Gemeente Nieuws Contact ver gunningenloket Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. week Verkeerszaken Milieuzaken Groen Bouwzaken Ruimtelijke ordening Bezwaar I i Figuranten gezocht voor veldoefening - i I Wat wordt er van u verwacht? Wie kan wel/niet deelnemen? Kom op afspraak, dat scheelt veel tijd! Wat gaat er gebeuren? vragen PLAN-MER WESTELIJKE RANDWEG In week 40 van 2009 hebben B&W van Waddinxveen over eenkomstig het bepaalde in de Wet milieubeheer (Wm) aan gegeven dat zij het voornemen hebben om een bestemmings plan voor het Bentwoud op te stellen. Hetbestemmingsplan- gebied ligt ten westen van de kern Waddinxveen en wordt globaal begrensd door de Hoo- geveenseweg in het noorden, het Noordeinde in het oosten, de Onderweg Zevende Tocht in het zuiden en de gemeente grens met Zuidplas (Moerkapel- le) in het westen. OVEREENKOMST ART 6.24 WRO BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAAG VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN VERLEENDE SLOOPVERGUNNING Aanmelden VERLEENDE BOUWVERGUNNING MET ONTHEFFING INSTELLEN VOORRANGS- KRUISPUNT STARINGLAAN - BOUWTERREIN NOORDPARK BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN MER zelf kunt u pas reageren vanaf het moment dat deze met een nieuw voorontwerpbestem- mingsplan ter inzage ligt. Naar verwachting is dit in het najaar van 2010. Voor meer informatie over deze kennisgeving kunt u contact opnemen met de heer B. Roeters van de afdeling Strategie, Beleid en Ontwikke ling, bereikbaar via tel. 624 500. 20100157 Noordeinde 89, het slopen van een wo ning (12-08-2010). Als figurant speelt u bijvoor beeld de rol van evacué, veront ruste buurtbewoner, gezinsof familielid van een persoon die opgevangen wordt in het op vangcentrum. Deskundige figu rantenbegeleiders zullen u coa chen. We zoeken deelnemers van jong tot oud, alleen of met meerdere vanuit een club of ver eniging. Totaal is er plaats voor ongeveer 150 figuranten. Ook wanneer u minder valide bent, stellen wij uw deelname zeer op prijs. Tijdens een echte ramp moet u immers ook vakkundig geholpen worden. Het is mogelijk om via de ge meentelijke website een af spraak te maken met de Pu- blieksbalie. Dit geldt voor onderstaande producten. paspoort identiteitskaart rijbewijs afhalen paspoort, rijbewijs of identiteitsbewijs GBA uittreksel Burgerlijke stand, afschrift verklaring omtrent het gedrag gehandicaptenparkeerkaart verhuizing eerste inschrijving buitenland Tegen bovenstaande besluit kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Als u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u een voorlopige voorzie ning aanvragen bij de Recht bank 's-Gravenhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag, tel. 070-3813815). Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbonden. In het opvangcentrum gelegen in Waddinxveen worden eva cués opgevangen van een fictieve ramp in de gemeente. Het gaat om een situatie direct na de ramp. Alle slachtoffers melden zich bij het opvangcen trum en de verschillende hulp verleners zorgen voor opvang, verzorging, registraties en der gelijke. Heeft u vooraf aan uw aan melding nog vragen, dan kunt u contact opnemen met mevr. Wilma Boom van Cuijpers Consultancy via tel. 038-460 79 52. Omdat dit bestemmingsplan, naast de ontwikkeling van na tuur- en recreatiegebied, te vens zal voorzien in een tracé voor een toekomstige weste lijke randweg, dient op grond van de Wm een milieueffect- rapport (MER) voor de weste lijke randweg opgesteld te wor den. Het op te stellen planMER gaat in op de mogelijke milieueffecten van een westelijke randweg (o.a. ge luid, luchtkwaliteit, verkeer, etc.), waarbij diverse alternatie ven met elkaar worden vergeleken. Voor het opstel len van het planMER wordt de commissie MER geraadpleegd. In het kader van de modernise ring van de Wet modernisering m.e.r.-regelgeving, die per 1 juli 2010 in werking is getreden, wordt u op grond van de Wm (artikel 7.27) in de gelegenheid gesteld een ziens wijze in te dienen tegen het voornemen een planMER op te stellen voor de westelijke rand weg. Het besluit van het college van B&W van 10 augustus 2010 ligt vanaf 18 augustus tot en met 29 september 2010 op werk dagen tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Op het plan- B&W hebben een overeen komst afgesloten als bedoeld in artikel 6.24 Wet ruimtelijke or dening voor de sloop van drie woningen en de nieuwbouw van twee woningen op de per celen Noordkade 215,217 en 219. Een zakelijke opgave van de in houd van de overeenkomst met bijbehorende stukken ligt, con form artikel 6.2.12 Besluit ruim telijke ordening, met ingang van donderdagl9 augustus 2010 gedurende zes weken tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20100155 Weidezoom 9, het op richten van een over kapping (11-08-2010); 20100156 de Akker 9, het ver vangen van een dak kapel op het voordak- vlak (11-08-2010). De volgende sloopaanvraag is ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: De volgende bouwvergunnin gen zijn verzonden op de tus sen haakjes vermelde datum: 20100121 Passage 11, herplaat sen van een kruis op de voorgevel (17-08- 2010); 20100122 Middelburgseweg 12, het vergroten van het terras aan de achterzij de van de woning (17- 08-2010); 20100138 Gijsberterf 34, het veranderen van een tuinhuis (17-08-2010); 20100145 Sniepweg 13, het plaatsen van 4 licht masten (17-08-2010); 20100150 Roosje Voshoeve 34, het vergroten van een woning (17-08-2010). De volgende sloopvergunning is verzonden op de tussen haak jes vermelde datum: 20100099 Nic. Beetslaan 21/ m 80 en 162 t/m 240 (even), het verwijde ren van hekwerken, entreepui, kopgevels, trappenhuis en lift schacht (17-0/8-2010). Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorzie ning indienen bij de Rechtbank ‘s-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rech ter beziet dan of met de bouw/ sloop mag worden begonnen. Aan het indienen van zo'n ver zoek zijn kosten verbonden. Aanmelden kan via de websi te van Cuijpers Consultancy Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergun ning/ beschikking, kunt u bin nen zes weken na de verzend- datum van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Als u (uitgebreid) wilt praten over een vergunning of een aan vraag wilt inzien, dan kunt u al leen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het Vergunningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. De volgende bouwvergunning is verzonden op de tussen haak jes vermelde datum: 20100030 Zuidkade 192, het vergroten van een wo ning (17-08-2010). Omdat deze vergunning met gebruik van een ontheflfingspro- cedure is verleend kan op grond van de Algemene wet bestuurs recht de natuurlijke of rechts persoon, die tegen het ontwerp besluit hun zienswijze naar voren hebben gebracht of kun nen aantonen dat zij redelijker wijs niet in staat zijn geweest, te gen het besluit beroep kunnen instellen bij de rechtbank Den Haag. Dit beroep kan worden ingesteld binnen zes weken na bekendmaking van dit besluit. Altijd al uw acteertalenten wil len uitproberen? Geef u dan op als figurant voor de veldoefening hulpverlening aan evacués op 13 oktober aan staande van 13:00 tot 17:00 uur en help de gemeente zich voor te bereiden op een ramp of cri sis waarbij opvang van evacués nodig is. B&W hebben besloten tot het instellen van een voorrangs- kruispunt bij de aansluiting van de uitrit voor bouwverkeer van af het perceel Noordpark op de Staringlaan. Het verzoek is in gediend door de projectontwik kelaar om het terrein op een verkeersveilige wijze toegan kelijk te maken voor het bouw verkeer, dat nodig is om bouw activiteiten te kunnen laten plaatsvinden. Met het ingestelde voorrangs- kruispunt wordt voldaan aan de eisen die worden gesteld aan aansluitingen van bouwterrei nen op de openbare weg. De maatregel is van tijdelijke aard. Na afronding van bouw wordt overgegaan tot een andere vorm, waarmee de voorrangssi- tuatie definitief wordt geregeld. De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Transportweg 20,4 populie ren. Het betreft een kap voor de realisatie van in-uitritten voor het bouwter rein Distripark A12. - IJssermanweg, 2 iepen Deze bomen gaan binnenkort dood door iepziekte. - Windsingel Sportpark de Sniep Oost, 2 iepen. Deze bomen gaan binnenkort dood door iep ziekte. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit spraak in over de definitieve be sluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno men veiling. Wel kunt u uw be denkingen kenbaar maken bij het Vergunningenloket. (www.cc-groep.nl). Neemt u als individu deel aan de oe fening, dan krijgt u een ca deaubon van 5,-. Neemt u deel vanuit een club of ver eniging, dan ontvangt uw club of vereniging 5,- per deelnemer. Grijp deze kans en geef u, sa men met uw clubgenoten, op want VOL VOL. De afspraak zorgt ervoor dat u gegarandeerd binnen vijf minu ten wordt geholpen. U kunt een afspraak maken binnen de ope ningstijden van Publiekszaken, dus op werkdagen van 08:30 uur tot 12:30 uur, op de woensdagen van 13:00 tot 16:00 uur (uitslui tend op afspraak) en op de don derdagavond van 17:00 uur en 21:00 uur. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I ~7 Woensdag 25 augustus 2010

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 7