Zandbol met Kom in beweging! Slim Beede voor a een twist I Multifunctionele touchdown X I- i J3 hi 1 Games - Art Academy Games - Kane Lynch 2 Games - Brushes i Hij kwam heel ver in het televi sieprogramma Het Beste Idee van Nederland en vanaf deze zomer kan iedereen zelf aan de slag met zandbollen. Door de hoedvormige Sand Shaper simpelweg op een berg zand te drukken en even rond te draai en, komt de perfecte zandbol onder de hoed vandaan. Leuk voor kinderen vanaf drie jaar. Bron: Vacuvin.com. De zomervakanties zijn weliswaar voorbij, maar met de Twistix Ice Lolly Moulds kun je dat zomerge- voel nog een beetje vasthouden. Vullen, vriezen, draaien en smullen! Bron: Firebox.com Rugby is in ons land weliswaar niet zo populair als voetbal, maar met deze enorme Football Cooler zul je ook hier zeker scoren. En multifunctioneel, want als er even geen feestje is, is het een leuke opbergdoos voor speelgoed. Bron: KegWorks.com. Ook altijd de autosleu tels kwijt? Natuurlijk, er zijn vele manieren om sleutels efficiënt een plek te geven, maar de Buckle Up Key Holder is één van de meest ori ginele die we tot nu toe zijn tegengekomen. De ze gordelsluitingen wor den niet meer verkocht aan autofabrikanten en krijgen als sleutelhouder dus een soort tweede le ven. Bron: Bestel.nl Als je een huisgenoot - ongeacht diens leeftijd - graag iets meer zou willen zien opruimen, dan kun je natuurlijk handige opbergkratten in huis halen. De kans op succes wordt aanzienlijk groter als je met deze Davy Jones’ Dead Man’s Treasure Chest aan zou komen! Want wie is er nou te oud voor een eigen schatkist? Vooral als hij zo uit Hollywood lijkt te komen! Bron: DesignToscano.com De overgang van analoog naar digitaal is soms lastig. Neem nou die foto’s in het fotoalbum. Je wilt er dolgraag ook een digi tale versie van. maar dan moet je de foto uit het album halen en de kans op beschadiging is dan groot. De Copycat kan uitkomst bieden, want hiermee kun je gewoon over het fotoalbum schuiven om de foto’s te scan nen. Ook handig als je een boek wilt scannen. Bron: lon- audio.nl 1 Gezonder leven is onlosma kelijk verbonden met meer en beter bewegen. En onderzoek heeft uitgewezen dat heel veel mensen een gezonder leven belangrijk vinden, maar niet zoveel mensen er ook actief naar handelen. DirectLife komt daarbij graag te hulp. Dit apparaatje registreert de duur en intensiteit van de dagelijkse bewegingen van de gebruiker met een kleine, draagbare Ac tivity Monitor. Naast een over zicht op een website, biedt DirectLife ook een bestaande, persoonlijke coach die de ge bruiker helpt realistische en afgewogen doelen te stellen. Kijk voor info op Philips.com/ directlife. Gadgets/Games I - I Help it Sla maar vast wat wagenziekte pillen in als je Kane Lynch 2 wilt spelen. Deze keiharde actiegame (ab-so-luut niet geschikt voor kinderen!) heeft namelijk een bijzonder visuele stijl, waarbij een goedkope camera wordt gesimuleerd. Het ziet er allemaal heel realistisch en indrukwekkend uit, maar wij konden dit niet langer dan een half uur tegelijk ondergaan zonder echt misselijk te worden. Als schietspel is de game goed, maar wordt soms gehinderd door (jawel) de beverige camera. Het verhaal van deze misdaadgame is niet denderend, en na een tijdje merk je dat er niet zo veel variatie in de missies zit. Leuk om even te knallen en voor de unieke vormgeving, als je hem ergens in de aanbieding ziet Zestig Euro is echter echt te duur. Voor: PS3 Wat een ontzettend leuke s manier om de DS te gebrui- g ken! Art Academy is geen spel maar een teken- en schildercursus. Je gebruikt de stylus als potlood of als schilderkwast En door de lessen van meester Vince 3 op te volgen leer je gaande- s weg verschillende materia- 1 Q ien kennen, kleuren mengen f 2 en hoe je een compositie opzet. Erg knap is dat het programma de materialen realistisch simuleert: verf met water smeert anders op het canvas dan een droge borstel. Verschillende soorten kwasten geven verschillende structuren. Wie een DSi heeft kan de ingebouwde camera gebruiken om foto's na te schilderen door middel van de raster methode. Enige (grote) minpunt: je kunt je kunstwerken niet overzetten naar PC. Maar als mini cursus is dit een meesterlijk product Van harte aanbevolen! Voor: DS, DSi File View Options De iPad als schil dersezel: dat is wat Brushes kan zijn in de handen van een kunste naar. Voor wie artistiek wat min der onderlegd is, kan vooral lekker vingerverven met dit uitgebreide te ken programma. Je kunt kiezen uit diverse pencelen, allerlei effecten daar op los laten en naar hartelust een meester werk produceren. Er zijn inmiddels al tijdschrift covers gemaakt met dit programma, wat aantoont dat je met geduld echt iets professioneels kunt maken. Behalve vrij schilderen kun je ook foto’s importeren en deze bewerkten. Dat laatste kan echt pho toshop of The Gimp niet vervangen, daar is het programma niet voor bedoeld. Voor acht Euro is Brushes een mooi programma, waar je precies uit haalt watje er zelf in stopt. Voor: iPad File View Options Help

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 39