Aldus Olieman Colofon Marichelle gaat voor good in de bokssport 'Waddinxveens katoen goedkoper' I Al zestig jaar samen De theesalon is vanaf heden gesloten I WADDINXVEEN Sponsors Uit handen van burgemeester Bert Cremers en in aanwezigheid van sportwethou der Dorenda Gerts, ontving Marichelle de Jong het zilveren hefje voor haar presta ties in de bokssport. Zij behaalde brons tijdens het EK boksen in Hongarije. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Door Ruud Groot meester/administrateur van de um. tf drie kleuterscholen van de Stich ting Kleuterschool Volksonder wijs. Ook was hij jarenlang voet balscheidsrechter bij de KNVB, secretaris van de scheidsrech- terscommissie van de KNVB, afdeling Gouda en bestuurs lid van de KNVB afdeling Gou da. Tenslotte was hij gedurende meer dan 25 jaar secretaris en la ter voorzitter van de Woning bouwvereniging Waddinxveefi en mede-oprichter van de Stich ting Bevordering Eigen Wo- ningbezit Groenswaard. Deze Stichting eindjaren zeventig, be ginjaren tachtig honderden pre- mie-koopwoningen realiseerde voor starters die toendertijd niet of nauwelijks op de markt te recht konden voor een koopwo ning. Het bruidpaar heeft twee zonen, vijf kleinkinderen en een achterkleinkind op komst. Groep (RNG) Alphen aan den Rijn Kantoor Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Advertenties Telefoon 0182-636381 of0182-620626. Fax 0182-631088 E-mail verkoopgkw@mgnieuwsbladen.nl Advertenties kunnen tot maandag 17.00 uur worden opgegeven. 2006 en 2008, brons op de EK 2007 en goud op de NK 2005, 2006, 2007, 2008 en 2010 en dit jaar brons op de EU kampioen schappen. beurs in het Zuid-honk blijft mooie kinderkleding dank zij de inzet van de vele vrij willigers goedkoop. Een na genoeg nieuwe spijkerbroek kun je al voor 1,50 treffen. Tijdens de beurs is er kin deropvang aanwezig. Er mogen er geen tassen mee naar binnen. Het is ook mo gelijk om zelf kleding voor verkoop aan te leveren. Meer informatie op de web site www.zuidhonk.nl via Hanny de Vries, tel. 0182- 617889. Dinsdag 28 september organi seert Stichting Wijkwerk ‘Het Zuidhonk’ haar tweejaarlijk se kinderkledingbeurs. Dit keer kan men van 13.30 uur tot 17.000 uur terecht voor tweede hands kinderkleding - maat 92 t/m 176 - voor komende herfst/ winter. Enkele weken terug berichtte de media dat de katoenprijzen verhoogd worden, waardoor de prijs van kleding- waaronder spijkerbroeken - vermoedelijk zal stijgen. Bij de kinderkleding- Marichelle moet niet alleen op boksen tegen haar opponenten, maar ook vechten om voldoen de middelen te krijgen om haar sport goed te kunnen beoefe nen. De damesbokssport is nog sterk groeiende en het budget dat de NOC/NSF hiervoor ter beschikking stelt is uiterst ma ger, vindt Marichelle. De mees te wedstrijden vinden in het buitenland plaats en de kosten worden bij lange na niet gedekt. Bovendien is Marichelle vorig jaar ernstig geblesseerd geraakt, waardoor ze een jaar niet kon boksen en zakte op de intema- tonale ranking. Ze verloor daar door haar A status en hoopt deze week weer op het WK in Barba dos zo te presteren, dat een no minatie voor deelname aan de Olympische Spelen wordt be reikt. Marichelle is daarom ook naarstig op zoek naar sponsors en hoopt dat er in Waddinx veen bedrijven zijn, die haar bij de Olympische droom willen steunen. Marichelle is een echte Wad- dinxveense en toonde al vroeg een echte vechtersmentaliteit. Eerst heeft ze gevoetbald bij Be Fair, maar al snel is ze over gestapt op de bokssport waar bij meestal in Rotterdam moest worden getraind. Moeder Hele na de Jong is dan ook zeer trots op de prestaties van haar doch ter. “Ze heeft altijd veel tegen slagen moeten overwinnen en is altijd ambitieus gebleven”, zegt mevrouw De Jong. Vader John voegt daar nog aan toe: “In vele landen wordt de damesboks sport full time bedreven, maar Marichelle moet veel zelf op hoesten en moet dus ook daar naast nog werken. Gelukkig krijgt ze wel de ruimte van haar werkgever Sportservice Zuid Holland, maar in andere landen hebben ze toch meer mogelijk heden”. Waddinxveen mag trots zijn op zo'n kanjer in de sport. Meer in formatie over Marichelle: www. marichelledejong.com of tel. 06- 22120509. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 16.750 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Redactie Regionale Nieuwsbladen Carina Bergman. Telefoon 0182-638288, fax 0182-631088 E-mail weekbladvoorwaddinxveen@mgnieuwsbladen.nl Kopij kan tot maandag 12.00 uur worden aangeleverd, bij voorkeur per e-mail. Burgemeester Bert Cremers en sportwethouder Dorenda Gerts waren zeer onder de indruk van de prestaties van bokster Marichelle de Jong. Foto: Ronald Stam. Bezorging Geen krant ontvangen? Bel 088-0131831. Burgemeester Cremers feliciteerde het echtpaar Van Vuuren maandag met hun huwelijksjubile- I Hól Rickelt Bczc:: ■■■■B ucht. Hele diepe zucht. Waarom hebben wij hier toch ooit mee inge- stemd? Oma had gewoon haar poot stijf moeten houden. Al dat moderne gedoe heeft tot niets geleid. Niet alles van vroeger is altijd maar verkeerd. Met kromme tenen zitje het gekrakeel aan te zien - gê nant! - en ja hoor, daar staan ze weer bij je op de stoep, die nare mannetjes. En als je ze dan nog een flinke draai om de oren kon geven: en nu geen ruzie maken meer jon gens! Maar ja, ze schijnen volwassen te zijn dus je geeft ze maar weer een kopje thee met een biscuitje en laat ze hun verhaal doen. Dat de één niet eerlijk speelt (nietes, welles, nietes!) en dat de ander heeft gescholden (schel den doet geen pijn, albinosmurf! Oooh, hoort u nu wel, nou doet ie het weer!). Je blijft het stel maar sussen en nieuwe spelletjes voor ze bedenken (maar dan mogen die twee andere valsspelers ook niet meer meedoen hoor! roept dat witblonde verongelijkte mannetje dan weer). Het liefst zou je ze een poosje in het kolenhok opsluiten om het allemaal weer zelf te regelen. Kinderachtig ge doe! Dat is dan de zegen van de democratie. Iedereen kan zien dat het volk dat helemaal niet aan kan. In het stem hokjes laten ze allerlei onzinnige sentimenten en strategi sche zetten hun keuze bepalen. En wij mogen hier weer sloten thee schenken, en die omhooggevallen types een beetje naar de mond praten. Het overerfbare leiderschap is toch eigenlijk wel het ware! Wij weten toch veel beter wat goed is voor het volk, wij hebben het tenslotte al eeuwenlang voor het zeggen gehad. En ach, er zat wel eens een scheefschaat- send zwart schaap tussen, maar dat is dan ook de sjeu van een koningshuis. Je kunt er mooie boeken en films over maken. Dat kun je nu niet bepaald zeggen van Mark Rutte, die niet eens lijkt te weten wat schaatsen is. We moesten maar eens een briefje schrijven naar onze koninklijke Zuiderburen waar ze die theedrinkers al net zo beu zijn. Samen herstellen we de macht van de kroon en die nare mannetjes gaan maar lekker bij moeder de vrouw thee drinken. Theesalon Oranje is vanaf heden gesloten. e 32 jarige Mari- W chelle de Jong heeft U maar één doel voor ogen. Zo veel mo gelijk winnen tijdens het We reldkampioenschap boksen dat deze week in Barbados van start gaat, zodat ze op de ranking tot de beste acht boksers van de we reld behoort. Als dat lukt, ligt de weg naar de Olympische Spelen in Londen helemaal open. Op haar website www.marichelle- dejong.com droomt Marichelle al helemaal vooruit op de ultie me bekroning van een schitte rende bokscarrière. Vorige week ontving Marichelle het zilve ren hefje, vanwege het behalen van de bronzen medaille op de EU kampioenschappen in Hon garije. Burgemeester Bert Cre mers roemde haar prestaties en gaf aan dat Waddinxveen trots mag zijn op zo’n sportvrouw. “Het gouden hefje, dat we in het vooruitzicht stellen bij goede prestaties op het WK, op het EK dat volgend jaar in Rotterdam wordt gehouden en op de Olym pische Spelen in 2012, moet nu toch een extra stimulans zijn om daar geweldig uit te gaan halen”, grapte de burgemeester. Marichelle heeft al flink uit gehaald en een grote staat van dienst in de damesbokssport, die in 2012 voor het eerst Olym pisch is. Ze heeft al vele toer nooien gewonnen en van de 68 wedstrijden heeft ze er slechts tien verloren. Een kleine greep uit de prijzenkast leert: onder andere Goud op de Witch Cup 2007, zilver op de Witch Cup WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Q Woensdag 8 september 2010 AUf auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) ^.dtbr:rtifmkl„ua.r. -i et echtpaar Van Vuuren viert deze week hun 60jari- ge huwelijksjubile um. Maandag kregen zij bezoek van burgemeester Cremers die hen verraste met een boeket en de felicitaties van het gemeente bestuur. Mèvrouw Van Vuuren (1929) heeft zich, zoals dat des tijds gebruikelijk was, volledig met het huishouden en de op voeding van de kinderen bezig gehouden. De heer Van Vuuren (1926) is als dienstplichtig onderofficier, na een verblijf van driejaar in voor malig Nederlands-Indië, bij zijn terugkeer wederom in dienst ge treden bij de toenmalige Nuts- spaarbank te Gouda. Na een aantal fusies inmiddels bekend onder de naam ABN-AMRO. Hier heeft als als kantoordirec- teur te Waddinxveen, Maassluis en Delft zijn dienstverband van ruim veertigjaar volgemaakt. In zijn vrije tijd was hij jaren lang secretaris van de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs. Ook was hij secretaris-penning-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 3