Be Fair Dames naar 1e klasse Sport gr(Gek} van Qfietsen.nT) Fietshelm U vindt het natuurlijk bij Gek van Fietsen! van €64,95 S voor €39,95 j a Introductie Badminton WADDINXVEEN Twirlen bij TOOS WADDINXVEEN RTW Sportcafé WADDINXVEEN Excelsiordag bij Be Fair. WADDINXVEEN WADDINXVEEN L tinkel" Foto: Ton Bennemeer. f Beleef het in onze winkel ART 2 Twirlen plaats. Na een succes volle afsluiting en wel 14 aan meldingen, is er besloten Twir len een definitieve plaat te geven bij TOOS. Als lid van de TOOS Twirlafdelingkomje direct in één van de teams te zitten. Team B is voor de leeftijd van 6 tot 9 jaar en traint op de vrijdag van 18.00 -19.15 uur. Team A is vanaf 10 jaar en traint tevens op de vrijdag van 19.15 - 20.30 uur. Maar twirlen kan ook worden beoefend als duo of solist. Tij dens de trainingen leer je als eerst de basistechnieken van het twirlen, om deze vervolgens uit te breiden. Naast de tech nieken wordt ook gewerkt aan snelheid, dans, ballet, expres- sie en lenigheid. Wanneer ge combineerd, kan je steeds meer en kom je op een hoger niveau. Het is belangrijk hiermee veel te blijven oefenen en tijdens de lessen zal hier dan ook hard aan worden gewerkt. Alle verschil lende aspecten van het twirlen worden verwerkt in een rou tine, waarmee deel wordt ge nomen aan wedstrijden. Vanaf vrijdag 27 augustus 2010 zijn de lessen Twirlen van start gegaan bij TOOS in TOOS Plaza aan de Staringlaan 18. Voor meer informatie of als je wilt meedoen met de nieuwe les bel of mail dan Renske Luijen- dijk (06-47956355 - renskeluijen- dijk@hotmail.com). 1630 in sportzaal de Groens- waard terecht. De Waddinxveense badminton vereniging Invictus houdt op za terdag 4 september van 13:00 tot 15:00 uur in Sporthal De Dui kelaar een aantal demonstratie- wedstrijden door topspelers, ju nioren en recreanten. Neem je zaalsportschoenen mee, want je kunt ook gratis deelnemen aan een korte introductie, een klei ne training of gewoon zelf erva ren hoe leuk badminton is om te doen. Badminton is een sport voor iedereen, enorm goed voor de conditie, goed ter ontspan ning, niet moeilijk om te leren, reuze gezellig en enorm leuk. Er zijn rackets en shuttles aan wezig, dus je kunt zo aan de slag. Meer informatie over alle speelmogelijkheden en de kos ten kan je ook in De Duikelaar krijgen. Of je nu jong of oud bent, beginner of gevorderde: bij BC Invictus ben je van har te welkom, dus graag tot ziens in De Duikelaar. De toegang en meedoen op de open dag is gra tis. Meer informatie over de ac tiviteiten van Invictus op de website www.invictusbc.nl Voor de zomervakantie vond bij TOQS de introductiecursus Op 8 september de herstart van het Sportcafé bij RTW FM, live tussen 19.00 - 20.00 uur met achtergronden en het laatste nieuws, studiogas- ten en interviews. Presen tatie door Jan Visser. RTW is te beluisteren via de ether 105.8 Fm, kabel 103.4 Fm, en via www.rtw.nl. bewonderen kan om de week op de zaterdagmiddag om Woensdag 8 september is S.B.V. Excelsior te gast bij Be Fair. Deze club, die uit komt in de eredivisie, gaat diver se clinics en trainingen ver zorgen voor de pupillen en de junioren van Be Fair. Ook de mini F-pupillen van de nieuwe voetbalacademy krij gen een clinic. De mini F-pu pillen zijn 6 en 7 jaar oud en trainen sinds een paar we ken twee keer in de week op de maandag en woensdag avond van 18.00 tot 19.00. Meer informatie via de F-co- ordinator 06-36395115). Op 8 september worden er in de avonduren nog oefenwed strijden gespeeld. De F1 en de f2 van Be Fair en Excel sior nemen het vanaf 18.30 vriendschappelijk tegen el kaar op. Daarna spelen om 19.30 Be Fair 1 onder de 23 en Excelsior Al tegen elkaar. U bent van harte welkom om naar de verrichtingen van deze teams te komen kij ken. De toegang is gratis. De veteranen-dames van Be Fair volleybal werden vorig seizoen ongeslagen kampioen. ■k a het ongeslagen 5 'fe B kampioenschap in I de 2e klasse zijn W de veteranen da mes van FLAM Haarden/Be Fair gepromoveerd naar de le klasse van de regio. Al zijn de spieren inmiddels niet meer zo soepel.de routine van de oud-selectiespeelsters was af gelopen seizoen nog een ma tje te groot voor de tegenstan ders. Al is zo’n huzarenstukje niet meer te verwachten, de verwachtingen zijn hoog ge spannen. Na een uitbundig kampioensfeest zijn de trai ningen inmiddels hervat. Sinds vorige week zijn de bal- trainingen hervat met op 25 september de eerste competi tiewedstrijd in het verschiet. De dames zijn vast van plan de eerste klasse plek naar bes te vermogen te verdedigen, en gaan daarbij het veld in als Be Fair Dames 3. In het veteranen damesteam spe len veel oud-Waddinxveen- sen zoals spelverdeelster Cora Bos, en aanvallers Jacqueline v.d.Ruit- v.d.Berg, Annemarie Diouf- de Rooij, Tanja Duin, Joke Maassen, Jolanda Claas sen, Marlies van Ringelestein, Anneke Marck- Verwoerd en trainer/coach Marcella Bos- Kooyman. Wie de dames wil Frederik Hendrikstraat 2 (naast de Julianabrug) T.0172 - 499 586, 2405 ES Alphen aan den Rijn, www.gekvanfietsen.nl WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 1 IQ Woensdag 1 september 2010 I JL z Zijn ze nou helemaal GEK geworden!

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19