vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, van ons heengegaan onze zorgzame vader, mijn schoonvader en onze lieve opa Email familieberichten® plmlokalemedia.nl Telefoon |(010)469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Geboren j 18 september 1921 In Me/nomWE

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 4