ASW geslaagd openingsfeest 19 - Rommelmarkt N Cultuurfestival Groeien •i Het openingsfeest van ASW was zondag een groot suc ces. Rondom de eerste competitiewedstrijd van het 1e elf tal waren verschillende activiteiten georganiseerd. Bijbelstudie- ochtend voor vrouwen Paddestoel- nieuws Bingo-avond Zonnig zuid WADDINXVEEN Op dinsdag 14 september is er weer een bingo-avond in het wijkgebouw Zonnig Zuid in de Victorstraat te Waddinxveen. De avond be gint om 20.00 uur. Een en kel boekje plus een extra ron de is tien euro en een dubbel boekje kost 15 euro. Er zijn weer diverse kadobonnen te winnen. MOERKAPELLE Afsluiting straten MOERKAPELLE WADDINXVEEN Bingo KBO WADDINXVEEN WADDINXVEEN Korte wandeltocht senioren WADDINXVEEN Vogelshow ZEVENHUIZEN Startzondag op RTW WADDINXVEEN Mishandeling WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN gas - VtnoiOOT S' Foto’s: Ronald Stam. al in het ASW doel. Bij een vrije trap vanaf de zijkant stonden twee withemden zo vrij als een vogel in de buurt van het Wad- dinxveense doel en was het dus een koud kunstje om te scoren In de 50e minuut werd Henos Michael binnen de beruchte lij nen naar de grond getrokken en WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 8 september 2010 Op zaterdag 11 september vindt weer de najaars/rom- melmarkt rondom de dorps kerk in Moerkapelle plaats, van 9.00 uur tot 15.00 uur. Er worden boeken, meubels, an tiek, speelgoed, servies en ap paratuur verkocht. Maar ook bloemen en planten, groen te en fruit, snoep, oliebollen, creakraam, lunchroom, eten en drinken en nog veel meer. Op zaterdag 11 septem ber vindt de jaarlijkse Zen- dingsRommelmarkt plaats. In verband hiermee wordt de Dorpsstraat tussen Kerk- straat/Moerdijkstraat en. het Raadhuisplein en de He renweg tussen het Raad huisplein en de Jhr. van der Welstraat/Klaverkamp, afge sloten van 5.00 uur tot 18.00 uur voor alle verkeer. Infor matie over genoemde afslui tingen 0651786663 Op vrijdag 8 en zaterdag 9 oktober gaat alweer het ne gende Cultuurfestival in het gebouw VONK van start. Ook dit jaar staat het korte toneel centraal. Daarnaast is er ruimte gemaakt voor an dere kunstvormen waaron der het virtuoos pianospel door Berend Koele uit Bos koop. De Waddinxveense kunstkring is tijdens het fes tival aanwezig met een ex positie door Henk Bloks met Keramiekbeelden gemaakt volgens de Rakutechniek en Bea van Kempen-Bianchi met Schilderwerk. Het Cul tuurfestival wordt georgani seerd door de gezamenlijke toneelgroepen Toi Toi, Mas kerade en Kameleon. Meer informatie: Adri Nieuwerf 0182-614020 of 0643126053. Op vrijdag 17 september is er een bingomiddag van de KBO in het AnneFrankcentrum. Ook niet-leden zijn welkom. De mid dag begint om 14.00 uur. De kosten zijn drie euro, hiervoor krijgt men twee plankjes en kof fie of thee. Er zijn prijsjes te win nen. Ook tussendoor als extra een verrassingsprijsvraag waar mee een boodschappenmand te winnen valt. Op woensdag 27 oktober vindt er een bijbelstudieoch- tend voor vrouwen plaats. Het is een ochtend die door verschillende kerken wordt georganiseerd. Deze ochtend wordt gehou den in de Morgenster, Ster renlaan 1 te Waddinxveen. De spreekster is: Ankie Ren- gers met het onderwerp ‘In de woestijn.’ De zaal is open om 9.00 uur en de ochtend begint om 9.30 uur. De toegang is vrij, maar in de pauze zal een col lecte gehouden worden voor de bestrijding van de onkos ten. Voor kinderoppas wordt gezorgd. Voor verdere in formatie kan gebeld worden naar: 0182-613818 en 0182- 619725. Of stuur een mail- tje naar corrie.oosterom@ tiscah.nl de scheids legde hem op de stip. De penalty werd benut door Dennis Blom 1-2. En ASW ging door. In de 60e minuut speel de Faber spits Pim Verlaan aan. Deze legde de bal terug op Fa ber die de gelijkmaker tegen de touwen joeg: 2-2. De wedstrijd kon weer alle kanten op waar bij de conditionele voorsprong van de ASW-equipe de door slag gaf. In de 70e minuut draai de Rick van Gelooven zich knap vrij in de zestien en ronde be heerst af 3-2. ASW bleek op toe ren te zijn. Op volle toeren als het ware, want vijf minuten la ter schoot Henos Michael de 4- 2 binnen. Een Ammerstolle- naar vond dat het buitenspel was en maakte dit op een niet misverstane wijze duidelijk aan de leidsman die hiervoor direct rood trok. ASW rook bloed en trok weer ten aanval maar tot schrik van een ieder stortte Rick van Ge looven ter aarde met naar het laat aanzien een hamstring bles sure. Na afloop werd dan ook geroe pen dat hij naar Dick van Toom moest om net als Robben weer op tijd fit te zijn voor de rest van de competitie. Wesley Bruins tekende voor het slotakkoord, na aangeven van Faber viel de nummer vijf in het net. Komende zondag moet ASW uit naar Soccer Boys in Bleis- wijk. Het begint daar 14.00 uur. Op maandag 13 septem ber organiseert het seni- orenwerk Waddinxveen, een wandeltocht van ruim 6 kilometer voor senioren. Vooraf opgeven is niet no dig; u kunt op de dag zelf vanaf 9.30 uur inschrijven in de foyer van het Anne Frank-activiteitencentrum (Jan van Bijnenpad). Daar is tevens gelegenheid om ‘n kopje koffie of thee te drin ken. Om 10.00 uur vertrekt de groep per auto paar Bos koop. Daarvandaan wan delt u naar de ‘Proeftuin van Holland’, waar u kunt ge nieten van een heerlijk kop je koffie of thee. Na de koffie kunt u op eigen gelegenheid de proeftuin bekijken. Kosten voor deelname be dragen drie euro inclusief 1 kopje koffie/thee. Aan deel nemers die meerijden, wordt bovendien een kleine bij drage aan de autokosten ge vraagd (maximaal één euro). De volgende korte wandel tocht is gepland op 11 okto ber. Voor meer informatie kunt u bellen met het kan toor van seniorenwerk Wad dinxveen in het Anne Frank- centrum, telefoon (0182) - 63 19 32. Op zaterdag 11 september houdt v.v. ‘Zang en Kleur’ weer haar jaarlijkse eendagshow. Hier worden vogels van het broed- jaar 2010 gekeurd door keur meesters van de Nederlandse bond van vogelliefhebbers. Iedereen is welkom om te ko men kijken vanaf 14.00 in het clubgebouw aan het Nijver heidscentrum 50 in Zevenhui zen. De toegang is gratis. Op zondag 12 september zijn er om 9.00 uur en om 11.00 uur radiouitzendingen te be luisteren van de kerkdien sten in de Ontmoetingskerk. Deze twee diensten zijn het begin van het nieuwe ker kelijke seizoen. Voorgan gers in beide diensten zijn de drie predikanten van wijkge- meente Immanuelkerk, Ont moetingskerk en De Rank. stol-keeper op waarde geschat door spits Frank Bruijn Hij trap te wel op de hiel van ASW ver dediger Den Houdijker maar mocht doorgaan en de 0-1 was een feit. De Waddinxveners lie ten het niet over hun kant gaan. Het dichtst bij de gelijkmaker was Wesley Bruins die hard op de paal schoot. Opgepept door Edwin de Bruin die in de rust tot meer gerichte acties had gemaand, kwamen ze geladen het veld weer in. Helaas bleef het bij goede bedoelingen, want de tweede helft was nog geen minuut oud of de 0-2 lag begonnen. Van het bezoeken de Ammerstol werd maar liefst met 5-2 gewonnen. Na de eer ste ronde prijkt de nieuwe club, dankzij de hoge score, trots op de eerste plaats van de ranglijst. De start in de wedstrijd was goed, maar van korte duur. De bezoekende withemden onder leiding van oud WSE-trainer Eddy Souisay waren knap las tig voor de verdedigers van de zwarthemden uit het Gouwe- dorp. Ze kwamen in de eerste helft een paar keer erg gevaarlijk in de buurt van doelman Bree- dijk die alles uit de kast moest halen om tegendoelpunten te voorkomen. Aan de andere kant schoot Dennis Faber in vrije po- sitie de bal naast het doel. De ploeg zou meer mogelijkheden onbenut laten. Het gevolg was dat ASW op achterstand zou komen. Na een half uur werd een lange bal van de Ammer- Afgelopen zondag presenteerde het eerste team van de nieuwe fusieclub ASW zich aan het publiek en speelde een zeer goede wedstrijd. WADDINXVEEN Politie Hollands Midden heeft op zondag 5 september omstreeks 02.30 uur een 18- jarige man uit Waddinxveen aangehouden op verden king van mishandeling van een 17-jarige plaatsgenoot. De jongen liep met twee an dere vrienden naar huis na een feestje. Op de kruising de Dreef met de Kanaaldijk stond een groep jongeren. Er ontstond een woordenwisse ling en de 17-jarige stapte op één jongen af. Hij verklaarde aan de politie dat de 18-jarige man hem begon te schoppen en te slaan. De 17jarige heeft aangifte gedaan. Open Cirkel nodigt belang stellenden uit voor 15 sep tember in ‘Het Anker’ ach ter de Brugkerk. Dan spreekt Dirk van Genderen over ‘Groei naar geestelijke vol wassenheid'. Koffie en thee vanaf 19:45 uur. e jongste voetballer- tjes van ASW open- de de middag met een onderlinge voor- "wedstrijd. De talenten moch ten vervolgens hand aan hand met de spelers van het le elftal het veld op. Wethouder Doren da Gerts was aanwezig om de eerste aftrap van ASW voor re kening te nemen. Ook bedank te zij samen met voorzitter Gé Smakman de breinen achter de nieuwe clubnaam en -tenue voor hun creativiteit. ASW is de competitie prima Nintendo DS Club Maandag 13 september start De Paddestoel met haar nieuwste activiteit de Nintendo DS Club. Veel kinderen zitten graag al leen thuis op hun Nintendo DS te spelen. Het leuke van dit ap paraatje is echter de ingebouw de netwerkfunctie waarmee een spel gedeeld kan worden. Zo kun je tegen elkaar racen, te keningetjes naar elkaar sturen, of elkaar tegenkomen in een Po kemon ofSupermario spel. In plaats dat kinderen thuis blij ven zitten is het dus vast leuker om naar de Paddestoel te ko men en daar samen op de DS te spelen. De Nintendo DS-Club is een manier om kinderen laag drempelig met elkaar in contact te brengen waarna ze samen gaan spelen. De Nintendo DS Club is er elke tweede en vierde maandag van de maand. Aan vang 18.30 - 20.00 uur. Darten Donderdag 9 september is er darten. Op deze wekelijkse ac tiviteit is iedereen vanaf 14 jaar van harte welkom om een spel letje dartjunee te spelen. Aan vang 14-16 jaar: 20.00 -21.30 uur. Volwassenen: 20.00 - 23.00 uur Klaveijassen Vrijdag 10 september is de maandelijks kaartavond. Er worden 4 ronden gespeeld vol gens het Rotterdams systeem. Aanvang 20.00-23.00 uur.' Voor meer informatie tel: 0182 618 689 3D kaarten maken Op dinsdag 14 september is er de wekelijkse activiteit 3D kaar ten. Tijdens deze wekelijkse ac tiviteit zijn 2 enthousiaste me dewerksters van de vereniging aanwezig om de kinderen te helpen bij het maken van mooie 3D kaarten. Leeftijd vanaf 10 jaar. Aanvang 18.30 - 20.00 uur. Handwerkclub Op dinsdag 14 september is er de wekelijkse activiteit hand werkclub voor volwassenen Vindt u het leuk om met elkaar te handwerken zoals kaarten maken, borduren, breien of ha ken? Dan kunt u vanaf nu elke week in “De Paddestoel” te recht. Het is wel de bedoeling dat u uw eigen materiaal mee brengt. Aanvang 20.15 - 22.00 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19