I I profiteer! en I First Lady wordt Moni que Mode Lingerie Hobbymarkt in de bibliotheek www.brugman.nl Muziek op schoot en muziek voor peuters I V; 11 laatste DAGEN! 129 I KEUKENS BADKAMERS I First Lady in Boskoop heet vanaf vandaag, woensdag 1 september, officieel Mo nique Mode Lingerie. De modezaak aan de Burgemeester Colijnstraat 2A heeft naast een naamsverandering ook een metamorfose ondergaan. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Capelle a/d IJssel, Hoofdweg 46 Utrecht, Hollantlaan 14 - Meubelboulevard BRUGMAN Lithos Champagne Dankzij niet één, maar twee kookeilanden creëert deze Brugman Lithos direct een gevoel van ruimte. Dit strakke hoogglans ontwerp is voorzien van een hardstenen werkblad, hoogwaardige Siemens apparatuur met o.a. een koffiemachine en een in het oog springende en praktische horeca-kraan. Ziet u zich al aan de bar zitten? BRUGMAN Caluna De hout- en aardetinten in de Caluna zorgen meteen voor een warme uitstraling. Het antra ciet hout/witte wandmeubel is voorzien van dubbele lades, keramische wastafels en Grohe mengkranen. De praktische inloopdouche bestaat uit twee beweegbare zijdelen en een Hans Grohe douchecombinatie met thermostaatkraan en hoofddouche. Verder beschikt de Caluna over een geïntegreerd wandcloset en designradiator. BOSKOOP -- -- I I Bij aankoop van een badkamer: badmeubel TAW.V.E 1.100, CADEAU en accessoires cBW-erkend Bij aankoop van een keuken: SSSiw t VV V. 2.500,- CADEAU* Bij aankoop van een V1 nenafdeling. L k •Vraag naar de voorwaarden. Acties zijn niet geldig op prijspakkers. o septembei se| Noten kunnen lezen of zelf een muziekinstrument kun nen bespelen is niet nodig, ie dereen kan meedoen. Het is een cursus van acht lessen in de ochtend. Er is plek voor dreumesen en peuters. De lessen vinden plaats in gebouw Kreater, Kerkstraat 13 te Waddinxveen. Info en - aanmeldingen via het tele foonnummer: 0182-614422 of via het emailadres info@ stichtingvonk.nl. hebben we besloten om onze zaak in Boskoop dezelfde naam te geven.” Voor Arjan van Wil ligen was de naamsverandering reden om de winkel een flin ke metamorfose te geven. "We hebben nu een heuse shop-in- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woensdag 8 september 2010 Op woensdag 29 en vrijdag 24 september start docent Marie Alice van Zutphen weer met nieuwe cursussen ‘muziek op schoot’ en ‘muziek voor peu ters’. Deze cursussen zijn inmid dels een begrip in Waddinxveen en omstreken. Ouders of grootouders die graag met hun (klein-jkind zin gen maar de liedjes niet (meer) kennen of graag nieuwe lied jes willen leren, zullen aan deze cursus veel plezier beleven. Op vrijdag 17 september organi seert Bibliotheek De Groene Ve nen vestiging Waddinxveen een hobbymarkt. Dit jaar is er in de bibliotheek te Waddinxveen voor het eerst een creatieve markt waar hobbyis ten tonen wat ze thuis allemaal maken. Tijdens de hobbymarkt laten de deelnemers zien hoe zij hun hobby uitoefenen en wat er zoal bij komt kijken om tot mooie resultaten te komen. Natuurlijk kunt u aan deze cre- atievellingen ook vragen stellen over hun hobby. De meeste hob byisten verkopen ook werkstuk ken, dus als u zelf niet zo crea- tiefbent en nog op zoek bent naar een originele kaart of een leuk cadeautje dan kunt u op deze dag misschien uw slag slaan. De onderwerpen die ge toond worden zijn zeer di vers. U kunt bijvoorbeeld denken aan: kaarten maken, 3D artikelen, quilten, ca- deauverpakkingen, boekbin den, kantklossen en allerlei andere dingen. Leuk om inspiratie op te doen en daarna mogelijk zelf aan de slag te gaan. De openingstijden van de hobbymarkt zijn: vrijdag 17 september van 14.00 tot 17.00 uur. naam First -Lady kunnen we niet meer voeren, omdat deze winkelformule stopt. Aange zien we ook nog zaken hebben in Waddinxveen, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zoetermeer met de naam Monique Mode, ACTIE 4 shop. Dat betekent dat in het souterrain van onze winkel een uitgebreide collectie schoenen en laarzen te vinden is van Ori ginal Brands uit Zoetermeer. “De nieuwe schoenenafdeling staat volledig in het teken van 'lekker lopen’, legt hij uit. "We hebben onder andere het merk Sketchers Shape-ups in huis. Sketchers, maar ook FitFlop zijn schoenen die aangeraden worden door diverse fysiothe rapeuten. De schoenenafdeling is een mooie aanvulling op de kledingcollectie, die nu volle dig op de begane grond te vin den is," zegt Van Willigen. De merken Gerry Weber, Street One en Enjoy zijn in middels uitgebreid. “Ook is de nieuwe collectie lingerie bin nen, dus we zijn helemaal klaar voor het najaarsseizoen.” Klan ten zijn welkom om de ver nieuwde winkel aan de Bur gemeester Colijnstraat 2A in Boskoop te komen bekijken. Monique Mode aan de Passa ge 232 in Waddinxveen houdt donderdag 9 september om 19.30 uur en vrijdag 10 septem ber om 10.00 uur een mode show. at kledingwinkel W First Lady nu Mo- nique Mode Lin- gerie heet, heeft een simpele reden, zegt eige naar Arjan van Willigen. “De DAAGSE 1 SINDS 1971 Brugman First Lady in Boskoop heet nu Monique Mode Lingerie. De modezaak heeft nu ook een schoe- Foto: Riekelt Bezemer september

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29