Ribiio ■theekc I 3 medewerkers oproepkrachten en tijde i d Voor sollicitatie: 06 - 44764970 sollicitatie@leads2call.nl Voor meer informatie kijk op www.bibliotheekdegroenevenen.nl FIJAN MOSTERT TRANSPOR Het bestuur van de Stichting Peuterspeelzalen Boskoop is op zoek naar Bibliotheek De Groene Venen zoekt voor de vestigingen Boskoop en Waddinxveen De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van het Pedagogisch Beleidsplan dat door het bestuur van de Stichting is vastgesteld. Wij zoeken: mensen met verkoop/callcenter ervaring, ABN sprekend, sociaal vaardig en vooral enthousiast(min.l8 jaar). Voor onze B2B projecten ben je van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 (min. 16uur p/wk) beschikbaar. Kandidaten voor de functie dienen te voldoen aan het functieprofiel voor peuterspeelzaalleidster, niveau 1 zoals opgenomen in de CAO- Welzijn MD. Een oproepkracht kan na oproep worden ingezet in één van de peuterspeelzalen van de stichting in Boskoop en worden belast met de opvang, ontwikkeling en verzorging van peuters tot 4 jaar. Kandidaten voor de functie dienen te beschikken over: een afgeronde relevante mbo-opleiding pedagogische kennis vaardigheden in de omgang met peuters kennis van en inzicht in groepsdynamische processen kennis van hygiëne- en veiligheidseisen sociale vaardigheden voor het motiveren, stimuleren en instrueren van peuters en het motiveren van ouders en collega’s mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid voor het onderhouden van contact met ouders/verzorgers vaardigheid in het observeren van peuters enige ervaring met thematisch en methodisch werken is een pre Kandidaten kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een sollicitatiebrief en hun c.v., toe te zenden aan het bestuur van de Stichting Peuterspeelzalen Boskoop, Postbus 82, 2770 AB Boskoop. Vermeld in de linkerbovenhoek van de enveloppe ‘sollicitatie’. Nadere informatie kan telefonisch worden verkregen bij de coördinator mevrouw A. Brugman-Meijer, bereikbaar op maandag, dinsdag (hele dag) en woensdagochtend op telefoonnummer 06-22806554 of via e-mail: abrugman@peuterspeelzalenboskoop.nl Wil jij een vak leren waarbij je wordt opgeleid tot account-manager in de sales? Dan zit je bij LEADS2CALL op de juiste plaats. Wij bieden: goed salaris en doorgroeimogelijkheden waarbij je terecht komt in een jong en dynamisch callcenter gevestigd naast het station in Gouda. TREKKER-OPLEGGER CHAUFFEUR (M/V) SCHOONHEIDSSPECIALISTE Vrachtwagenchauffeur CE (LEADSpCALLj Stationsplein 9i, Gouda (lOmtr. naast het station) klanten-, leen- en verwljsservice voor ca. 15 uur DeGroeneVenen Wij zijn op zoek naar een •x De functie eisen zijn: - diploma Stivas A of MDGO uv - minimaal 1 jaar werkervaring - minimaal 1 specialisatie - affiniteit met anti-aging een pré Ben jij een vrolijke, representatieve vakidioot, dan kunnen wij je een leuke baan aanbieden in een enthousiast team van 5 schoonheidsspecialistes. Reacties: Jessica van den Bosch, Zijde 125,2771 EV Boskoop Of op bodyline@uwschoonheidssalon.nl BODY LINE is een gezellige moderne schoonheidssalon in het centrum van GOUDA. Onze salon onderscheid zich door naast de reguliere behandelingen ook te beschikken over vele specialisaties, zoals permanent make-up, diepte peelings, ontharing en anti-ageing. Fijan Mostert International B.V. zoekt wegens uitbreiding van activiteiten naar een: Wij vervoeren goederen in de volgende sectoren: - Groente- en fruitsector - Bomen en plantgoedsector Wij zijn op zoek naar mensen die: - In bezit zijn van rijbewijs B-C-E en chauffeursdiploma (CCV-B) Wij bieden: - Een goed salaris volgens de CAO Beroepsgoederenvervoer - Een prettige werksfeer - Modern materiaal om mee te werken - Keuze van standplaats in overleg Interesse in deze functie of wilt u meer weten? Mail dan uw CV of neem telefonisch contact op met mevrouw S. Helversteijn, Personeelsadviseur. Als chauffeur heeft u een flexibele, zelfstandige werkhouding en bent u het visitekaartje van ons bedrijf. Bent u servicegericht, klantvriendelijk en representatief met rijbewijs CE chauffeursdiploma? Dan bieden wij u een gezellige werksfeer, goede salariëring volgens CAO Beroepsgoederenvervoer, korte communicatielijnen, en een afwisselende baan in het goederentransport binnen de Benelux. Speer Transport BV - Marshallweg 3-2411 NK Bodegraven info@speer-transport.nl - tel. 0172-611224 06 - 20372858 - www.speer-transport.nl Acquisitie n. a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Fijan Mostert International B.V. Nijverheidscentrum 6,2761 JP Zevenhuizen t.a.v. Dhr. S.Vos Tel. 0180 637 070 vacature@fmlogistics.nl www.fmlogistics.nl Voor minimaal 22 uur incl. één avond vrijdag en zaterdag) zoekt een Interesse? Bel voor meer informatie naar Fijan Mostert International B.V. en vraag naar dhr. S.Vos of schrijf een brief gericht aan ons postadres. Ook als je niet (volledig) aan de gestelde eisen voldoet is het de moeite waard om te reageren. Ons bedrijf biedt de mogelijkheid kandidaten op te leiden tot chauffeur en via ons het chauffeursdiploma en de rijbewijzen C E te halen. Fijan Mostert International B.V. is een bedrijf gespecialiseerd in het transport van “groene” producten welke in Nederland en België wor den gelost. De laad- en losadressen welke wij dagelijks aandoen, zijn te vinden in de verschil lende havens, als ook bij verpakkingsbedrijven, importeurs en exporteurs en bij de vele telers en tuinders. Door de grote verscheidenheid van de producten welke worden vervoerd als ook de vele verschillende laad- en losadressen, zijn de routes iedere dag anders en is dus geen dag gelijk. Dit brengt tevens met zich mee dat het materiaal van Fijan Mostert International B.V. van vele faciliteiten is voorzien om de diversiteit aan werk mogelijk te maken. Wij zoeken vooral fulltime binnenlandchauffeurs, maar ook werken op parttimebasis en op oproepbasis komt binnen ons bedrijf voor. Tot de taken behoren naast uitleen- en opruim werkzaamheden, de zorg voor de presentatie van de collectie, het beantwoorden van vragen en het adviseren van klanten. Je hebt de opleiding medewerker informatiedienstverlening bibliotheken, module klantencontacten en inlichtingenwerk gevolgd of bent bereid deze te volgen en je bent computervaardig, positief, proactief, creatief en flexibel. Je hebt een klantgerichte houding en kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed werken. Je werkt in de directe dienstverlening volgens een vastgesteld rooster. Je kunt reageren tot 20 september a.s.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 35