pastes. II Start to Run, een begrip! I SVGZ Amusement in Nederland I Sesamstraat Eerste stapjes Q Universele afstandsbediening Win een 4-daags arrangement Wie verdient een minuut gratis winkelen? Schrijf in en win één van de tien ASICS-outfits Beweegprogramma bracht al 75.000 mensen in beweging 4 COHIMNXHENKSBkAH DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL EZERSACTIE I START TO RUN I- ACTIE I QLICK WIN ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Betoverend Beieren voor twee personen! ■u ft Kruidvat-klanten kunnen in een minuut heel wat artikelen verzamelen. te winnen. Dit zijn unieke en naar Kruidvat te vinden. Voor Ter promotie van 65 Kruidvat eigenmerkartikelen cadeau. Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Kijk voor meer informatie en kopen op www.deweekkrant.nl/webwinkel. Start to Run. Ik zie je zaterdag! .A-iff: Zorgverzekeraar Start to Run wordt mede mogelijk gemaakt door: verdienen op een wel heel bij zondere manier bedankt voor 35 jaar verrassend en voordelig Al 35 jaar is Kruidvat niet meer weg te denken uit het Neder- worden mensen gemotiveerd om te beginnen met hardlo pen. En met succes, al meer dan 75.000 mensen kwamen via Start to Run in beweging! Het succes schuilt in de for mule: de trainingen zijn dicht- landse straatbeeld. De eerste Kruidvat-winkel werd in 1975 er nu bijna 800 winkels door het hele land. Onder het motto cosmetica en andere drogiste- rijartikelen, maar ook voor de grensverleggende aanbiedin gen, cd’s, speelgoed en de ver trouwde Kruidvat Fotoservice. Dit alles zorgt ervoor dat we kelijks meer dan drie miljoen klanten de drempel van een Kruidvat-filiaal passeren. Gordon verdraaide zijn knie als jurylid van ‘Holland’s got ta lent’. Met uiterste krachtinspan ning wist hij het maken van een dubbelzinnige opmerking over het incident te vermijden. “Ik had ook iets heel anders kunnen verdraaien. Wat had ik FOTO: PETER ELENBAAS dan hoog kunnen zingenwas de grap die het multitalent op het nippertje kon inslikken. Beau van Erven Dorens brak een rib bij het overstappen van het ene bootje in het andere tijdens Gay Pride. “Met een gebroken rib kan ik niet niezen. Weten jullie wel dat ik van hele goede familie ben?" vroeg het kijkcijferkanon aan het ambulancepersoneel dat hem zo snel mogelijk aan de wal bracht. Gerard Joling is niet meer overspannen. Wie het verschil ziet, wint een auto. Op zoek naar de juiste sound hebben Nick en Simon een paling doorgeslikt. Met een van een dame op de eerste rij geleend pincet is André Rieu erin geslaagd een houtwurm uitzijn Stradivarius te peute ren. Hij hoefde er het spelen van Pie Jesü van Fauré niet voor te onderbreken. Het huilende publiek beloonde de artistieke triomf met een staande ovatie. Wesley en Yolanthe overwegen een parodie te maken op Paul Groot en Owen Schumacher van Koefnoen. “Als ik die nicht maar niet hoef te spelen", zei Wes. Anneke Grönloh ontkent brandend zand. “Hoe kan dat nou?" vroeg de zangeres zich af. Tot grote woede van het ledenbestand bezuinigt Omroep Max op de moppen. “Er valt tegenwoordig toch al zo weinig te lachen op de televi sie. Ik zeg mijn abonnement op", zei Opa Buiswater vanuit het Gerhardhuis in Amsterdam West. Dappere Dodo komt terug. Hij rolde een hele zware steen weg voor zijn graftombe en stapte naar buiten liet zonlicht in. Aan omstanders vroeg hij of ze Juf frouw Vulpen ergens hadden gezien. Na zijn verzoening met Anneke Grönloh heeft Paul de Leeuw het nu gemunt op de nagedachtenis van Teddy Scholten. “Iedereen kan wel zeggen dat ze vroeger met Henk Scholten ge trouwd zijn geweest", meende de gezette komiek. Intussen lieten Corrie Brokken en Greetje Kaujfeld weten ner- gens bang voor te zijn. “We lusten die dikzak rauw", zeiden de zangeressen. ID& 5 -sasss Gratis winkelen bij Kruidvat! ■r mony bedie- raten be- bediening Ë/syZ 5.000 mer- modellen. Fjr installeren y in gebruik. De mony 300 vervangt standsbedieningen. Laat uw (klein) kind lachend, zingend, pra tend, spelend en be wegend leren samen met populaire karak ters van Sesamstraat. Deze exclusieve dvd- box bestaat uit 4 titels: Samen ontdekken, Sa men beginnen, Samen bewegen en Samen muziek maken. Nederlands gespro ken, speelduur 135 minuten. Sesamstraat Eerste Stapjes is een ideale manier om uw kind te laten zien hoe leuk het kan zijn om iets te leren! Adviesprijs 24,95, lezersprijs€ 19,95, exclusief 2,95 verzendkosten, Met deze Logitech Har- J 300 universele afstand- jfl ning kunt u vijf appa- dienen. De afstand- JaSB is compatibel met ken en 225.000 Makkelijk te I oneenvoudig I Logitech Har- tot vier andere af- Met de eenvoudige on- line setup verbind je je afstandsbediening aan je computer en voer je in welke apparatuur je hebt. Dan kun je achterover leunen en de online software zal zorgen voor het lastige gedeelte. Adviesprijs 29,95, lezersprijs€ 19.95, exclusief 4,95 verzendkosten professioneel begeleid en de prijs/kwaliteitverhouding is uitstekend. Onderzoeksbureau Nivel bracht deze zomer opmer kelijke (positieve) resulta ten naar buiten over Start to Run. Volgens het Nivel halen (ex-) deelnemers aan het pro gramma veel vaker de ‘fit- norm’, dan Nederlanders die niet meedoen aan ‘Start to Run’. Voor de Atletiekunie is de bewezen effectiviteit van het programma een welkome (onafhankelijke) bevestiging van wat zij uit eigen onder zoek al wist: “Het mes van dit programma snijdt aan twee kanten: enerzijds blijkt dat het programma daadwerke lijk niet-bewegers aantrekt en dat zij van de bank af komen door het laagdrempelige aan bod. Anderzijds blijkt door de opzet van het programma dat de deelnemers na afloop van de trainingen blijven sporten en dus het bewegen continueren,” aldus Manager Loopsport, André Hoogink. Meer informatie en/of in schrijven: www.starttorun.nl. Doe jij mee aan Start to Run, dan maak je kans op één van de tien ASICS-outfits bestaande uit een trainingsjas, tight, sokken en een shirt! Wat moet je daarvoor doen? Stuur vóór 11 september een mailtje naar starttorun@atletiekunie.nl o.v.v. Wegener-actie en wie weet ben jij één van de winnaars. Vermeld je contactgegevens en je kledingmaat; prijswinnaars ontvangen automatisch bericht. Vanaf zaterdag 11 september biedt de Atletiekunie weer een nieuwe serie Start to Run trainingen aan. Altijd al eens willen beginnen met hardlo pen maar is het er nooit van gekomen? Start to Run wordt gegeven op ruim 100 verschil lende locaties verspreid over heel Nederland (dus ook bij jou in de buurt). Op zes zater dagochtenden om 09.30 uur krijg je training van gekwalifi ceerde trainers op de mooiste plekken in jouw omgeving. De trainers geven een goede basis met zowel theorie- als prak- tijkoefeningen. Na zes weken ben je in staat minimaal drie kilometer aan één stuk hard te lopen. Naast de zes praktijk trainingen ontvangen de deel nemers digitaal informatie zo als bijvoorbeeld het huiswerk Daarnaast ontvangt iedereen 4 hardloopmagazines, een functioneel hardloopshirt en is men verzekerd via de Atle tiekunie. Dat alles voor slechts 35 euro. Al vele jaren verzorgt de Atle tiekunie het programma Start bij, het aantal trainingen is te to Run. Twee keer per jaar overzien, het geheel wordt Helpt uw buurvrouw al jarenlang vrijwillig in het buurtcentrum? Of heeft u grote waardering voor het werk van de lokale voedsel- bank? Kruidvat geeft u de kans om nu voor hen klaar te staan en te bedanken voor het goede werk dat zij verrichten. Ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van Kruidvat geeft de voordeel- drogist 35 keer een minuut gratis winkelen weg. Wie beloont u met deze prach tige prijs? Op www.kruidvat. nl/35jaar kunt u, voor 12 sep tember a.s., een instelling of persoon nomineren en aange ven waarom juist zij een minuut gratis winkelen verdient, t Miljoen prijzen Kruidvat is 35 jaar geworden en viert dit samen met haar klan ten. De voordeeldrogist doet 35 keer een minuut gratis winke len cadeau aan goede doelen exclusieve belevenissen voor die genomineerd zijn door de twee personen, zoals een kroe- geopend in Hilversum. Sinds klanten zelf. Zo worden instel- gentocht in de Jordaan met de oprichting heeft de drogiste- lingen en personen die het echt Danny de Munk en een boot- rijketen een stormachtige ont- tocht gevolgd door een diner wikkeling doorgemaakt en zijn met Gerard Joling. Bovendien het werk dat zij verrichten, krijgen klanten bij aankoop van Daarnaast viert Kruidvat feest diverse actieproducten een spe- ‘Steeds verrassend, altijd voor- door al haar klanten te trak- ciale editie van het populaire delig* weet iedereen zijn weg teren. Van 31 augustus tot 25 maandblad 100%NL Magazine september ontvangen zij bij ie dere besteding vanaf 10 euro een kraskaart en maken zij kans op één van de miljoen prijzen*. Naast gratis drogisterijproduc- ten is een aantal hoofdprijzen

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29