GOUWELUX 0182-63 5094 Kom dansen! Spectaculaire lezersreis l: Dansschool Guus en Renéevan der Lubbe Van tieners tot tachtigers uw zoiA,werLiA,g£pecLalLst i' Lekker dansen zonder zorgen Coenecoop 144c te Waddinxveen - Peter Langhout reizen heeft een spectaculair aanbod voor lezers. Een schitterende en unieke auto- en Mid- de aantrekkelijke herfstvakantie (Vertrek 16 en 23 oktober Lezers verblijven op Sardinië midden in de natuur en vlakbij het strand. 2010) en voor een welhaast ongelooflijke reissom. Want U kunt al voor maar 299 euro per persoon (2 volwasse nen en 2 kinderen tot en met 11 jaar) op weg. dellandse Zee cruisereis naar machtig mooi Sardinië. In Showroom open: woe t/m vrij 9.00 -17.00 uur, zat 10.00- 16.00 uur Schrijf nu in voor de nieuwe cursus: (0182) 610 365 Zaterdag 18 september Openingsbal Zondag 19 september Eerste lesavond Inbegrepen: Zonneschermen - Markiezen - Serreschermen - Rolluiken Buitenjaloezieën - Sereens - Parasols - Vouwgordijnen Rolgordijnen - Jaloezieën - Plissé/Duette - Lamellen- Horren Shutters - Reparatie - Onderhoud Kom langs in onze gezellige showroom aan de Coenecoop in Waddinxveen en ontdek onze zonnige aanbiedingen en de uitgebreide collecties binnen- en buitenzonwering! I lililiilir J zb Machtig mooi Sardinië cb Op vakantie dus naar het Ita liaanse eiland Sardinië, vol gens velen het mooiste eiland in de Middellandse Zee. Een eiland met indrukwekkend na tuurschoon en ruige maar ook lieflijke kustlijnen, heerlijke stranden,authentieke stadjes en vele historische bezienswaardig heden. Echt een eiland om eens op uw gemak te ontdekken. Uw hotel is van 4 sterren kwali teit Wij reserveerden voor u na melijk tegen een heel bijzondere prijs een groot aantal kamers in het Horse Country Resort dat prachtig in de natuur en vlak bij het strand is gelegen. Uw' kamer is er voorzien van badkamer, air co, televisie en kluisje. Het resort is verder van alle gemakken voor zien en beschikt onder meer over restaurant, bar, wellnesscentrum en openluchtzwembad. Het reisprogramma is heel af wisselend. Op de heenreis over nacht u in Zwitserland waarna u op de tweede dag doorrijdt naar Genua/Livomo om aan boord van het schip te gaan dat 's nachts naar Sardinië vaart. Op de derde dag komt u daar aan waarna u naar het vakantieresort rijdt Daar bent u vijf dagen/vier nachten te gast Op de zeven de dag rijdt u naar Olbia/Porto Torres terug, waarna u in om gekeerde volgorde (dus met een overnachting aan boord en in Zwitserland) weer naar Neder land terugrijdt persoonshut met douche en toilet op basis van logies - gratis overtocht van uw auto (max. hoogte/ lengte 1.90 x 5.00 meter) - havengelden en taxen - 4 overnachtingen ter plaatse in 2-4 per- soonskamer met badkamer, toilet, televisie, airco, kluisje - op de standplaats dagelijks ontbijtbuffet - gratis gebruik zwembad en privéstrand (met ligstoelen) Boek nu op peterlanghout.nl of bel 0900- 0991 (0,15 p/m). Reiscode BE36820 Sniepweg 13, naast het Gouwebad, dé dansschool van Waddinxveen en omstreken www.dansschoolvanderlubbe.nl 9 dagen auto/cruisereis HERFSTVAKANTIE SARDINIË vanaf slechts 299 eurol Vertrekdata zijn zaterdag 16 en 23 oktober 2010 (herfstvakantie!). Reissom (p.p.): 4 personen (2 volwassenen en 2 kinderen t/m 11 jaar) €299,-, 3 personen (2 volwassenen en 1 kind t/m 11 jaar) €379,-, 2 personen (volwassenen) €499,-. - overnachting in Zwitserland op heen- en terugreis op basis van kamer met ontbijt - bootreis inclusief 2 overnachting in 2-4 ZONWERING 1111111

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 13